مشاوره برای امادگی سال سوم دبیرستان و کنکور (ریاضی فیزیک)

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام دوستان خوبین؟ببخشید که وقتتونو میگیریم راستش من امسال وارد پایه سوم میشم رشته تحصیلیمم ریاضی هست اما متاسفانه بر اساس برخی از مشکلات نتونستم تا امروز نه کتابی بخونم و نه کاری کنم از همه ی دوستان از کسانی که تجربه دارن خواهش میکنم بگن چجوری کار کردن و واسه کنکور آماده شدن رشتشونم فرق نمیکنه و از چه کتابایی استفاده کردن و چجوری درس خوندن ممنون میشم در اختیارم بزارین،در ضمن من تو مدرسه نمونه درس میخونم خیلی ممنون و منتظرم:gol:

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
یا الله

سلام علیکم

من شرمنده شما چون مدرکم سیکل هست باید ببخشید که نمیتونم کمکی کنم

فقط حیدر امیرالمومنین است

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام داداش سجاد انشالا به سلامتی و شادی با عنایات الهی قبول بشی و بری دانشگاه...اما بدون دانشگاه و درس همه چیز نیس:1:
قبولم نشدی نشدی...خیلی مهم نیس...
منم دانشگا نرفتم ...ولی رشته ام تجربی بود! خیلی سخت نگیر...درستو بخون...همونایی که از اول نظری تا الان یاد گرفتیو مرور کن انشالا قبول میشی:1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
منبعی که نداشتم...من فقط تا دیپلم خوندم...اما دوستای کوچیکترم میرن کلاس کنکور و تست زنی و اینا...تو فقط سعی کن از خودت سوالای چهار گزینه ای بپرسی و بدون اینکه نگا کنی جواب بده...فقطم جواب درستو بخون...برنامه ریزی کن هر وقت حس داشتی مثلا ریاضی بخون...واسه خودت هرچی از اول نظری تا الان خوندی رو حل کن ببین چند مرده حلاجی...موفق میشی چون پشتکار داری داداش

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام اقا سجاد
چیز زیادی رو از دست ندادین
چون تازه میرید سوم دبیرستان
دروس سال اول که هیچی
سال دوم هم خیلی کم تاثیر داره
الان معدل هم موثر هست
امسال روی حسابان و هندسه و فیزیک و شیمی در دروس تخصصی
عربی و زبان در دروس عمومی وقت بذازید
گرچه اگر پایه زبانتون رو قوی کنید خیلی خوبه چون به شدت تراز رو جابجا میکنه
سوالی هست در خدمتم

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
سلام برادر سجاد من بهت یه روشی رو اموزش می دم اما ... اگه قبول نشدی نفرین نکنی... چرا؟ چون خطرش خیلی بالاس
یک بنده خدایی رو می شناسم که رشتش انسانی بود بعد موقع کنکور که شد فکر می کنی چی شد؟
می گفت اقا من فقط سال پیش دانشگاهی(چهارم دبیرستان) فقط تو مدرسه ها می خوندم و بعد از عید می گفت نشستم خوندم رتبش هم خوب شد البته حالا دولتی قبول شد ولی بماند
اما به نظرم این کار رو نکن چون خیلی خطرش بالاس ... بازم بهت پیشنهاد می کنم که این کار رو نکنی چون خطرش خیلی بالاس و نکته اخر اینکه این بنده خدا اصلا کلاس هم نرفته بود ...
امیدوارم موفق بشی و رتبه اول رو بیاری البته همونطوری که گفتن درس خوندن فقط مهم نباشه بلکه هدف اصلی رو فراموش نکنی موفق باشی ...

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
اقای ایرانی خیلی ریسکش بالاست
دروس انسانی همه خوندنیه
اما ریاضی نه واقعا وقت گیره
همچین ریسکی رو نکنید چون رتبتون بالای 20000 میشه

بالا