{{{{خبر فوری }}}}@@@!!!!!}}}}

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
siaTbH1_450.jpg

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
منبع و توضیحات بیشتر؟؟؟؟؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
همچنین باید به صحبت های نماینده مردم تهران مبنی بر اینکه رئیس سازمان انرژی اتمی باید در این باره پاسخ بدهد که چرا همکاران شهید احمدی روشن رو اخراج کرده می توان استناد کرد. همچنین از این دلیل نمیتونیم بگذریم که پدر شهید احمدی روشن در اعتراض به این موضوع نامه ای به رئیس جمهور نوشته است.
منبع:www.khabarnew.ir

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین ..

در برابر اتفاقات افتاده و اتفاق هایی که داره میفته و اونایی که قراره بیفته (دریا) این فقط میشه قطره!
در ابتدای کار هم همکاران ایشون اخراج شدند این اخبار انقدر هم فوری نیست. بگذریم.

روز ملی تعلیق مبارک باد معتدلین.

پ.ن : رسما انگیزه ای برای بحث کردن و حرف زدن نزاشتن رئیس جمهور محترم.

تعلیقات انجام شده و ((در بحث هسته ای حتی یک قدم عقب نشینی نشود)) امام خامنه ای .
به قول فامیل دور من دیه حرفی ندارم. 4 سال ساکت میشم!! اما این سکوت این نیست که ما کبکیم!! آقای رئیس جمهور محترم.

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ولی در اینجا نباید سکوت کرد بلکه باید اماده باش بود برای پس گرفتن حقمون​

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
پس اونهمه شعار و خون شهدای هسته ای چی میشه
دردناکه
امیدوارم رهبر فکری برای این موضوع بکنند

بسم رب الحسین .. .

رهبری فکرش رو قبل انتخابات کرده بودند!

گفتند به کسانی رای بدهید که مصداق ان الذین قالوا ربنا الله ثم الستقاموا باشند!

گفتند : مردم به کسی رای میدهند که بدانند مقابل امریکا خواهد ایستاد.
اجمالا معیار اصلی این است که کسانی سر کار بیایند که همتشون بر حفظ عزت و حرکت کشور در جهت هدف های انقلاب باشند.

گفتند :
کسایی سر کار نیایند که بخواهند با تملق گویی به غرب و دولت های غربی و دولت های زورگو و مستکبر بخوان موقعیتی در سطح بین المللی به خیال خودشون بدست بیاورند

هر جایی که ما کم آوردیم ، عقب موندیم شکست خوردیم به خاطر غفلت از هدف های انقلاب اسلامی و هدف های اسلامی بوده است
انسان هایی باشند که مصداق قالوا ربنا الله ثم الستقاموا باشند.
زرهی پولادین از یاد خدا و از توکل به خدا در تن خود بپوشند و وارد میدان بشوند

اما مردم ما خیلی قشنگ گوش دادند به حرفشون نه؟! بعدش هم خیلی چیزا گفتند که باز هم ما گفتیم نه رهبر عزیز نون 500 تومنه !! نشنیدیم حرفتون رو !! اینم بگذریم

امام علی و برخوردشون با اشعث ابن قیس کندی ! با قاضی شریح با ماجرای اشعری و .. . رو مطالعه کنید ! تا متوجه بشید رهبری چی کار میتونن بکنن!! تلخند.

پذیرش جامعه!!! تلخند

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
پلمب اراده ها ممکن نیست‬‬

تعلیق غنی سازی بیست درصد در 30 دی ماه 92 ، خاطرات تعلیق فعالیت های هسته ای در حدود ده سال قبل را یاداوری کرد .
شاید این حرف برای غربی ها ترجمه معادل نداشته باشد اما باید بدانند که اراده یک ملت را با هیچ پلمبی نمیتوان زنجیر کرد.
همانطور که ده سال پیش هم نتوانستند...

خیلی ناراحت کنندس شکی تو این نیست که تعلیق راه حل نبوده و نیست و مشخصه که این کار دولت جدید اشتباه محضه اما... با خودم فکر کردم... هر روز به واسطه کاری که دارم آدمایی رو می بینم که خودشون یا خانوادشون بیماری های سختی رو دارن که یا داروش تو کشور گیر نمیاد یا اگه میاد اونقدر هزینش بالاس که... همین سه شنبه گذشته خانمی اومده بود که برادرش یه بیماری سخت داشت 12 آمپول رو باید طی 2 یا سه ماه تهیه می کرد و مبلغ هر آمپول دولتیش 8 و آزادش 12 میلیون تومن بود... گریش گرفت و گفت داداشم چند وقت پیش داشت دعا میکرد که خدایا دیگه تمومش کن... قبول دارم که عزت ایران عزت مردم این کشور که خیلی سخت و با خون شهدامون به دست اومده کم چیزی نیست اما اینجور آدما هم گناهی ندارن به خدا....

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
با خودم فکر کردم من و ماها وایمیستیم و میگیم این حق ماست این عزت ماست و... اما اونی که کارد به استخونش رسیده چی؟؟ وقتی همه زندگی یه آدم از دست رفته باشه آیا جایی واسه فکر کردن به حق و عزت می مونه ؟؟؟
بازم میگم من صد درصد موافق مقاومت و مخالف رویه دولت تدبیرم اما...
نمیدونم ولی فکر میکنم ما ها هم مقصریم مقصریم که هممون شدیم شعار ولی یادمون رفته عمل کردن رو یادمون رفته حق همسایه به همسایه رو
یادمون رفته ایستادگی بدون هم دلی نمیشه...
شاید دلیل اینکه آقا هم برخورد مستقیمی با این جریان نمیکنن هم همین باشه... همین که قشر هایی از این جامعه دارن له میشن و کسی به دادشون نمیرسه
حتی اونایی که خودشون رو مذهبی و با اعتقاد میدونن...

اما با همه اینا میخوام دوباره بگم که:
پلمب اراده ها ممکن نیست‬‬
فقط کافیه اراده کنیم

بالا