زیباترین سفره ی عقد دنیا!+ عکس

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=arial,helvetica,sans-serif]مادر گرانقدر شهید ابن یامین رمضان نژاد فریدونکناری تعریف می کند: «همیشه آرزویم این بود که پسرم را داماد ببینم. وقتی جنازه ی ابن یامین را آوردند، گفتم سفره ی عقد بچینند. آن روز احساس کردم که حوریان بهشتی در اتاق عقد حضور دارند و برای پسرم که با یکی از آنها وصلت کرده از خوشحالی دف می زنند. زمانی که داشتم به دست و پای ابن یامین حنا می بستم انگار کسی به من گفت: حوریان، حنا را از دست و پای داماد می ربایند.»[/FONT]
215103_192.jpg

arezoo184

کاربر فعال سایت
"منجی دوازدهمی"
گناه اون بچه کوچولو ها چیه اونجا نشستن
عاشق شهدام .......ولی دیگه این کارا ......
با چه اندیشه ای این کارو میکنن .....بچه به بغل دارن تماشا میکنن ......من 23 ساله هنوز مرده ندیدم .

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
گناه اون بچه کوچولو ها چیه اونجا نشستن
عاشق شهدام .......ولی دیگه این کارا ......
با چه اندیشه ای این کارو میکنن .....بچه به بغل دارن تماشا میکنن ......من 23 ساله هنوز مرده ندیدم .

این کار شاید از دیده بنده و امثال من عجیب باشه اما کسی که دل به خدا داد و عاشق شد فقط خدایی می بینه و بهتر اما می دونه که شهدا زنده اند :53:

arezoo184

کاربر فعال سایت
"منجی دوازدهمی"
این کار شاید از دیده بنده و امثال من عجیب باشه اما کسی که دل به خدا داد و عاشق شد فقط خدایی می بینه و بهتر اما می دونه که شهدا زنده اند :53:

قبول دارم شهدا زنده ان .....ولی نمیفهمم ...مادری که ایمان داره پسرش بهشتیه و به گفته ی بعضی از مادران شهید که فکر کنم خیلی کم باشن خوشحال هم هستن از شهادت فرزندشون .......دلیلی برای اینکه پسر شهیدش رو بزاره وسط سفره ی به قولی عقدش با حوری های بهشتی و یه سری بچه یکم سن و سال زل بزنن به یه مرده ......این کار ورای عجیبه ......
میدونم عشق مادری باعث میشه ادم کارای عجیبی بکنه منم مادرم ......گاهی اوقات میگم کاش منم شهید شم .....ولی از بچم مایه نمیزارم ....پسر من امیدوارم و میخوام سرباز امام زمان شه ......در کنارشون باشه منم باشم ....یا حداقل دشمنش نباشیم ....ولی شهادت حرفش ....راحته ......
مادرای شهیدیو دیدم که هنوز که هنوز برا بچشون اشک میریزن .....هنوز اونقدر غم تو چشماشونه که با دیدنشون پر بغض میشی ....اینا قابل قبول تر از مادرایین که حتی اگه به ظاهر ادعای خوشحالی میکنن هیچ مادری مرگ بچشو نمیخواد ...
من همچین کاریو قبول ندارم که یه مرده رو بزاری وسط اتاق یه سری زن که روحشون لطیفه به مرده نگاه کنن که شاید خیلی خیلی براشون عزیز باشه و یه سری بچه که هیچی نمیدونن نه از مرگ و نه از شهادت .....یه مرده رو ببینن ...کسی که نفس نمیکشه ......سرده سرده .....برا بچه شکنجه اس ...

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
چه دلی داشته اون مادر

شایدم از شدت غم و ناراحتی اینکار و کرده

شاید اینجوری غم از دست دادن دلبندشو راحت تر تحمل کنه
:((

خداوند به همشون صبر بده:63:

محبوب

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
غم انگیزه واقعا غم انگیزه . فقط همینو می تونم بگم هرکسی یه ایده و نظری داره . من به نظر آرزو خانم احترام میذارم و میدونم که از نگاه مادرانه اش به این قضیه نگاه می کنه .ما مادران امروزی اصلا تصورش رو هم نمیتونیم بکنیم چه برسه به این که خداوند بخواد مارو امتحان کنه . اما مادر اون شهید انگار میخواسته نهایت صبر خودشو امتحان کنه . واقعا امتحان سختیه . البته اون کودکان نباید اونجا باشن از نظر روانشناسی که یه مدته دارم می خونم میگم .

!!SaeeD!!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلام دوستان:53:

ممنونم برا نظرات خوبتون

با اجازه منم حرفمو بگم

باید توجه کنیم که این عکس برا زمان جنگ تحمیلیه

و این کار باعث روحیه گرفتن رزمنده ها و مردم

و همچنین باعث تضعیف روحیه ی دشمنه..

در ضمن، وقتی یه کشور در حال جنگ و جهاده این حرفا جایی نداره که بچه ببینه یا نبینه!

جنگه و همه افراد جامعه آمادگی این صحنه هارو دارن، بچه های الانن که سوسولن:D

سختی هایی که این بچه ها کشیدن و صحنه هایی که دیدن بد تره یا چیزایی که بچه های امام حیسن علیه السلام عصر عاشورا دیدن؟

از آرزو خانوم و بقیه ی دوستان ممنوم که حرفشونو به این قشنگی گفتن

ایشالا مورد توجه امام زمان باشیم

بالا