من می گویم حجاب محدودیت است

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
من می گویم حجاب محدودیت است هر کی میگه نیست بگه دلیلش چیه؟:43::43::43::bye1::53:

73578486056433932994.jpg

aram

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
محدودیت نیست مصونیته

اول : شما مردید پس تجربه چادر پوشیدنو ندارید
دوم : من باید بگم محدودیته که نمیگم چون
برام ارزش داره
منو از نگاه هوس بازا در امان داره
من با چادرم بین اینهمه بی چادری ( با حجاب یا بی حجاب) متمایز کرده
من با چادرم باعث انحراف مردا نمیشم
من با چادرم پاسدار خون شهدایی هستم که برای حفظ حجاب من جنگیدن
کسی منو بخواد واسه خودم میخواد نه مد و تیپ و لباسم
من با چادرم هر کاری رو بدون نقص و بدون کمترین گناهی انجام میدم
من عاشق فاطمه زهرا (س) هستم پس من
عاشق چادرمم

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
محدودیت نیست مصونیته

برام ارزش داره
عاشق چادرمم
واقعا بهتون تبریک میگم و از شما ممنونم. اما هنوز یه چیزایی مونده اگه اجازه بدین نظر چند تا دیگرم ببینم چیه. :53:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام...اتفاقا من میگم آدم تو محدودیتهاست که ستاره میشه داداش من! شما که میگی حجاب محدودیته بگو چرا اینو میگی؟؟؟قانعمون کن ببینیم!!!؟؟؟؟
اما اینکه چرا من و امثال من چادر رو واسه خودمون انتخاب کردیم دلیلش اینه که اولا حجاب حضرت زهـــــــــرای عزیزمونه، ثانیا وقتی ما چادر میزاریم خیلی با خیال راحت تری تو کوچه و خیابون راه میریم،چون هیچ پسری جرات نمیکنه چیزی یا تیکه ای بهمون بندازه، بله درسته چادر هم محدودیتهای خودشو و سختی خودشو داره
اما من مطمئنم که خدا اون دنیا به همین سختیاست که کادو و پاداش میده!مثلا وقتی تو گرم ترین روزای تابستون زیر تابش مستقیم آفتاب وقتی ما برا رضای خدا چادر میپوشیم، خب مطمئنن خدا هم خیلی ازمون خوشش میاد و جاییزمونو واسمون میذاره کنار...البته اگه چادر رو واسه رضای خدا بذاریم وگرنه که....
ولی حتی اگه به خاطر حرف مامان بابامون یا شوهرمونم چادر بذاریم بازم میشه یه جوری جم و جورش کرد ، چون هر چی باشه بازم بهترین حجابو انتخاب کردیم و خدا بازم ازمون خوشش میاد! البته خداروشکر منکه فقط واسه رضای خدا و امام زمان و حضرت زهرا و شهید همت عزیزم چادر میذارم...
وگرنه منم تا همین یه سال قبل اصلا از چادر متنفر بودم ولی الان خوشم میاد و نمیتونم بذارمش زمین...چون شهید همت به اذن خدا کمکم کرد چادر بذارم! حالا شاید به نظرت خنده دار یا بی مزه بیاد اما همینیه که هست! ما سختیاشو قبول کردیم...خود منم چادری حرفه ای نیستم چون تازه یه ساله چادری شدم!
منتظـــــــــــر جواب شمام هستم در مورد سوالی که اول بحثم پرسیدم:67:

