اعلام نفر برتر مسابقه شماره1 آشپزباشی

آشپزباشی منتخب این دوره از دید شما دوستان

• رهگذر

رای: 3 10.7%
  • kyana

رای: 14 50.0%
  • hoda

رای: 2 7.1%
  • **Hiva**

رای: 4 14.3%
  • *مریم*

رای: 6 21.4%

• مجموع رای دهندگان
    28
  • نظرسنجی بسته .

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
الان چی شد دقیقا؟ به مزه اخه چجوری رای بدیم دراین فضای مجازی:| قیافه هم که مطرح باشه من به کیانا رای نمیدم با عرض معذرت،کیانا این دنبه چیه استفاده کردی ،اَییییی:-/

/:) نداجون از دنبه فقط برای سرخ کردن گوشت استفاده میشه بجای روغن مایع
اونقدی استفاده نمیشه که شما حالت بدبشه خیالت راحت :Dیااینکه قرار نیست دنبه بخوری که:p
یه بار امتحان کن ببین چقد خوشمزست :38:

منم قبلا فک میکردم دنبه ایییییییییی هست:p
ولی وقتی یه بار امتحان کردم نظرم 180درجه تغییر کرد:p

آره دیگه:D
باید برم پورسانتشو از کیانا بگیرم
:p

پورسانت چی رو؟اینجا چخبره؟کیانا کیه؟:p

سلام علی آقا!
حراج زدین اموالتونو!آقا نامردیه من برنده نشم:((آشپزی من با اعمال شاقه بود:((:D من با کیانا یه عهدی بستم سند هم دارم عقلشم از دست بده سند من هست:D

:43:مریم آبروداری کن بابا
واسه یه جایزه عقل منو چیکار داری:nervose:
بعدشم کدوم عهد؟منکه چیزی یادم نیست
:b-):

Rah!GO!zaR

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام و خسته نباشید به همه دوستان که تو مسابقه شرکت کردند.........:gol::gol::gol::gol:
ویه خسته نباشید هم به ناجی جان بابت تشکیل مسابقه......:gol::gol::gol:
پیشاپیش به برنده مسابقه تبریک میگم........... باز من چند روز شاید نباشم برنده را نبینم........:53::53::53::53:>:d<
مریم بانو مهم نیست تو انجمن کی برنده میشه ........ مهم اینه تو خونه با اشپزی های خوبمون خانواده را راضی نگه داریم.....:D:D:1:
قصد منم فقط شرکت در مسابقه بود............حتی اگه برنده هم میشدم همسرم بهم اجازه نمیداد که هدیه مسابقه را قبول کنم.........:p:p:p
الانم شرمنده نمیخواستم به خودم رای بدم اما همسرِِ گرام با چوب بالا سرم واستاده بود می گفت باید به خودت رای بدی:rolleyes:(شوخی،اما پیشنهاد ایشون بود):77::77:
:-":-":-":-":-"
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام و خسته نباشید به همه دوستان که تو مسابقه شرکت کردند.........:gol::gol::gol::gol:
ویه خسته نباشید هم به ناجی جان بابت تشکیل مسابقه......:gol::gol::gol:
پیشاپیش به برنده مسابقه تبریک میگم........... باز من چند روز شاید نباشم برنده را نبینم........:53::53::53::53:>:d<
مریم بانو مهم نیست تو انجمن کی برنده میشه ........ مهم اینه تو خونه با اشپزی های خوبمون خانواده را راضی نگه داریم.....:D:D:1:
قصد منم فقط شرکت در مسابقه بود............حتی اگه برنده هم میشدم همسرم بهم اجازه نمیداد که هدیه مسابقه را قبول کنم.........:p:p:p
الانم شرمنده نمیخواستم به خودم رای بدم اما همسرِِ گرام با چوب بالا سرم واستاده بود می گفت باید به خودت رای بدی:rolleyes:(شوخی،اما پیشنهاد ایشون بود):77::77:
:-":-":-":-":-"
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
سلام بر شما
خب رهگذر برنده میشدی جایزه رو میدادیش به من:Wink:من شوهرم استقبال میکنه از هدیه های انجمن!:D:Wink:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"

:43:مریم آبروداری کن بابا
واسه یه جایزه عقل منو چیکار داری:nervose:
بعدشم کدوم عهد؟منکه چیزی یادم نیست
:b-):[/QUOTE]

یا سعی کن یادت بیاد:-w:|:D;)یا اینکه دست به کار بشم سندا رو بیارم همینجا هک کنم:|هان،نظرت چیه؟:D

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
خب من یادم رفت بنویسم که به کی میخوام رای بدم
کیانا قورمه سبزیشو خوب درست کرده ولی طعمش هم به خاطر تمر هندی ورب انار معلوم نیست چی چی هست;))!عمرا بهش رای بدم:D
من دست پخت خودمو دوست دارم:x

*Helma*

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
به به چه خورش های خوشمزه ای
حیف شد شرکت نکردم ی قورمه سبزی اذری براتون درست میکردم میدیدن قورمه سبزی آذری چیه:38:
میدونین اصل این غذا اذریه
قورمه ینی سرخ کردن و به گوشتی که با روغن خودش سرخ میشه و یک روش نگهداری گوشت در قدیم بود در اذربایجان هم خیلی استفاده میکردن هم قورمه میگن... از جمله شوربای قورمه و قورمه سبزی ...
در تبریز بیشتر از لوبیا چشم بلبلی استفاده میکنن و شنبلیله هم نمیریزن روش پخت در مناطق مختلف فرق میکنه....

IMG_1481.JPG

IMG_1399.JPG

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
به به چه خورش های خوشمزه ای
حیف شد شرکت نکردم ی قورمه سبزی اذری براتون درست میکردم میدیدن قورمه سبزی آذری چیه:38:
میدونین اصل این غذا اذریه
قورمه ینی سرخ کردن و به گوشتی که با روغن خودش سرخ میشه و یک روش نگهداری گوشت در قدیم بود در اذربایجان هم خیلی استفاده میکردن هم قورمه میگن... از جمله شوربای قورمه و قورمه سبزی ...
در تبریز بیشتر از لوبیا چشم بلبلی استفاده میکنن و شنبلیله هم نمیریزن روش پخت در مناطق مختلف فرق میکنه....

1. چه جالب زهرا جان
    نمیدونستم تبریز از لوبیا چشم بلبلبی استفاده میکنن و شنبلیله نمیریزن
    طعمش چطور میشه؟ رنگش قرمز میشه؟

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
طعمش عالیه ابجی
IMG_1481.JPG

بعضی ها شنبلیله رو اضافه میکنن و از لوبیا چیتی هم استفاده میکنند ولی اصالتا این خورش با لوبیا چشم بلبلی درست میشه و شنبلیله هم نداره و سبزی رو هم ساطوری نمیکنن بلکه ریز خورد میکنن زعفرون هم میریزن

بالا