•٠•●خبــرهای جـدیـد از باشگــاه استقـلال •٠•●

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
www.ayehayeentezar.com_gallery_images_10521073497862798841.gif

سلام به تمامی دوستان انجمن منجی دوازدهم:53:

ازامروزتمامی خبرهای مربوط به باشگاهاستقلال را دراین تاپیک گذاشته می شود.

پیروز وسرافراز باشید:53:

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : **خبرهای جدید از باشگاه استقلال**

[h=1]زمان ديدار فجر سپاسي و استقلال تغيير کرد[/h]
[h=2] سازمان ليگ برتر از تغيير زمان ديدار فجرسپاسي و استقلال خبر داد.[/h]
00031434.jpg

به نقل از سايت فدراسيون فوتبال، بنا به درخواست رياست هيئت فوتبال استان فارس و نظر شواري تامين اين استان مبني بر تغيير زمان ديدار فجر سپاسي و استقلال، سازمان ليگ برتر زمان اين ديدار ساعت 14:30 در روز بيست و هفتم بهمن ماه اعلام کرد.

پيش از اين قرار بود تا اين بازي ساعت 15در تاريخ 27/11/91 برگزار شود.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]قلعهنويي: چرا ليگ را زير سوال ميبريد؟[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: رفتن به خانه کيروش روي فردوسيپور تاثير گذاشت.[/h]
00004934.jpg

امير قلعهنويي سرمربي تيم استقلال در نشست خبري پيش از ديدار با پيکان اظهار داشت: در ابتدا جا دارد ميلاد با سعادت حضرت رسول و امام جعفر صادق را تبريک بگويم.

به گزارش فارس، وي افزود: ميترسم در خصوص تيم پيکان صحبت کنم و فردا دوباره عليه ما جبهه بگيرند. بازيهاي دور برگشت براي ما سخت است و تمامي مسابقات جنبه فينال را دارد. بازي اين تيم مقابل سپاهان را تجزيه و تحليل کردهايم و با توجه به اينکه فيروز کريمي به جمع پيکانيها اضافه شده ميدانم که او استاد ما است و آخرين قهرماني جام باشگاهها در ليگ قهرمانان آسيا با او به دست آمده است. با افکار ايشان آشنا هستم و ميدانيم که فوتبال هجومي را دوست دارد و اميدواريم که يک بازي زيبا ببينيم.

وي در پاسخ به اين سؤال که آيا غايبي در اين مسابقه دارند يا خير گفت: خوشبختانه بر خلاف نيمفصل اول مصدوم زياد نداريم اما احتمال دارد فردا به دو سه بازيکن تيم استراحت بدهيم و ميخواهيم دستمان باز باشد.

وي در پاسخ به اين سؤال که شرايط ايمان موسوي چه ميشود گفت: منتظر جواب MRI او هستيم و اميدوارم مشکلي وجود نداشته باشد اما فکر ميکنم موسوي اين بازي را از دست بدهد.

سرمربي تيم استقلال در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبني بر صحبتهاي کارلوس کيروش در خصوص اينکه ليگ ايران باعث شده تا بتوانيم در حين تماشاي آن چاي و قهوه بخوريم گفت: نميخواستم به اين مسائل ورود کنم اما بحث من چيز ديگري است. کيفيت زمينها امسال خرابتر هم شده است. متأسفانه خيلي از کارشناسان که نميشود اسم آنها را کارشناس گذاشت با قلعهنويي مشکل دارند و اينگونه به مسائل ورود ميکنند. تراکتوسازي، سپاهان، ذوبآهن و گهر بازيهاي خوبي را به نمايش ميگذارند اما عادل فردوسيپور بازي استقلال و پرسپوليس را طوري گزارش کرد که مشکلات تيم ملي را پوشش دهد. فکر ميکنم رفتن به خانه کيروش تأثير خودش را گذاشته است. هر دو تيم استقلال و پرسپوليس بازي هجومي به نمايش گذاشتند و هر دو تيم در گردش توپ موفق بودند اما در مجموع در حد نام استقلال ظاهر نشديم.