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
ممنون نكته ي جالبي بود
بله محدوديت است -هم براي من كه نبايد پا را فراتر از مرزهايي كه هست بگذارم و هم براي مخاطبم كه بايد محدود باشد :53:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
سلام...اتفاقا من میگم آدم تو محدودیتهاست که ستاره میشه داداش من! شما که میگی حجاب محدودیته بگو چرا اینو میگی؟؟؟قانعمون کن ببینیم!!!؟؟؟؟
اما اینکه چرا من و امثال من چادر رو واسه خودمون انتخاب کردیم دلیلش اینه که اولا حجاب حضرت زهـــــــــرای عزیزمونه، ثانیا وقتی ما چادر میزاریم خیلی با خیال راحت تری تو کوچه و خیابون راه میریم،چون هیچ پسری جرات نمیکنه چیزی یا تیکه ای بهمون بندازه، بله درسته چادر هم محدودیتهای خودشو و سختی خودشو داره
اما من مطمئنم که خدا اون دنیا به همین سختیاست که کادو و پاداش میده!مثلا وقتی تو گرم ترین روزای تابستون زیر تابش مستقیم آفتاب وقتی ما برا رضای خدا چادر میپوشیم، خب مطمئنن خدا هم خیلی ازمون خوشش میاد و جاییزمونو واسمون میذاره کنار...البته اگه چادر رو واسه رضای خدا بذاریم وگرنه که....
ولی حتی اگه به خاطر حرف مامان بابامون یا شوهرمونم چادر بذاریم بازم میشه یه جوری جم و جورش کرد ، چون هر چی باشه بازم بهترین حجابو انتخاب کردیم و خدا بازم ازمون خوشش میاد! البته خداروشکر منکه فقط واسه رضای خدا و امام زمان و حضرت زهرا و شهید همت عزیزم چادر میذارم...
وگرنه منم تا همین یه سال قبل اصلا از چادر متنفر بودم ولی الان خوشم میاد و نمیتونم بذارمش زمین...چون شهید همت به اذن خدا کمکم کرد چادر بذارم! حالا شاید به نظرت خنده دار یا بی مزه بیاد اما همینیه که هست! ما سختیاشو قبول کردیم...خود منم چادری حرفه ای نیستم چون تازه یه ساله چادری شدم!
منتظـــــــــــر جواب شمام هستم در مورد سوالی که اول بحثم پرسیدم:67:

واقعا بهتون تبریک میگم که چادر رو دوست دارین جواب رو یکم دیگه صبر کنین میدم.:bye1:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
]ممنون نكته ي جالبي بود
بله محدوديت است -هم براي من كه نبايد پا را فراتر از مرزهايي كه هست بگذارم و هم براي مخاطبم كه بايد محدود باشد :53:

ممنون از حضورتون یعنی شما میگین چادر محدودیته؟:bye1:

aram

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
محدودیت نیست مصونیته

برام ارزش داره
عاشق چادرمم
واقعا بهتون تبریک میگم و از شما ممنونم. اما هنوز یه چیزایی مونده اگه اجازه بدین نظر چند تا دیگرم ببینم چیه. :53:

ممنون
درسته باید همه نظر بدن
اینا نظر شخصی خودم بود
کسی که از اول چادری بوده شاید نظرش با منی که خودم چادرو انتخاب کردم فرق کنه
نظر کسی که از روی اجبار و برای پیشبرد اهدافش چادر میپوشه با کسی که برای رضای خدا چادر میپوشه فرق کنه
من و الناز جان و کسایی که مثل ما خودشون چادری شدن ی چیزایی رو درک میکنن که درکش برای بقیه سخته
نظرات متفاوته و من مشتاقانه منتظر جواب بقیه هستم

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
]ممنون نكته ي جالبي بود

ممنون از حضورتون یعنی شما میگین چادر محدودیته؟:bye1:

بله -در پذيرش دين اجباري نيست ولي وقتي انرا اسلام انتخاب كردم بايد مقيد به دستوراتش هم باشم -سختي ها و آسايشش رو هم بپذيرم گرچه برخلاف ميلم باشدو سخت باشد (در صورتي كه صلاحم اينچنين است ))
شايد عبادت سخت باشد شايد نماز خواندن سخت روزه گرفتن سخت رعايت دستوراتي مثل ترك گناه و رعايت حجاب و..... سخت محدوديتهايي داشته باشم محدود باشم به اين كه پا از مرزهايي كه قرار داده شده فراتر نگذارم ولي وقتي دينم رو خودم انتخاب كردم بايد قبول كنم محدوديتها رو رعايت حجاب سخت است ولي چون دينم گفته ملزم هستم پس محدودم تا به يك حدي
:53:

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
صبر کنید تا بقیه هم نظر بدن تا ببینیم چادر چیه؟

بالا