عاشق شدیم رفت !! + نظر سنجی

عاشق بشید چی کار میکنید ؟!

• مجموع رای دهندگان
    14

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
بسم رب الحسین .. .
این عملی ترین راهه ، و واقع ترین.

پ.ن : البته به شخصه برای من ممکن نیست.

گاهی یه دوست چه مجازی چه واقعی میتونه بهترین نعمت واسه هرکسی باشه
البته نه هردوستی.....

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
سلام
به پدر و مادرم نمیگم.
با این که پدرو مادرم رو واقعا خیلی خیلی دوست دارم ولی
توصیه میکنم عاشق نشین ...
اگر میشین عاشق یه چیز پایدار و موندنی بشین .

من به بهترین دوستم میگم چون فکر میکنم بهتر بتونه راهنماییم کنه تا پدرومادرم. بازم میگم من پدرم و مادرم واقعا دوستشون دارم ولی هم ترس دارم و هم خجالت میکشم.
هه

وقتی میگین عاشقی پس نمیشه دفنش کرد ؟ میشه؟
به نظرم به خودش گفتن هیچ فایده ای نداره!!!

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام.

از من که گذشته ولی منم با گفته های علی آقا موافقم نمیشه با پدر و مادر درمیان گذاشت

و همچنین با نظر کیانا که به بهترین و مطمئن ترین دوست گفتن بهتره البته نه همه جزییات رو که بعدا خدایی نکرده بر علیه شخص استفاده بشه

ولی بنطرم حال و هوای عاشقی در کنار تمام سختیاش شیرینه.بهتره از همون حال برای بالندگی و رشد استفاده بشه:1:

*SAMIRA*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
به قول خانوم مسافر از ما گذشته دیگه ولی خب
به نظر من میتونی یه جورایی با رفتارت نشون بدی که از طرف خوشت میاد نه به صورت مسنقیم بهش بگی
اگه دیدی اونم چراغ سبزه خب با یکی از دوستات یا خونواده ت دور میون میذاری
که اگه میشه و میتونه منتظرت بمونه تا شرایط لازمو واسه ازدواج داشته باشین
به نظر من خونواده بهترین گزینه س البته نه پدر و مادر خواهر یا برادری که درکت کنه شاید پدر و مادر به خاطر اختلاف سنی درکت نکنه
خونواده از دوست بهتره

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
به قول خانوم مسافر از ما گذشته دیگه ولی خب
به نظر من میتونی یه جورایی با رفتارت نشون بدی که از طرف خوشت میاد نه به صورت مسنقیم بهش بگی
اگه دیدی اونم چراغ سبزه خب با یکی از دوستات یا خونواده ت دور میون میذاری
که اگه میشه و میتونه منتظرت بمونه تا شرایط لازمو واسه ازدواج داشته باشین
به نظر من خونواده بهترین گزینه س البته نه پدر و مادر خواهر یا برادری که درکت کنه شاید پدر و مادر به خاطر اختلاف سنی درکت نکنه
خونواده از دوست بهتره

بسم رب الحسین .. .

مسلما خانواده از دوست بهتره ، و صلاح رو بهتر تشخیص میده ، به قول معروف چارتا پیرن بیشتر پاره کرده.

اما در حقیقت کسی امروزه اینکارو نمیکنه ، هرکس به عللی.

چراغ سبز نشون دادن!! نچ ، به شخصه راهای مجنون کردن بلدم ، نیازی به اینکارا نیست ،و شک ندارم خیلی های دیگه این راهکارا رو بلدن ، مشکل سر مسئله ی دیگست!! که نمیتونی و شرایطش نیست الان ازدواج کنی به یکی از علل اون تاپیک نظر سنجی قبلی.

*SAMIRA*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

مسلما خانواده از دوست بهتره ، و صلاح رو بهتر تشخیص میده ، به قول معروف چارتا پیرن بیشتر پاره کرده.

اما در حقیقت کسی امروزه اینکارو نمیکنه ، هرکس به عللی.

چراغ سبز نشون دادن!! نچ ، به شخصه راهای مجنون کردن بلدم ، نیازی به اینکارا نیست ،و شک ندارم خیلی های دیگه این راهکارا رو بلدن ، مشکل سر مسئله ی دیگست!! که نمیتونی و شرایطش نیست الان ازدواج کنی به یکی از علل اون تاپیک نظر سنجی قبلی.

