من می گویم حجاب محدودیت است

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
ممنون از حضور کاربران گرامی و به همه تبریک میگم بخاطر نگاهشون به حجاب مقداری دیگر تحمل کنید تا ببینیم کس دیگه نظر نداره تا بعد جواب بدیم:bye1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام آبجیا...درسته موافقم باهاتون ولی یه خورده شعارگونه گفتین!!!! منم عاشق چادرم ولی نه با شعار خخخخ=))

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ممنون از حضور کاربران گرامی و به همه تبریک میگم بخاطر نگاهشون به حجاب مقداری دیگر تحمل کنید تا ببینیم کس دیگه نظر نداره تا بعد جواب بدیم:bye1:

شمام کچلمون کردی از بس تی یکم دیگه صبر کنین!!!! اونیکه باید میومد اینجا هنوز نیومد پ دیگه جوابو بده بریم پی کارمون:p

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
الان جوابو می فرستم:bye1:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام کسایی که در این تاپیک جواب دادن.همونطور که قبلا هم گفتم حجاب محدودیته اما برای چشم های حیض ,برای افراد نا پاک برای کسایی که زن رو ابزاری برای رسیدن به امیال خودشون میدونن.بله حق با شماست این حجاب خیلی با ارزشه بخاطرش خیلی کسا جون دادناین حجاب همون چادریه که تو کوچه بنی هاشم خاکی شد این حجاب همون چادریه که در زمان رضا شاه از سر زنان ایرانی به زور برداشته شد.این حجاب همون چادریه که تو کربلا اتیش گرفت.پس به راحتی به دست نیومده.میراث خیلی با ارزشیه.من میگم چادر مثل سپره.تو جنگ دیدین وقتی حریف حمله میکنه سپرو طوری میگیرن که تمام بدن از تیغ دشمن در امان باشه.چادر هم دقیقا همونه.اگه درست بگیریش تمام بدن از نگاه های حیض و نا پاک در امان می مونه ولی اگه داشته باشیش هی باز و بستش کنی مث اینه که سپر داشته باشی ولی درست نگیری و از تیغ دشمن زخمی بشی. سرتون بدرد اوردم.باقیشو تو ادامه مطلب میارم.به همه تبریک میگم بخاطر داشتن این میراث با ارزش.:bye1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ولی یه چیزی....مرسی از جوابت داداش! اما یه سوال: خب وقتی چادرم داره از سرم میفته، باید به هر حال کشش رو بیارم بالا که رو سرم سفت وایسه دیگه!!!
فک کنم منظور شما اینه که اگه آدم چادر بذاره
اما از قصد هی باز و بسته اش کنه که چمیدونم شاید مردم تیپشو ببینن یا نمیدونم واسش مهم نباشه که بدنش دیده میشه اینجوری گناهه درسته؟؟؟
اما اگه آدم قصد بدی نداشته باشه و یهو چادرش مثلا از سرش بره عقب تر اون وقت گناه نیستش که چون از عمد اینکارو نکرده درسته؟؟

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
من با صحبتهای خواهرای گلم موافقم
دقیقا درست گفتند
ولی خب من هم چند کلامی اضافه میکنم
البته من هم حجاب رو به زور و اجبار انتخاب نکردم و خواسته خودم بوده و هست...... و از نظر من حجاب یک ارزشه
ولی در مورد محدودیت
تا حدود رو چی بدونیم
محدودیت برای چه کاری؟
حدود االهی برای یک زن روشن و واضحه و حجاب هم هیچ محدودیتی برای شخص محجبه نیست
محدودیته برای دیگران که جلوی نگاه ناپاکان رو میگیره
و مصونیت برای محجبه ها که مروارید وجودشون در صدف حجاب پاک می مونه
من هرگز احساس نکردم اگر حجابم نبود ازادتر بودم
:gol:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بله اگه از عمد نباشه. چون دیگه یک دقیقه از دستتون خارج شده