مشاوره برای امادگی سال سوم دبیرستان و کنکور (ریاضی فیزیک)

77elham77

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
کتابای گاج خیلی خوبه...تو نحوه تست زنی بهتون خیلی کمک میکنه...کارتون رو راحت میکنه...

امیدوارم موفق بشین..

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام خانم الهام خیلی ممنون،بله جناب مدیر میخوام آماده تر بشم:gol:

ترنم

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام
دوستان نکاتو کامل گفتن بهتون مخصوصا جناب مدیر
منم بعنوان کسی که امسال کنکور داد یه چیزایی بگم
آقا سجاد معدل داره سال ب سال تاثیرش بیشتر میشه اصلا دست کم نگیریدش خوب خوب سال سومو کار کنید خیلیا امسال بخاطر معدل کتبی شون ضربه خوردن
اصلا هم عقب نمیفتید توصیه من به شما اینه فعلا فقط رو سوم تمرکز کنید البته اگه درکنارش تست هم کار کنید که خیلی عالی میشه
درمورد منابع چون رشته م تجربیه کمک زیادی نمیتونم بکنم
ولی شیمی مبتکران عالیه ، خیلی سبز هم خوبه ولی نه ب اندازه مبتکران حالا باز شما خودتون مقایسه شون کنید
ادبیات موضوعی گاج کتاب خوبیه آرایه،قرابت،تاریخ ادبیات،واژه،املا
همه اینارو داره همش تسته هم تالیفی هم سوالات کنکور البته درسنامه نداره - کلک معلم و کتابای دیگه ای هم هست که مباحث بصورت جدا ازهمه ولی این همه رو باهم داره
دینی گاج طوسی خوبه خیلی سبزهم توصیه میشه
زبان سوم مبتکران شهاب اناری
کتاب ریدینگ انتشارات شبقره بگیرید شبی یه ریدینگ کار کنید خیلی به پیشرفتتون کمک میکنه
بقیه شم که قواعده ولغت
البته زبان خیلی سبز هم هست که من نداشتم ولی گویا کتاب خوبیه همش تسته
عربی من ایاد فیلی داشتم ولی خیلی کتاب سنگینیه مطالب زیادی داره یه کتاب جمع و جورتر پیداکردید بگیرید اگه نه همین خوبه
باتوکل و امید به خدا پیش برید ان شاءالله بهترین نتیجه رو میگیرید
موفق باشید

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام خانم الهام خیلی ممنون،بله جناب مدیر میخوام آماده تر بشم:gol:
پس خود کتابها رو تهیه کنید و مطالعه کنید بعد سراغ اون کارا برید. مطالب سال سوم خیلی مهم و گسترده تر از دوم هستند. پایه ی پیش دانشگاهی و دانشگاه شما رو تشکیل میدهند.

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام علی آقا خوبی؟؟ممنونم بسیار یه سوال دارم،واسه فیزیک شما خیلی سبزو بهتر میدونین که من تو این ییک ماه پیشرفت کنم؟؟یا گاج خوبه؟

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
سلام به همه
این همه کتاب به آقا سجاد معرفی میکنین خب سردرگم میشن که!
آقا سجاد شما باید خودت ببینی چه کتابی برات خوبه و میتونی باهاش پیش بری
ممکنه با این کتابا اصلا یاد نگیری
به نظر من اول کتاب درسی دوم کتاب درسی و سوم کتاب تستی که میبینی میتونی باهاش پیشرفت کنی وگرنه کتاب تستی که شما رو خسته کنه نتیجه عکس میده

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
سلام
خب اول از همه راهکارا نیاز ب پشتکار و انگیزه عالیه خودتون داره.پس خواهشا اینو در خودتون ایجاد کنید که کم نیارید.

بعدش یه موسسه خوب ک از نظر سطح علمی و سوالاش و برنامه ریزای درسیش خوب باشه خیلی کمکه.ون ب نظرم هدفدارتر میتونی درس بخونی.البته من ک اینطوریم:|

بعد از این شرکت در کلاسایی ک میدونی در اون درسا ضعف دارید.خصوصا اون درسایی ک اکثریت ضعیفا:Dصد در صد این در پیشرفتتون عالیه.

دیگه یه ماه اخر که مونده ب کنکورتون رو هم فقط تمرکزتون رو تست زنی باشه خصوصا سوالات کنکورهای گذشته:D

در این دوسال هم یادآوری و تکرار هم داشته باشید.

ان شاله بعد از این دوسال ک رشته خوب قبول بشید کلی این خستگی از تنتون در میره;);;)

بالا