مشاوره برای امادگی سال سوم دبیرستان و کنکور (ریاضی فیزیک)

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام خانم رهایی بسیار ممنونم حتما:gol:

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام مجدد
من از خواهرم پرسیدم بیشتر کتاباش گاج هست
مواردی هم که علی اقا گفتن خوبه
منم مجدد عرض میکنم الان برای تست زدن خیلی ده
اگر سرعتتون برای تست پایینه از دروس عمومی کمک بگیرید
کتابای میکروی گاج و مبتکران که کلا تست داره رو بگیرید و تایم بزارید برای تست زدن تا سرعتتون بالا بره
وگرنه درسی مثل حسابان و دیفرانسیل یا گسسته اول باید درس رو کامل احاطه داشته باشین و بعد تست بزنید
معمولا بچه های سوم از عید سال بعدش شروع میکنن به تست اونم نه تمام وقت
نگران نباشید هنوز یک چهارم مطذلب کنکور روهم نخوندین
رای امتحانای اخر سال که نهاییه و معدلش خیلی مهمه خواهرم کتابای کمکی اسفندیار رو به پیشنهاد اساتیدشون گرفته بود...

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام ندا خانوم بسیار ممنونم بسیار حتما انجام میدم آرزوی موفقیت میکنم براشون و هم برای شما:gol:

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
سجاد :D
مشاوره تحصیلی هم خواستی میتونم کمکت کنم
نگران نباش

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
ممنونم ندا خانوم ولی مشکلم تو انتخاب کتاب کمک درسیه فعلا موندم به کلی:Viewing::gol:

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام داداش بسیجی اشکالی نداره عوضش وقتی بزرگ شدی خودم برات مشاوره میدم در حد لالیگا:gol:

آخرین ویرایش:

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
کتاب کمک آموزشی رو باید خودتون انتخاب کنید. حرف بقیه واسه خودشونه. هر کتابی یه روشی داره شما مطمئنید اون روش به درد شما میخوره؟

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام مدیر جون خوبی؟ببینین من الان میخوام تو 1 ماه یکمی جلو بیفتم میخوام واسه حسابان و جبر و فیزیک یه کتابایی تهیه کنم و خوب باشه ولی نمیدونم کدومشون خوبه

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام مدیر جون خوبی؟ببینین من الان میخوام تو 1 ماه یکمی جلو بیفتم میخوام واسه حسابان و جبر و فیزیک یه کتابایی تهیه کنم و خوب باشه ولی نمیدونم کدومشون خوبه
علیک سلام ممنونم شکر.
شما خوبید؟
شما میخواین پیش خوانی کنید؟

بالا