بهترین ماه -بهترین بنده خدا

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
v1xysym5bni9v44trp0.jpg

ماه رمضان فرصت بسیار مناسبی است تا معرفت ومحبت ما نسبت به امام مهدی علیه السلام بیشتر شود.
واساسا بایدمحوریت ما در ماه رمضان با وجود مقدس امام مهدی ع باشد.همانگونه که ماه رمضان برترین زمانها است،حضرت حجت برترین انسانها هستند.پس در بهترین ماه بهترین فرصت است که با بهترین بنده خدا،امام ورهبرمان تجدید عهدو پیمان کنیم وبا بدست آوردن تقوی واخلاص به حضرت نزدیکتر شویم.فهم حقیقت رمضان و توفیق رسیدن به معبود جز با توسل به پیشگاه مهدی(عج) میسر نمی شود.
یکی از دعاهایی که در هر روز ماه رمضان آن هم چندنوبت میخوانیم.دعایی است که با فراز اللهم ادخل علی اهل القبورالسرور... الی اخر است .که دراین دعا همه خوبیها را ازخدا میخواهیم ،شفای همه مریض ها،سیر شدن همه گرسنه ها،پوشیده شدن همه برهنه ها،بی نیاز شدن همه فقیران،اصلاح همه فسادهاو... به نظر شما هنگام استجابت این دعاهای زیبا غیر ازحکومت امام مهدی است؟

یکی از دعاهایی که شبهای ماه مبارک رمضان خوانده می شود، دعاء افتتاح است این دعا را حضرت ولیّ عصر (عج) به «محمّد بن عثمان» (دومین نائب خاص) تعلیم داده و او منتشر نموده است. مهمترین خواسته ما در این دعا ازخدواند حکومت عادل وجهانی امام زمان علیه السلام است که در فرازی از آن دعا میخوانیم.خدایا ارزوی حکومت کریمه ای را دارم.که درآن اسلام ومسلمین عزیزونفاق وکفر ذلیل می شوند.
 

ندا66

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
خدایا ارزوی حکومت کریمه ای را دارم.که درآن اسلام ومسلمین عزیزونفاق وکفر ذلیل می شوند.

انشاالله بزودی محقق میشه

به امیدان روز
 
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: زهرا
بالا