سرمربي استقلال تأکيد کرد: مگر پرسپوليس و ملوان بازي خوبي انجام ندادند و 6 گل نداشت، مگر استقلال و سايپا 5 گل نداشت، چرا اين بازيها را زير سؤال ميبريد؟ اصلاً دربي 76 بدترين دربي تاريخ، چرا بايد کل ليگ را زير سؤال ببريد. اين بازي چه ربطي به ديگران دارد. مگر نفت تهران فوتبال به اين خوبي بازي نميکند. شما اگر فيلم دربي را ببينيد متوجه ميشويد که ما در چندين نوبت بالاي 15 پاس به هم دادهايم ولي هر دو تيم در ايجاد موقعيت ضعيف بودند و من هم اين را قبول دارم. ناراحتي من از کارشناسي دربي 76 اين است که چرا ايراني را زير سؤال ميبرند!

سرمربي استقلال با انتقاد از صحبتهاي کارشناسان گفت: در اين همه بازي، تيم ملي فقط دو گل زده ولي آقايان اينها را نميبينند. آقايان آمدند در زمان سرمربيگري تيم ملي مرا محاکمه کردند و کاري کردند که فرار کنم. پاي فراکسيون ورزش و مجلس را به وسط کشيدند. اما چرا هيچکس از اين خارجيها سؤالي نميپرسد؟ آقاي فردوسيپور بيا و جواب بده چرا ما را محاکمه کردي ولي حالا ديگران را محاکمه نميکني؟

امير قلعهنويي در ادامه نشست خبري ادامه داد: علي دايي مگر مهره کوچکي در اين فوتبال است اما او را هم محکوم کردند. آقاي فردوسيپور چون مربي خارجي است براي آنها دادگاه نميگذاري من هم ميگويم مربي خارجي بايد بيايد چون اصل، اصل ارتباطات است اما نگاهها عدالت محور نيست. در بدترين باختها عادل فردوسيپور داستان را به نفع آقايان بر ميگرداند. مشکل ما کارشناسان هستند مگر راهآهن با علي دايي بد بازي ميکند؟ چرا به ليگ ايران توهين ميکنيد؟ اما هنوز هم ميگويم بعضي و باز هم تأکيد ميکنم بعضي قلم به دستان تحت تأثير عدهاي اجنبي قرار دارند و اين فوتبال را به اين روز انداختند. شمايي که از استقلال و پرسپوليس بازيکن گرفتي و چند دو رگه هم به تيم ملي آوردي چرا در مسابقات اخير فقط 2 گل زدهايد، اين چه ربطي به داربي 76 دارد و اين چه ربطي به ليگ ايران دارد؟ چرا از جوانها استفاده نميکنيد؟ مگر يعقوب کريمي بازيکن کوچکي است؟ اگر ميخواهي بستني بخوري و وسط مسابقات از قهوه استفاده کني به جايش برو از اين بازيکنها استفاده کن. امثال ميلاد غريبيها، اميد ابراهيميها و يعقوب کريميها کم در اين فوتبال نيستند اما متأسفم براي برخي کارشناسان و برخي قلم به دستان.

خبرنگاري پرسيد، آقاي قلعهنويي با همه اين صحبتها قبول کنيد استقلال صدرنشين در مقابل پرسپوليس چنگي به دل نزد که قلعهنويي گفت:من هم ميگويم در حد استقلال نبوديم. اما از شما سؤال ميپرسم آقايان نوشتهاند مربي بازنده هفته قلعهنويي، آيا اين عدالت است؟ بازندهاي که صدر جدول را پس گرفته بايد کوبيده شود. اگر اين يک امتياز را يک خارجي گرفته بود باز هم همين بلا را سرش ميآورديد، يا اگر ما 5 گل ميخورديم خوب بود؟ من همه ابزار هجوميام را استفاده کردم و اين همه بازي خوب با تيمم به نمايش گذاشتم اعتقاد دارم اين بازي نسبت به ديدار رفت خيلي بهتر بود اما در اين وسط فردوسيپور با نحوه گزارشش به دنبال داستان ديگري بود.

سرمربي استقلال تأکيد کرد: براي من جاي تأسف است که با اين همه امکانات چرا تلويزيون آمار دربي را اعلام نکرده است براي ما جاي شک و شبهه وجود دارد که چرا در بين دو نيمه آمارها اعلام نشد. مگر نميگوييد تيم ما بد بود چرا آمارها را نشان نداديد؟

خبرنگاري گفت شايد وقت ندارند که قلعهنويي پاسخ داد: وقت دارند تريبون را در اختيار کارشناسي قرار بدهند که هرچه دلش ميخواهد بگويد اما وقت کار مثبت ندارند اما برخي دوستان مأموريت داشتند که اگر بازي به اين شکل پيش رفت مشکلات را به اينگونه پوشش بدهند،آقاي کارشناس آقاي مسلمان؟ اينها چه ربطي به دربي دارد؟

يکي از خبرنگاران در ادامه نشست خبري از قلعهنويي سؤال کرد: کيروش آزادي بيان دارد و هيچکس توان مقابله با او را ندارد، نظر شما چيست که قلعهنويي گفت:شما نگران نباشيد، ما قلم به دستان مخلصي داريم که ايشان را ساپورت ميکنند. کارشناسي داريم که مخلص چشمآبيها هستند.

