« کاله، نماينده چين را هم درهم کوبيد

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
واليبال جام باشگاههاي آسيا
[h=1]کاله، نماينده چين را هم درهم کوبيد[/h]
[h=2] تيم واليبال کاله به چهارمين برد پياپي خود مقابل ليونگ چين در مرحله دوم رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا دست يافت.[/h]
00944492.jpg

تيم واليبال کاله نماينده ايران در جام باشگاههاي آسيا با نتيجه 3 بر صفر ليونگ چين را شکست داد و چهارمين برد متوالي خود را کسب کرد.

به نقل از ايسنا، نماينده ايران در يک بازي تماشاچي با ارائه نمايش خيرهکننده نسبت به حريف با امتيازهاي 17 25، 17 25 و 19 25 چينيها را شکست داد.

کاله در مرحله حذفي اين رقابتها بايد از ساعت 17 روز شنبه به مصاف عراق برود.

برنده ديدار ايران و عراق به نيمه نهايي راه پيدا خواهد کرد.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
والیبال جام باشگاههای آسیا - تهران
عطایی: انتظار بازی سختتری را داشتم/ هیچ تیمی را ساده فرض نمیکنم

سرمربی تیم والیبال کاله آمل گفت: در بازی مقابل لیونینگ چین انتظار بازی سختتری را داشتم.

13920202000386_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزار فارس، بهروز عطایی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش برابر لیون چین در رقابتهای والیبال جام باشگاههای آسیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: چین تیم بسیار خوبی بود اما ما چون بازی را با فشار آغاز کرده بودیم، حریف به این باور رسید که نمیتواند بازی را از دست ما خارج کند و به همین دلیل دست به تغییرات زیادی زد و حتی به یکی از بازیکنان اصلی خود هم استراحت داد.

وی افزود: انتظار بازی سختترین را داشتیم اما با تمام این شرایط همیشه از بازیکنانم میخواهم که خوب بازی کنند و به اهداف خود برسند. ما تنها یک هدف داریم و بازی به بازی پیش میرویم تا به آن دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم والیبال کاله آمل با بیان اینکه تمام بازیها برای ما حکم فینال را دارد، گفت: دنبال رکورد شکنی و اینگونه موارد نیستیم، بلکه دنبال اجرای دقیق و زیبای تاکتیکها هستیم تا مردم از تماشای مسابقه والیبال لذت ببرند.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
شنگ: به بازیکنانم افتخار میکنم/ بابت میزبانی خوب از مردم ایران تشکر میکنم
سرمربی تیم والیبال لیونینگ چین گفت: در دیدار مقابل کاله نتیجه را واگذار کردیم اما به بازیکنانم افتخار میکنم.
13920202000672_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، شنگ شنگ پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل کاله آمل در رقابتهای والیبال جام باشگاههای آسیا در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت: ابتدا به تیم ایران تبریک میگویم و فکر میکنم که این تیم یکی از قدرتمندترین تیمهای آسیاست و بازیکنان و کادر فنی خوبی در اختیار دارد.
وی ادامه داد: تغییراتی در ترکیب تیم خود داشتیم، پاسورمان مصدوم بود و به ناچار تغییراتی را در ترکیب تیم ایجاد کرده بودیم اما در مجموع به بازیکنانم افتخار میکنم.

سرمربی تیم والیبال لیونینگ چین با بیان اینکه تیم ما آنالیزور ندارد و کمک مربی تیم به کادر فنی کمک میکند، خاطرنشان کرد: برای تحلیل مسابقات تیم ما آنالیزور ندارد بلکه کمک مربی موارد لازم را به کادر فنی اعلام میکند.

وی در خصوص میزبانی ایران و کیفیت غذاهای ایرانی گفت: ما با کشور و مردم ایران رابطه خوبی داریم و باید بابت میزبانی خوب از آنها تشکر کنم. در ابتدا فکر میکردم غذاهای ایرانی خوب است اما بعد از چند روز بازیکنانم دیگر تمایلی به خوردن غذاهای ایرانی نداشتند چرا که دلدرد میگرفتند.

در ادامه این نشست مین یانگ کاپیتان تیم والیبال چین در خصوص شکست مقابل کاله اظهار داشت: ایران واقعا تیم خوبی است و بازیکنانش هماهنگی خوبی دارند. هدف ما ارائه بازی خوب است در دیدار مقابل کاله هم خوب بازی کردیم اما فشار زیادی به خودمان نیاوردیم.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
غلامی: با قدرت بازی کردیم و پیروز شدیم
کاپیتان تیم والیبال کاله آمل گفت: در دیدار برابر نماینده چین بازی را با قدرت آغاز کردیم و توانستیم پیروز شویم.
13920202000384_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، عادل غلامی پس از پیروزی 3 بر صفر کاله برابر ایونگ چین در رقابتهای جام باشگاههای آسیا در نشست خبری حضور پیدا کرد و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود، ما مسابقه را با قدرت شروع کردیم و توانستیم حریف را شکست دهیم. چین هم بازی خوبی از خود به نمایش گذاشت اما ما آنقدر خوب بودیم که قدرت چینیها به چشم نیامد.

وی ادامه داد: بازیکنان کاله در گیمهای سوم کمی آرامتر بازی میکنند چون فکر میکنند بازی تمام شده است، این موضوع یک مشکل بزرگ است که در بازیهای آینده باید آن را برطرف کنیم.

کاپیتان تیم کاله آمل خاطرنشان کرد: هدف ما قهرمانی است و طبق برنامه برای رسیدن به این هدف پیش میرویم.

بالا