خوش به حالتون که بلدین
منظورم اینه اگه طرف نظرش در مورد شما مثبته میتونی به خواهر یا برادری که واسطه باشه بین شما بگی که باهاش در میون بذاره که اگه میتونه منتظر شما بمونه که شرایطشو پیدا کنی

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
خوش به حالتون که بلدین
منظورم اینه اگه طرف نظرش در مورد شما مثبته میتونی به خواهر یا برادری که واسطه باشه بین شما بگی که باهاش در میون بذاره که اگه میتونه منتظر شما بمونه که شرایطشو پیدا کنی

بسم رب الحسین .. .

ببخشید رک بیان میکنم.
اما فکر نمیکنید قضیه رو یه خورده فیلم هندی کردید؟!! منتظر بمونه؟!!! (خوب این میشه همون دوران عقد که خیلی هم بهتره تا اینکه بگی منتظر باشه!!!)

فرض رو بر این میگیریم که به یکی از علل تاپیک قبلی ازدواج نمیشه کرد! حالا با این دوست داشتن چی کار میکنید برای تخلیش؟!

*SAMIRA*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

ببخشید رک بیان میکنم.
اما فکر نمیکنید قضیه رو یه خورده فیلم هندی کردید؟!! منتظر بمونه؟!!! (خوب این میشه همون دوران عقد که خیلی هم بهتره تا اینکه بگی منتظر باشه!!!)

فرض رو بر این میگیریم که به یکی از علل تاپیک قبلی ازدواج نمیشه کرد! حالا با این دوست داشتن چی کار میکنید برای تخلیش؟!

خواهش میکنم
نه فکر نمیکنم که فیلم هندی باشه...چون همچین شرایطی رو دیدم که میگم
پس اگه اینجوریه شما باید سوالتون رو عوض کنین...بگین عاشق شدم و هیچ جوره راه نداره که بهش برسم حالا چیکار کنم؟
هیچی دیگه فراموشش کنین

ashoob

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
بسم رب الحسین .. .

فرض بر این بگیریم که از یک شخصی خوشتون اومده ! به اصطلاح عاشق شدید.
چی کار میکنید؟ فرض رو بر این بگیرید که فکر میکنید الان توان ازدواج ندارید! به هر علتی ، ترس از اعتماد، اقتصاد و یا ... (تاپیک قبلی علل تاخیر ازدواج). حالا با کی در میون میزارید؟!
توضیح بدید تا گفت و گو کنیم .. .

پ.ن :
تو نظر سنجی شرکت کنید.

خطوط قرمز رو نشکنیم و جنبه اینجور تاپیک ها رو داشته باشیم که میدونم همه دارید.
شوخی و طنز تو این تاپیک راه نداره ، همون طور که مشخصه در انجمن مشاوره مذهبی زده شده. پس میخوایم به نتیجه برسیم.

و از همه مهم تر قبل از اینکه تو گوگل سرچ کنید به نظر خودتون احرام بزارید و بنویسدش! راحت و بدون ترس و دغدغه.

حالا اگه ما عاشق شده باشیم قصد ازدواج هم داریم دختر هم هستیم اما طرف مقابل نخواد انوقت چی آیا ؟ ( با خانواده هم در میان گذاشته شده باشه )

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
حالا اگه ما عاشق شده باشیم قصد ازدواج هم داریم دختر هم هستیم اما طرف مقابل نخواد انوقت چی آیا ؟ ( با خانواده هم در میان گذاشته شده باشه )

بسم رب الحسین ..
ای کاش نمیگفتید.
اینا تو ذهنم هست به ترتیب تاپیکش میکنم + نظر سنجی

اولیش علل تاخیر در ازدواج بود
دومیش همینه که اگر عاشق بشیم و به علت تاپیک قبلی نتونیم ازدواج کنیم چی کار باید بکنیم؟
بعدی خواستگاری دختر از پسر مشکل داره یا نه میتونه باشه
بعدیش میتونه شیوه های خاستگاری باشه
یکی میتونه شرایط همسر باشه و .. .

این سری تاپیک رو اگر زنده باشم ان شاء الله ادمه میدم تا به آخر برسیم .
امیدوارم تا تاپیک بعدی حوصله کنید. تا نظر دوستان در اون باره رو هم جویا بشیم.

سپاس

بالا