۞|*|۩|*مصاحبه با فرشتگان بزرگ ( جبرییل ، میکاییل ، عزراییل ، اسرافیل ) *|۩|*|۞

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ۞|*|۩|*مصاحبه با فرشتگان بزرگ ( جبرییل ، میکاییل ، عزراییل ، اسرافیل ) *|۩|*|۞

[FONT=&quot]-شما با کدام فرشته عقد اخوت(برادری) خوانده اید؟
[FONT=&quot]-با برادرم حضرت اسرافیل .جبرییل هم با میکاییل برادر شدند.[/FONT]

[FONT=&quot]-به عنوان آخرین سوال،و با عرض پوزش،آیا شما در محدوده کاری خود سیاسی هم عمل می کنید؟[/FONT]
[FONT=&quot]-سیاست من همان انجام وظیفه من است.اما اگر منظورتان سیاست بازی و بازیهای سیاسی باشد خیر.[/FONT]
[FONT=&quot]ما بدون تعارف و سر وقت،به دستور خداوند متعال روح انسانها را می گیریم و اگر به کسی هم رحم می کنیم به خاطر لیاقت خود اوست نه مسئله سیاسی.اصولا ریشه تمام بازی های سیاسی،دل بستگی به دنیا و فراموش کردن مرگ است.بدین گونه افراد هشدار می دهیم که به فکر روزی باشند که ما به سراغشان می آییم و به بازی هایشان خاتمه می دهیم.[/FONT]
[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ۞|*|۩|*مصاحبه با فرشتگان بزرگ ( جبرییل ، میکاییل ، عزراییل ، اسرافیل ) *|۩|*|۞

[FONT=&quot]-با تشکر،در آخر اگر نصیحتی برای مردم دارید بفرمایید.
[FONT=&quot]-با توجه به اینکه سخت ترین وقت های بنی آدم،سه وقت است،و اولین آنها ملاقات با من است نصیحت می کنم که قبل از این که من به ملاقات آنها بروم آنها خودشان را آماده کنند.اگر شما ما را فراموش کنید،مطمئن باشید مه ما هرگز شما را فراموش نمی کنیم،شما باور کنید که مرگ از سایه شما با شما همراه تر است،پس دلیلی ندارد دل به دنیا ببندید طوری که وقت گرفتن روح،جزع فزع کنید و به ما التماس کنید.در دنیا عبذ واقعی باشید تا من هم با شما مدارا کنیم.
[/FONT][/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

اسرافیل

[FONT=&quot]و سرانجام موقع آن رسید که مصاحبه ای اختصاصی با چهارمین فرشته الهی،حضرت اسرافیل داشته باشیم.