سرمربي تيم استقلال در خصوص روند کلي ليگ گفت: من از شما سؤال ميپرسم مگر شما ژورناليست نيستيد؟ فکر کنيد پروژهاي داريد که هفته اول آن را انجام داديد، بعد به شما ميگويند 4 هفته ديگر تعطيل است آيا اين در کيفيت کار شما اثري ندارد؟ مگر ژاپن ليگ ندارد، فردوسيپوري که ميگويد اين بازي را با الکلاسيکو قياس کنيم چرا اين خرده مسائل ما را نميبيند؟ زماني که سرمربي تيم ملي بودم هر هفته دوشنبهها با مسئولان سازمان ليگ جلسه داشتيم و احمد ابراهيمي نيز اينها را صورت جلسه ميکرد. حتي يک هفته هم ليگ را تعطيل نکرديم مگر کره جنوبي اين مشکلات را ندارد؟ اما متأسفانه اينجا کارشناسان مخلص تا ميبازيم من را محاکمه ميکنند اما اگر آقايان ببازند استوکهاي کفشها را بهانه ميکنند. بازيکنان اين همه ادا و اصول در ميآورند اما ميدانند که چه کفشي بپوشند. يعني اشکان دژاگه نميداند چه کفشي بپوشد؟ قبول کنيم نگاهها به خارجيها متفاوت است. فقط اين را بگويم دهخدا به مصدق نامه نوشت و برويد و ببينيد در آن نامه چه نوشته شده است.

خبرنگاري پرسيد مشکل افرادي که شما ميگوييد فقط با شما است؟که قلعهنويي گفت اينها فقط با من مشکل دارند و ميخواهند به من ضربه بزنند. تيم ملي به لبان باخت همه انتقاد کردند ولي من حمايت کردند. حتي سيموئز به سر تمرينات ما آمد و از من تشکر کرد و گفت که حامل پيغام کيروش است حتي دايي و قطبي را هم حمايت کرديم اما تيمم بازي را مساوي کرده و به صدر جدول رفتيم. آقايان ميگويند بازنده هفته.

سرمربي استقلال در پايان گفت: مشکلات جامعه و فوتبال ما بايد درست شود. فوتباليها بايد بياييند و سختافزارهايمان را تقويت کنيم. به خدا در همين مطبوعات آدم هاي بسيار سالمي داريم و هستند خيليها که سالم کار ميکنند و ما به آنها خيلي ارادت داريم اما عده کمي قلم به دست هستند و خودشان هم ميدانند. ما داريم از مطبوعاتيها حمايت ميکنيم و آن عده را زير سؤال ميبريم اما چرا برخي ها به خودشان ميگيرند، بچههاي مطبوعات با اين فشار اقتصادي زحمت ميکشند اما متأسفانه عدهاي کار آنها را هم زير سؤال ميبرند. به طور مثال همين فرهاد اشراقي از روزنامهنگاران با سابقه مدام در ستون يکي از روزنامهها از ما انتقاد ميکند و ميگويد قلعهنويي گفت بازي دو نيمه متفاوت داشت، او را ميشناسم و از دوستان صميميام محسوب ميشود اما مورينيو هم اين حرف را زد آن هم بعد از چند سال. من که روزنامه نميخوانم اما ميخواهم بگويم چون مورينيو خارجي بود انتقاد از ما نشد. من ميگويم اين کنفرانسها را برداريد به جايش زمينها را درست کنيد. صبح در راديو ورزش شنيدم هنوز اينترنت فلان ورزشگاه مشکل دارد اما چرا کارشناسان کار بلد به اين چيزها اشاره نميکنند. مشکل تيم ملي رحمتي است؟ اين بنده خدا از 7 امتيازي که گرفتيم 5 امتياز را مديونش هستيم اما در اين چند روز پدر او را در آوردند تا عدالت نباشد گفتن اين مسائل فرقي نميکند.

