پس از 27 سال سرآلکس فرگوسن اعلام بازنشستگي کرد

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
یعنی شما میگید سن 71 سالگی سن کهولت و پیری نیست؟!!
شما میتونید مستندی ارائه بدید که الکس در هنگام بازی کردن تیمش آدامس نمیخوره؟

در ضمن من خودم از علاقه مدان به فرگوسن هستم
زیاد جوش نزنید:p

آها خو از اول بگو.... من فک کردم داری توهین میکنی...مگه آدامس خوردن بده خو؟؟؟من خودم عاشق آدامس توت فرنگیم... در ضمن یه بار توی اولدترافورد نشسته بودم تمرین تیممو نگا میکردم الکس بهم یه آدامس تارف کرد منم گرفتم و خوردمش تازه رفتم توی میدون و با هم تیمیام مثل دیوید بکام یه دست فوتبال زدیم...دیوید سانتر کرد و منم 4 تا گل زدم به اشمایکل

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
این نامه برای سر الکس فرگوسن خودمونه...سلام الکس عزیز:53:
من همونجوریکه میدونی از چهارم ابتدایی تا همین الان طرفدار و عاشق منچستر یونایتد و همه ی بازیکنا و مربیش بودم و هستم...
هرگز عشق من یو از دلم بیرون نرفت...هیچوقت از دست تو
ناراحت نشدم...چون میدونستم و اعتقاد داشتم که تو بهترین نقشتو واسه توی زمین کشیدی. و همیشه از لحاظ ترکیب تیم و چیزای دیگه
بهت اعتماد کامل داشتم و همچنانم دارم...فرگی میگم ای کاش بازم میموندی
کاش ما رو تنها نمیذاشتی اما خب این چیزیه که تو دوس داری گرچه با رفتنت دل همه ی ما یونایتدی ها میگیره:((ما با تو خاطرات تلخ و
شیرینی داشتیم...یادته؟اون موقع که تو با کفش زدی توی ابروی دیوید بکام ما؟؟؟
همه تو رو مقصر دونستن و دروغ نباشه خب منم چون طرفدار پرو پا قرص دیوید بکام بودم و هستم از حرکتت ناراحت شدم...چون نباید این اتفاق میفتاد:68:
اما نمیدونم احساسم به تو چه جوری بود که خیلی زود بخشیدمت
و در حالیکه همه توی اخبار و اولدترافورد از تو بد میگفتن و انگشت اتهام به طرف تو دراز کرده بودن ولی من وقتی اینا رو میدیدم دلم واست میسوخت و ناراحت میشدم...
همه میگفتن بهتر بود تو به جای دیوید از من یو بری...اما من هرگز اینو نخواستم...چون اگه فقط یه مربی باشه که خدا اونو واسه منچستر یونایتد آفریده باشه
اون مرد و اون مربی بدون شک تویی فرگی عزیز:53:
خب البته وقتی دیوید میخواست بره رئال من خیلی زیاد ناراحت بودم...چون هرگز نمیتونستم دیوید رو با لباسی غیر از لباس شیاطین سرخ تصور کنم:((
اما دیوید رفت!!! و فقط به خاطر دیوید مجبور شدم در کنار من یونایتد که عشق من بود طرفدار سوریه رئال هم بشم
اما هیچوقت رئال واسم مهم نبود...فقط دوس داشتم دیوید اونجا مث ستاره بدرخشه که درخشید و بالاخره قهرمان شدن...=d>
توی اون بازی رئال با بارسلون حال کردی دیوید و مایکی(مایکل اوون) چیکار کردن؟؟؟؟یکی از گلها که دیوید طبق معمول یکی از اون سانترهای افسانه ایش کرد و
مایکل هم زد توی دروازه ی بارسلون...و با این کارتون حال همه ی بارساییای پر ادعا رو گرفتین...
تازه گل دومم که تو(دیوید)انداختی و من با ضربه ی چکشی زدم توی دروازه ی بارسلونای بازنده=))به هر حال فرگی اگه میموندی خیلی توپ میشد...
بابا تو هنوزم جوونی ماشالا بازم میتونی مربی بشی...
نمیخوام دیوید مویس بیاد...حداقل یه مربی باحال میاوردی...اصن چی میشد تو نمیرفتی؟؟؟؟ولی انشالا هر جا هستی همیشه با اوناییکه دوس داری
سالم و شاد و خوشبخت باشین...و انشالا زودتر مسلمون بشی...:53:

خب آبجی یه تاپیکی میزدی .... عنوانشم می گذاشتی نامه ای برای فرگوسن :1:
این چه کارییه :-?

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"
داداش خودش استعفا داده ... نه بیرونش کردن :nervose:

من تو صحبتام کنایه و استعاره بکار میبرم و خودم خبر ندارم:p
عزیزم شما از کدوم قسمت صحبتهای من به این نتیجه رسیدین؟/:)

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

خب اینو شما راس گفتی...خب پایین دیپلم حرف بزن مخ مام بکشه...خخخخخخخخ=))

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خب آبجی یه تاپیکی میزدی .... عنوانشم می گذاشتی نامه ای برای فرگوسن :1:
این چه کارییه :-?
سلام داداش...همینو بگو...تاپیکشو زدم نامه ای برای فرگوسن اونوقت درباره ی دیوید بکام حرف زدم...اینو میگن با یه تیر دو نشون زدن...حال کردین؟=))

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

شما گفتید که مدیریت باشگاه باید به فرگوسن اعتماد میکرد،

اگر اعتماد نمیکردن که چند سال تیم منچستر رو به او نمی دادند !

.Soren.

گرافیست انجمن
"کاربر *ویژه*"
صحبت من این بود:

بنظرم یکی از فاکتورهای مهم موفقیت باشگاه منچستر، اعتماد کردن بی چون و چرای مدیریت باشگاه به این پیرمرد آدامس خور بود.

شما گفتید که مدیریت باشگاه باید به فرگوسن اعتماد میکرد،

اگر اعتماد نمیکردن که چند سال تیم منچستر رو به او نمی دادند !

بنده علت موفقیت باشگاه رو در اعتماد کردن داراز مدت مدیران به الکس میدونم
دقیقا چیزی مخالف موردی که شما برداشت کردید:p

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
دقیقاااااااااااااااااااااااا=))

بالا