زیباترین سفره ی عقد دنیا!+ عکس

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
به نظر من شاید آرزوی مادر دیدن پسرش سر سفره عقدش باشه ولی اونی که جونش رو در راه خدا میده این کارها هیچ ارزشی براش نداره وشهدا ارزشمند تر از این کاراهستند در ضمن وقتی یه کسایی که ایمانشون ضعیفه این مسائلو میبینن به اسلامم بد بین میشن من که موافق نیستم با این تاپیک

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
بله خب ان تصویر وقتی الان نشون داده میشه اینطور خوفناکه ولی خب اون زمان از بس شهید و مجروح و کفن کرده داشتند.........خیلی زیاد بود برای همین اون موقع این مسایل مثل الان خوفناک و قابل تامل نبود دوستان.........

arezoo184

کاربر فعال سایت
"منجی دوازدهمی"
بله خب ان تصویر وقتی الان نشون داده میشه اینطور خوفناکه ولی خب اون زمان از بس شهید و مجروح و کفن کرده داشتند.........خیلی زیاد بود برای همین اون موقع این مسایل مثل الان خوفناک و قابل تامل نبود دوستان.........

درسته ولی عکسه هیچ حس خوبی به ادم نمیده .....انگار مرگ یه ادم یه چیز الکیه ....

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
درسته ولی عکسه هیچ حس خوبی به ادم نمیده .....انگار مرگ یه ادم یه چیز الکیه ....

بله...برای همین آیه قرآن هست که میفرماید ....و نیست زندگانی دنیا جز فریب........

البته زندگی الکیه...ولی مرگ حقیقتی هست که فقیر و غنی مومن کافر نمیشناسه........ و این سنت الهی هست........

آدمی همیشه یه پاش لب گوره....و این یه واقعیتی هست....تا اینکه به سمت گناه نریم.....و عبرت بگیریم.... و دیر یا زود همه ما از این جهان منتقل میشیم و تعارف هم با کسی نداره........... و فقط تنها چیزی که باقی میمونه عمل آدمی هست که در راه خیر بوده یا شر......

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام دوستان:53:

ممنونم برا نظرات خوبتون

با اجازه منم حرفمو بگم

باید توجه کنیم که این عکس برا زمان جنگ تحمیلیه

و این کار باعث روحیه گرفتن رزمنده ها و مردم

و همچنین باعث تضعیف روحیه ی دشمنه..

در ضمن، وقتی یه کشور در حال جنگ و جهاده این حرفا جایی نداره که بچه ببینه یا نبینه!

جنگه و همه افراد جامعه آمادگی این صحنه هارو دارن، بچه های الانن که سوسولن:D

سختی هایی که این بچه ها کشیدن و صحنه هایی که دیدن بد تره یا چیزایی که بچه های امام حیسن علیه السلام عصر عاشورا دیدن؟

از آرزو خانوم و بقیه ی دوستان ممنوم که حرفشونو به این قشنگی گفتن

ایشالا مورد توجه امام زمان باشیم

سلام با حرفای داداش سعید موافقم...زمان جنگ با الان کلی فرق داره...البته نمیدونم اگه یه مرده رو بذارن توی سفره چه حالی میشم ولی من همیشه دوس داشتم اگه
قراره بمیرم پیش اونی باشم که دوسش دارم...مثلا توی مزار شهید همت عزیزدلم باشم و بتونم مزارشو بوس کنم و بعدش بمیرم
تازه وقتی مردم و روحم اومد بیرون دوس دارم همت جونم دستمو بگیره و با خودش ببرتم اون دنیا ترجیحا بهشت:x
حالا چه ربطی داشت نمیدونم=))
اما منظورم اینه که به نظرم کار این مامانه باحاله این از عشق زیادشه که این شهیدو گذاشته توی سفره ی عقد

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
آقا عرفان من فکر میکنم دیدن این صحنه ها چه در زمان جنگ وچه غیر اون ،من میگم کسی که لایق شهادته سفره عقد خیلی بی معنیه حتی اگه آرزوی مادرش باشه

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
آقا عرفان من فکر میکنم دیدن این صحنه ها چه در زمان جنگ وچه غیر اون خیلی زیبا نیست من میگم کسی که لایق شهادته سفره عقد خیلی بی معنیه حتی اگه آرزوی مادرش باشه

!!SaeeD!!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
آقا عرفان من فکر میکنم دیدن این صحنه ها چه در زمان جنگ وچه غیر اون خیلی زیبا نیست من میگم کسی که لایق شهادته سفره عقد خیلی بی معنیه حتی اگه آرزوی مادرش باشه

خب منم دفاع نمیکنم به طور کامل و رد هم نمیکنم.

ولی خب این یه حرکت نمادین هست،

تا توی اون موقعیت نباشیم و از رسم و رسوم اون خانواده خبر نداشته باشیم

نمیتونیم نظری بدیم.

این چیزا مهم نیست...

مهم اینه که بدونیم هدف شهدا چی بوده و بتونیم این راه رو ادامه بدیم و به اون هدف برسیم..

و به حاشیه نچسبیم

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام کاملا درست میگی شما داداش سعید...

RainiMan

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
گناه اون بچه کوچولو ها چیه اونجا نشستن
عاشق شهدام .......ولی دیگه این کارا ......
با چه اندیشه ای این کارو میکنن .....بچه به بغل دارن تماشا میکنن ......من 23 ساله هنوز مرده ندیدم .

آبجی شهید با مرده فرق داره. تا نبینی هم باور نمیکنی. ضمن اینکه مرگ جزئی از زندگیه. اگه ما واقعا قبول کنیم که مرگ انتقال از یک دنیا به دنیای دیگر است اون هم از یک دنیای پست و کوچک به یک دنیای بزرگ و زیبا دیگه ترسی از این مسائل نداریم.

بالا