يکي از خبرنگاران پرسيد فکر نميکنيد تبعات اين اختلافات به ضرر ما تمام شود که قلعهنويي گفت اگر به جام جهاني نرويم آن را هم حتماً به گردن من مياندازند. همان قلم به دستهايي که اشاره کردم دنبال سناريونويسي براي پوشش اشکالات هستند. آيا ليگ را ما تعطيل کرديم؟ باخت به لبنان و ازبکستان چه ربطي به ليگ ما دارد؟ باز هم ميگويم تا وقتي اين مسائل حل نشود همينگونه در جا ميزنيم.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]پيروزي استقلال برابر پيکان در نيمه اول[/h]
[h=2] تيم فوتبال استقلال در نيمه اول پيکان را شکست داد.[/h]
00943880.jpg

ديدار دو تيم استقلال و پيکان از ساعت 16:50 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر آغاز شد که در نيمه اول استقلال يک بر صفر حريف خود را شکست داد.

کاماچو آرزه در دقيقه 20 براي استقلال گلزني کرد.

از نکات قابل توجه نيمکتنشيني برخي بازيکنان استقلال در اين بازي است. بازيکناني که مقابل پرسپوليس هفته گذشته بازي کردند مثل آرش برهاني، پژمان منتظري و علي حمودي در ديدار امروز نيمکتنشين هستند. استقلال در اين ديدار تغيير چهره داده است.

تورج حقوردي داور مسابقه است.

استقلال هماکنون با 43 امتياز در رده دوم است و پيکان 20 امتيازي در رده پانزدهم جدول است.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پيکان-استقلال2[/h]
[h=2] هواداران تيم فوتبال استقلال عليه سرمربي تيم ملي فوتبال ايران شعار دادند و خواستار بازگشت رحمتي به تيم ملي شدند.[/h]
00942548.jpg

به گزارش فارس هواداران استقلال در نيمه اول ديدار برابر پکان عليه کارلوس کيروش شعار سر دادند و خواستار بازگشت مهدي رحمتي به تيم ملي شدند.

* کيروش در ورزشگاه حضور دارد و تماشاگر مسابقه است.

* بازيکنان بين دو نيمه به دليل بارش باران گرم نکردند.

* حسن اشجاري، جواد نکونام و ايمان موسوي در فهرست 18 نفره استقلال حضور ندارند.

* سقف جايگاه خبرنگاران همچنان چکه ميکند.

نيمه اول مسابقه با نتيجه 1 بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]حاشيه ديدار پيکان ـ استقلال[/h]
[h=2] تيم فوتبال استقلال در ديدار با پيکان با پيراهن سفيد به ميدان آمد در حالي که برخي بازيکنان اين تيم لباس آستين کوتاه پوشيدهاند.[/h]
00941489.jpg

به گزارش فارس، تيم استقلال که امروز مهمان پيکان است با پيراهن يکدست سفيد وارد ميدان شد آن هم در حالي که برخي بازيکنان اين تيم در هواي زمستاني و سرد پيراهن آستين کوتاه پوشيدهاند.

*جواد نکونام در فهرست 18 نفره استقلال حضور نداشت که دليل اين امر پيچيدگي مچ پاي کاپيتان تيم ملي عنوان شده است.

*استقلال چند تغيير در ترکيب خود دارد و علي حمودي، پژمان منتظري، آرش برهاني و فرهاد مجيدي نيمکتنشين هستند و سياوش اکبرپور، کاماچو و هاشم بيگزاده در ترکيب اصلي استقلال قرار گرفتند.

*هواداران استقلال فيروز کريمي را به شدت تشويق کردند. کريمي در گذشته سرمربي استقلال بوده است و اکنون هدايت تيم پيکان را بر عهده دارد.

*حسين آشنا دروازهبان پيکان با پيراهن قرمز به ميدان آمده که همين مسئله باعث اعتراض تماشاگران استقلال به اين بازيکن شد.

*ايمان مبعلي به سمت نيمکت استقلال رفت و با امير قلعهنويي و نيمکتنشينان اين تيم احوالپرسي کرد.

*امير قلعهنويي به سمت فيروز کريمي رفت و با وي خوش و بش کرد.

*مجتبي جباري به سمت فيروز کريمي رفت و با او خوش و بش کرد.

*داوود حقي نيز از تيم پيکان به سمت امير قلعهنويي آمد.

*حميد بابازاده از سوي هواداران استقلال تشويق شد.

*حدود 8 تا 10 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادي حضور دارند که بيشتر در زير سقفها پناه گرفتهاند تا خيس نشوند.

