{{{{خبر فوری }}}}@@@!!!!!}}}}

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
منتظر هستم لینک دقیق خبر رو بذارید وگرنه تاپیک حذف میشه.
بحث رو منحرف نفرمایین.
کاربر محترم، لطفا مؤدب باشید همه در این تاپیک حق اظهار نظر را دارند و هیچکس حق بی احترامی نداره.
علی اقا سلام. من از دو تا سایت این خبر رو بازنشر کردم. سایت هاش رو هم زدم. می تونید در اول پست ببینید. قبل از شما هم اقای منتظر به بنده گفت منبعش رو بزنید من هم زدم. حالا اگه منبعش درست نیست. مختارید می تونید حذفش کنید.

Ali

مدیریت کل
پرسنل مدیریت
"مدیر کل"
علی اقا سلام. من از دو تا سایت این خبر رو بازنشر کردم. سایت هاش رو هم زدم. می تونید در اول پست ببینید. قبل از شما هم اقای منتظر به بنده گفت منبعش رو بزنید من هم زدم. حالا اگه منبعش درست نیست. مختارید می تونید حذفش کنید.
سلام،
لینک صفحه شو بدید ... این تصویر از کجا برداشته شده
اونو بذارین

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
من نمیگم نباید سخت کنیم کار رو برای مردم. اما فقط یه چیزی اینجاست.اونایی که میگن داروی گرونه و مواد غذایی گرونه.همه چی گرونه . واقعا مطمئنید با این قضیه سازش گرونی تموم میشه؟ مطمئن باشند که عزتمون رفت هیچی هم به دست نیاوردیم.
http://www.afsaran.ir/
http://www.tasnimnews.com/Home/Single/204584

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
قبل از این بالا گرفتن بحثهای هسته ای وضع مردم بهتر بود ( اگر هم بد بود به این سختی و مرارت نبود ) این را نمیشه کتمان کرد
متاسفانه بعد از سالها و این همه مشکلات که خیلی ها غیر قابل بازگشت هستند (مثلامرگ بسیاری از بیماران خاص در نتیجه نبودن دارو ، گرانی و تورم افسار گسیخته ، بیکاری و از هم پاشیدن خانواده ها و ...)برای مردم ؛ دوباره مجبور به طی همون مسیر قبلیم

ولی انشاالله به لطف حضرت صاحب الزمان و دعای شهدا مملکت از این میدان با سربلندی خارج بشه تا مردم بتونند زندگی راحتتری داشته باشند

Star.Sky

کاربر تازه وارد
"منجی دوازدهمی"
ماشاا... چنان تصویری گذاشته شده انگار دولت و دولتی های عزیز کار خلاف شرعی کردند و مرتکب اشتباه بزرگی شدند . مگه قراره همیشه همه سر کار باشند ؟ ! همیشه یک اشتباه یا یک ناهماهنگی میتونه موجب اخراج بشه . شاید هم استعفا دادند و اخراجی در کار نیست .

در کل خدا رو شکر شرایط کشور داره ثبات پیدا میکنه و مهمترین چیز همینه . به امید سر بلندی ایران در همه ی عرصه ها

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ماشاا... چنان تصویری گذاشته شده انگار دولت و دولتی های عزیز کار خلاف شرعی کردند و مرتکب اشتباه بزرگی شدند . مگه قراره همیشه همه سر کار باشند ؟ ! همیشه یک اشتباه یا یک ناهماهنگی میتونه موجب اخراج بشه . شاید هم استعفا دادند و اخراجی در کار نیست .

در کل خدا رو شکر شرایط کشور داره ثبات پیدا میکنه و مهمترین چیز همینه . به امید سر بلندی ایران در همه ی عرصه ها
اقای عزیز هر کسی که این کار رو انجام داده. به صراحت تمام می گم اشتباه محض مرتکب شده و بابت کارش هم مواخذه میشه. بعدشم ما از خدامونه که ایران به ثبات برسه. اما قیمتش چقدره خدا می دونه. گذر زمان همه چیز رو معلوم می کنه

Star.Sky

کاربر تازه وارد
"منجی دوازدهمی"
اقای عزیز هر کسی که این کار رو انجام داده. به صراحت تمام می گم اشتباه محض مرتکب شده و بابت کارش هم مواخذه میشه. بعدشم ما از خدامونه که ایران به ثبات برسه. اما قیمتش چقدره خدا می دونه. گذر زمان همه چیز رو معلوم می کنه

چه کاری ؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بالا