سعید عبدولی: ترجیح میدهم در شهر خودم تمرین کنم تا در تیم ملی

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
فرنگی کار ایران در المپیک لندن در اردوی جدید تیم ملی حضور نخواهد یافت.

سعید عبدولی که در المپیک لندن با ناداوری حذف شد در گفتوگو با خبرنگار کشتی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اظهار کرد: در دور جدید اردوی تیم ملی شرکت نمیکنم و با کادر فنی در مورد این موضوع صحبت خواهم کرد. با چیزهایی که شنیدهام شرایط اردوی تیم ملی زیاد مناسب نیست و ترجیح میدهم در شهر خودم تمرین کنم و به تهران نیایم تا با مشکل مواجه شوم.

وی افزود: اردویی که فقط انتخابی باشد زیاد خوب نیست. به ویژه دستور کاری که آزادکاران به اهالی کشتی فرنگی میدهند باعث بیچارگی کشتی فرنگی خواهد شد. چرا انتخابی مرحله اول، دوم و سوم برای المپیکیهای کشتی آزاد برگزار نمیشود؟

عبدولی با بیان این که در جام یادگار امام (ره) کشتی خواهد گرفت، اضافه کرد: منتظر آغاز جام یادگار هستم تا در آنجا درخشش خود را نشان دهم. در شهر خودم و زیر نظر مربیانم روزی دو جلسه تمرین میکنم و آمادگی 60 درصدی دارم. سعی میکنم در جام یادگار با آمادگی کامل دوباره خود را نشان دهم.

قهرمان سال 2011 جهان ادامه داد: بنا نتایج بسیار خوبی در تیم ملی گرفت، اما کادر فنی جدید هم کار خود را بلد است و فکر نمیکنم با غیبتم در اردوی تیم ملی مشکلی برایم پیش بیاید.

فرنگی کار 66 کیلوگرم ایران در پایان گفت: در کشتی یاد گرفتهام که هر کس سرمربی تیم ملی است باید احترام او را نگه داشت و من هم به کادر فنی جدید احترام میگذارم.

ایسنا

بالا