*در جايگاه ويژه علي نظري جويباري، مهدي فنونيزاده، امين نوروزي، سيد مهدي علوي، هادي طباطبايي، امير عرب، ستار همداني و ايمان عالمي نشستهاند که به دليل خيس بودن صندليهاي جايگاه همگي آنها ايستاده بازي را تماشا ميکنند.

*کارلوس کيروش نيز در ورزشگاه آزادي حضور دارد.

*ديدار دو تيم تا دقيقه 20 با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال جريان است.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]استقلال با گلباران پيکان به صدر برگشت[/h]
[h=2] تيم فوتبال استقلال با يک برد قاطعانه به صدر جدول بازگشت.[/h]
00943880.jpg

به گزارش فارس، ديدار دو تيم استقلال و پيکان از ساعت 16:50 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 8 هزار تماشاگر برگزار شد که در پايان استقلال 3 بر صفر پيکان را شکست داد و مقتدرانه به صدر جدول برگشت.

کاماچو آرزه در دقيقه 20 ، فرزاد حاتمي در دقيقه 61 و فرهاد مجيدي در دقيقه 79 براي استقلال گلزني کردند.

فيروز کريمي در اولين بازگشتش به ليگ برتر 3 بر صفر شکست خورد.

استقلال هماکنون با 46 امتياز در صدر جدول است و پيکان 20 امتيازي در رده پانزدهم جدول باقي ماند. پيش از اين تراکتورسازي با يک تساوي به صدر جدول رفته بود.

ترکيب استقلال:

سيدمهدي رحمتي، حنيف عمرانزاده، اميرحسين صادقي، خسرو حيدري، هاشم بيک زاده، ساموئل، کاماچو آرزه( از دقيقه55 علي حمودي)، عباس محمدرضايي( از دقيقه78 فرهاد مجيدي)، مجتبي جباري( از دقيقه 89 ميثم بائو)، سياوش اکبرپور و فرزاد حاتمي

سرمربي: امير قلعه نويي

ترکيب پيکان:

حسين آشنا، جلال کاملي مفرد، مسعودميکاييلي، وحيد حيدريه، سيد احمد مهديزاده، محمدرضا طهماسبي، رضا معقوي( از دقيقه 55 ايمان مبعلي)، داود حقي( از دقيقه 56 حکيم نثاري)، حميدرضا ديو سالار و فريرا( از دقيقه 76 رضا طاهري)

سرمربي: فيروز کريمي

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]استقلال بايد با آمادهترينهابه آسيا برود[/h]
[h=2] مربي تيم فوتبال استقلال گفت: همه بازيکنان ما بايد با همه توان و آمادگي کامل در مسابقات ليگ قهرمانان آسيا حاضر شوند.[/h]
00942696.jpg

مجيد صالح پس از برتري 3 بر صفر تيم استقلال مقابل پيکان در خصوص اين بازي اظهار داشت: به نظرم وقتي يک تيم مقابل يک تيم ديگر ليگ برتري 3 گل ميزند و موقعيتهاي زيادي خلق ميکند اين به آن معني است که فوتبال قابل قبولي ارائه کرده است.

به نقل از فارس، مربي تيم استقلال در خصوص حضور فرهاد مجيدي در زمين به مدت 30 دقيقه گفت: قطعا همه بازيکنان بايد با بهترين کيفيت وارد زمين شوند و ما نيز دوست داريم مجيدي نيز با همين شرايط به زمين برود. قرار است تا يک ماه ديگر تيم وارد مسابقات آسيايي شود و شرايط خيلي دشوار خواهد بود.

وي افزود: همان طور که ديديد از تمامي نفرات حتي از هاشم بيکزاده نيز استفاده کرديم و اين دليل نميشود که چون اين نفرات بازي ميکنند صد در صد آماده هستند اما کادر فني قصد دارد آنها را به شرايط مسابقه برساند. بايد با تلاش بيشتر بازيکنان را هماهنگ کنيم تا در مسابقات آتي که هر بازي قطعا حکم فينال را دارد بهتر نتيجه بگيريم.

ورزش 3

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]بيکزاده: همه دوست دارند مجيدي گلزني کند[/h]
[h=2] مدافع تيم استقلال گفت: خوشحالم که فرهاد مجيدي به پيکان گل زد چرا که همه ما علاقه داريم وي گلزني کند.[/h]
00940894.jpg

هاشم بيک زاده پس از برتري 3 بر صفر تيم استقلال مقابل پيکان اظهار داشت: خدا را شکر ميکنم که بازگشتم با پيروزي تيم همراه بود.