[FONT=&quot]-با تشکر از اینکه وقت گرانبهای خود را در اختیار ما قرار دادید،به عنوان اولین سوال که حتما مستحضر هستید،از شما می خواهم که خودتان را کاملا معرفی فرمایید.[/FONT]
[FONT=&quot]-من اسرافیل هستم،به معنی عبیدالله،هر چند برخی مرا اسرافین هم گفته اند البته برادرم جبرییل همواره مرا یبه عنوان امین الله_بین خدا و خلق_معرفی کرده است.یکی از فرشته های حمل کننده عرش الهی هستم که با این حساب فقط نام یکی از حاملان عرش فاش شده است و از بقیه که هفت نفر هستند شما خبر ندارید.از نظر عظمت ظاهری،به گونه ای که قابل لمس برای شما انسانها باشد باید بگویم که چهار بال دارم که از زیر زمین تا زیر عرش الهی در آسمان هفتم را پر کرده است.از این جهت از برادرم جبرییل برتر هستم و این چیزی است که ایشان نزد پیامبر اسلام اعتراف کرده است.[/FONT]
[FONT=&quot]از نظر عظمت معنوی،من بعد از حجابهای الهی اولین کسی هستم که قرار دارم،به همین خاطر به من لقب((حاجب الرب))داده اند زیرا نزدیکتر از همه به لوح محفوظ هستم و این را هم جبرییل به پیامبر اسلام اطلاع داده است.[/FONT][/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]له،بسیار خوشحال هستم که در خدمت جنابعالی هستم،اگر اجازه می فرمایید برویم سراغ وظیفه اصلی شما؛چه وظیفه ای در دستگاه با عظمت خلقت بر عهده دارید؟
[FONT=&quot]-برخی از مردم از نام برادرم عزراییل وحشت می کنند نام او همراه مرگ است اما نام مرا باید وحشت آور باشدزیرا کار من در ارتباط با مرگ همه کس و همه چیز و برچیده شدن ناگهانی این عالم است.[البته تمام اهل آسمان این حقیقت را می دانند لذا هر گاه حرکتی می کنم به گمان برپایی قیامت ولوله عجیبی در آسمانها بر پا می شود.][/FONT]
[FONT=&quot]وظیفه اصلی من دمیدن در صور است و در دو زمان،یکی «صور ممات»_مردن_است که در پایان این دنیا می دمم.وقتی برای این کار حرکت می کنم ولوله در آسمانها می افتد.در بیت المقدس در موازات کعبه قرار می گیرم و در صور ندا می کنم که:موتوا (بمیرید).[/FONT][/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]با این صور مردم می میرند.این ندا به قدری غافلگیر کننده است که فرصتی برای وصیت یا بازگشت به خانه برای کسی باقی نمی ماند.البته یک صور ممات دیگر برای اهل آسمانها می دمم تا آنها هم بمیرند.پس از مردن همگانی مردم،زمین و خورشید و آسمانها از هم می پاشند.دومین صوری که خواهم دمید«صور احیا»_زنده شدن_است که در ابتدا قیامت یعنی پس از گذشت سالها از نابودی دنیا،رخ خواهد داد.در آن روز در صور ندا خواهم داد که:ای ارواح بیرون از بدن و ای استخوان های پوسیده،همه برگردید و جمع شوید برای حساب و کتاب.آن گاه واقعا دیدنی است که مردم به پا می خیزند در حالیکه برهنه هستند اما از شدت هول و هراس اصلا به هم توچهی ندارند.
[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]-ان شا ا... که خداوند در آن روز ما را یاری فرماید.اما مسئله که به ذهنم خطور کرده است این است که در مصاحبه های قبلی معلوم شد که همه می میرند و فقط ذات خداوند باقی می ماند،لطفا از مرگ خودتان بگویید.
[FONT=&quot]-از نکته سنجی شما ممنونم.باید بگویم ابتدا اهل زمین می میرند سپس تمام اهل آسمانها اما چهار فرشته به دسنور خداوند همچنان زنده اند که عبارتند از:جبرییل،میکاییل،عزراییل و بنده،در این لحظه خداوند به عزراییل دستور می دهد که جان من و میکاییل و جبرییل را بگیرد و سرانجام از خودش هم قبض روح می کند،در این جاست که دیگر هیچ موجودی و وجودی در عالم نیست مگر خدای متعال.اما در قیامت اولین کسی که زنده می شود،خودم هستم که به دستور خداوند این امر صورت می گیرد چرا که باید خودم را برای صور احیا آماده کنم تا قیامت برپا شود.[/FONT]
[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]-قبلا در معرفی خودتان فرمودید که جناب عالی یکی از حمل کنندگان عرش الهی هستید،بفرمایید این موضوع فقط مربوط به دنیاست یا خیر؟
[FONT=&quot]-حمل کنندگان عرش خدا همینک چهار نفر هستند و در قیامت به هشت فرشته افزایش خواهند یافت.بنابراین بنده در قیامت از حمل کنندگان عرش الهی خواهم بود.[/FONT]

[FONT=&quot]-در خبرها داشتیم که حضرت عالی هم در زنجیره وحی،جایگاهی دارید؛در این مورد توضیخ بفرمایید.[/FONT]