به نقل از فارس، وي افزود: متاسفانه در اين مدت به دليل مصدوميت بدشانسي ميآوردم و از ترکيب تيم دور بودم اما امروز به نظرم هم من و هم استقلال بازي خوبي ارائه کرديم و اميدوارم که اين روند ادامه داشته باشد.

مدافع تيم استقلال در خصوص روند بازي گفت: بازي بسيار خوبي بود و ما ميتوانستيم با گلهاي بيشتر به برتري برسيم و شايد اگر از موقعيتهاي خودمان بيشتر استفاده ميکرديم نتيجه پرگلتر ميشد اما از همه بيشتر خوشحالم که فرهاد مجيدي گل زد چون همه دوست دارند اين بازيکن گلزني کند.

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]کريمي: آبيها در بارش باران نقش داشتند[/h]
[h=2] سرمربي تيم فوتبال پيکان گفت: استقلاليها در بارش باران نقش داشتند و از شانس بدم در اولين بازي با آنها روبه رو شدم.[/h]
00036454.jpg

فيروز کريمي پس از شکست 3 بر صفر برابر استقلال در نشست خبري اظهار داشت: شانس بد روزگار اولين بازي به پست استقلال خورديم، آن هم در اين زمين غيرمتعارف که استقلال نسبت به بازي در اين نوع زمين تجربه داشت، مضاف بر اينکه نيمي از بازيکنان ما کمتر در اين هوا بازي کردند مخصوصا خوزستانيهاي تکنيکي که در اين هوا کمتر تمرين کردند.

به نقل از فارس، وي ادامه داد: براي اشراف پيدا کردن به تيم کنار زمين آمدم و نقاط ضعف را ديدم و اين اتفاق در زماني افتاد که به نفع ماست. از اين به بعد با حريفان مستقيم خود بازي داريم. استقلال جايگاه ويژه اي دارد. ممکن بود برد ما خيلي خوب باشد اما براي ما مهم نبود زيرا حريفان مستقيم ما مهم هستند. نکاتي را يادداشت کرديم که تا بازي بعد فرصت داريم بهتر شويم.

کريمي در مورد اينکه پيکان خوب بسته شده تا بماند، گفت: اکنون نبايد در اين مورد حرف زد. تيم خوب است و نقاط ضعف دارد. اشکال عمده عدم تجربه در اين زمين بود و فوق العاده بيتجربه بوديم و گل سوم استثنايي بود. آشنا دروازهباني نيست که از اين گلها بخورد. انشالله ديگر بارندگي نباشد اگر هم باشد مقابل استقلال نباشد.

وي در مورد اينکه در ليگ يک هم با پيکان ميماند گفت: بخاطر دوستي با ملکيان آمدم و بعد از 2 سال محروميت خوب نبود که بيايم اما ملکيان دوست قديمي من است و در حکمي که به من داد کلمه تکليف در آن بود. اگر تيم سقوط هم کند سال بعد هم هستم. قرار دادم يک و نيم ساله است.

کريمي تصريح کرد: کارمان خيلي سخت است. امروز ميزبان استقلال بوديم اما در اصل ميهمان بوديم و شانس ما و بد روزگار در روز ميزباني از هيچ امکاناتي استفاده نکرديم و بارش باران هم غدهاي براي ما بود و بازي بعد مقابل پرسپوليس سايپا و راه آهن باز ما ميزبان هستيم و در هر 4 بازي بايد ميهمان در شهر آنها باشيم و کار مشکلي است اما نا اميد نيستيم.

وي در مورد اينکه ادبياتش ميتواند ليگ را شيرين کند گفت: آنهايي که از قديم بامن هستند مثل نظر سوابق مربيگري ام را ببيند و هميشه حقيقيت را گفته ام و خلاف واقع نگفتهام. يکي از آنها در مورد فيزيک داور، نور يا چمن بود امروز هم شانسم بود که با استقلال بازي کرديم و باران هم عليه ما بوده است.

سرمربي پيکان ادامه داد: استقلاليها در بارش باران نقش داشتند! فوتبال را در کنار ادبيات خودم ميببنم تا حالا به کسي بي احترامي نکردم و اگر هم اين اتفاق رخ داده عذرخواهي ميکنم. هميشه حرف خودم را مي زنم. هرکسي گفتمان خودش را دارد اما اجازه ندارم به کسي بي احترامي کنم.

ورزش 3

بالا