-به طور کلی،اراده الهی در قلم و سپس در لوحی نمودار می شود و من بر اساس آن،امور را تقسیم می کنم،مثلا وحی الهی را به جبرییل می رسانم تا به پیامبران برساند و امور مربوط به میکاییل را به او ابلاغ می کنم تا به اجرا درآورد.در انتقال اراده الهی،امانت را رعایت می کنم،به خاطر همین است که جبرییل مرا «امین الله» معرفی کرده است.در هر صورت جایگاه من نزد لوح محفوظ است به گونه ای که بعد از حجابهای الهی اولین کسی هستم که حضور دارم.[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]-صحبت از وحی شد و مرا به یاد پیامبرا انداخت؛لطفا اگر رابطه ای با پیامبران داشته اید بیان بفرمایید.
[FONT=&quot]-به طور کلی باید بگویم که خدمت و یاری رساندن به همه پیامبران در دستور کار من قرار داشته است.به خصوص نسبت به پیامبر گرامی اسلام،چنانچه در جنگ بدر که اولین برخورد اسلام و کفر بود،آن حضرت را یاری کردم در آعاز معراج پیامبر هم برای آماده کردن آن حضرت،حضور داشتم.شما می توانید علاقه من به آن حضرت را در این بیان بفهمید که وقتی خداوند مرا خلق کرد بر پیشانی من_با نور ذاتش_نوشت.لا اله الا الله،محمد رسول الله،علی امیر المومنین این را هم بگویم که وقتی آن حضرت فوت کرد بعد از جبرییل،من بر جنازه حضرت نماز خواندم.[/FONT]
[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]-از ارتباط با امامان بگویید.
[FONT=&quot]-ابتدا از حضرت فاطمه زهرا(سلام الله علیها) بگویم که بسیار تسبیح خداوند را می گفت،به همین خاطر وقتی خواب بود،من به جای او تسبیح می گفتم تا پای آن حضرت نوشته شود.زوز قیامت هم این افتخار را دارم که به همراه بسیاری از ملائکه با قبه هایی از نور،نزد قبر آن حضرت برویم و از ایشان خواهش کنم که وارد محشر شود.[/FONT]
[FONT=&quot]اما از شوهرش،علی علیه السلام بگویم که خداوند در آغاز خلقت من،پس از نام خود و نام رسول خاتم ،اسم او را بر پیشانی من نوشت؛وقتی با برادرانم جبرییل و میکاییل و عزراییل،آن حضرت را در بر می گرفتیم،همگی افتخار می کردیم.به همین خاطر بارها سلام خود را که از سلامتی بر می خیزد نثار او کرده ایم.[/FONT]
[FONT=&quot]از اینها گذشته قبل از اینکه میکاییل و جبرییل او را به برادری بگیرند،من چنین افتخاری را کسب کرده ام.در هر صورت من به تمامی اهل بیت،عشق و علاقه دارم به خصوص به امام حسین علیه السلام که با خون خود،دین خدا را زنده کرد و من به اتفاق جبرییل و میکاییل،زیارت کنندگان آن حضرت را تا منزلشان همراهی می کنیم.اما در مورد مهدی موعود علیه السلام که کار بسیار بزرگی خواهد کرد،مسلما من هم او را یاری خواهم کرد.البته اخیرا گروهی از دشمنان آن حضرت خود را آماده کرده اند تا پس از ظهور حضرتش،او را به خیال خام خود دستگیر کرده و یا بکشند؛واقعا خنده دار است.او دیری نخواهد پایید که ظهور می کند و تحت محافظت ما قرار خواهد گرفت و دشمنان احمق او ناکام خواهند شد.[/FONT]
[/FONT]

عطیه سادات

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[FONT=&quot]-با بندگان خدا چطور هستید؟
[FONT=&quot]-از آنجا که ما فرستندگان خدای رحمن و رحیم هستیم،برای بندگان او هم جز رحمت و مغفرت چیزی نمی خواهیم و[مغفرت خواهی ما هم این طور است که از خدا می خواهیم که برای اهل زمین دین بفرستد تا مردم در سایه آن به خدا نزدیک شده و آمرزیده شوند.][/FONT]
[FONT=&quot]به نظر من بهترین وقت آمرزش،حالت روزه داری است.به همین خاطر هر سال شب اول ماه مبارک رمضان به همراه شش فرشته دیگر،پیام آور رحمت الهی هستم چنانچه در اهمیت این موضوع،خداوند به کسی که ماه رجب را روزه بگیرد ثوابی به مانند ثواب من و جبرییل به او عطا می کند.[/FONT]
[FONT=&quot]حال که صحبت بر سر بندگان خوب خداست خوب است اشاره ای به اصحاب کهف بکنیم که آنها پس از 309 سال خواب شبیه مرگ ،با دمیدن روح،آنها را بیدار کردم و این یک نمایش از قیامت بود تا مردم قیامت را بهتر درک کنند.[/FONT][/FONT]

بالا