خودم گفتم مرا اخراج کنید/ پیشگامان به پلیآف لیگ والیبال میرسد

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
عباسعلی میرحسینی که روز شنبه با تصمیم باشگاه پیشگامان کویر یزد از سرمربیگری تیم والیبال این باشگاه اخراج شد، در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد گفت: هدفمان برای حضور در لیگ امسال این بود که جایگاه ششمی سال گذشته را حفظ کنیم و در عین حال نیم نگاهی هم به پلیآف داشته باشیم. بر همین مبنا زودتر از خیلی تیمها و از 28 تیرماه تمریناتمان را آغاز کردیم.
وی با بیان اینکه پیشگامان در آغاز لیگ برتر از نظر آمادگی جسمانی بازیکنان و تکنیک و تاکنیک برتر از دیگر تیمها بود، افزود: شاید از نظر اسم و رسم شرایطی به خوبی دیگر تیمها نداشتیم اما به خاطر تمرینات زودهنگام از آمادگی بالا برخوردار بودیم. این آمادگی به ما جواب داد، طوری‎که نیم فصل اول را با قهرمانی تمام کردیم. اتفاقی که تاکنون برای پیشگامان نیفتاده بود و همین مسئله باعث بالا رفتن سطح توقعات شد.

سرمربی برکنار شده تیم والیبال پیشگامان کویر یزد با تاکید بر اینکه این تیم در آغاز نیم فصل دوم عملکرد خوبی نداشت، یادآور شد: مسئولان باشگاه این اختیار را داشتند که برای حفظ باشگاه و بازگشت به روزهای نتیجهگیری، دست به تغییرات بزنند اما بدون تغییر کارمان را ادامه دادیم و در این میان علی مباشری یکی از بازیکنان تاثیرگذارمان را هم به خاطر مصدومیت از دست دادیم.
وی ادامه داد: من و همکارانم در کادرفنی برای نتیجهگیری تیم زحمات زیادی متحمل شدیم، ضمن اینکه از طرف باشگاه هم هیچ کمبودی نداشتیم. با این حال در نیم فصل دوم روند خوبی در نتیجه گیری نداشتیم، البته بودند تیمهایی که مانند ما مدتی را در بحران سپری کردند و از آن خارج شدند اما به هر حال این شرایط خوشایند مسئولان باشگاه نبود.

میرحسینی تاکید کرد: در همین راستا هیات مدیره باشگاه پیشگامان تصمیم گرفت، من سرمربی به عنوان مدیر فنی کارم را ادامه بدهم و یک سرمربی برای تیم انتخاب کنم. در گام اول این پیشنهاد را پذیرفتم اما وقتی متوجه شدم دستهایی در کار است تا بر اساس یک برنامه از پیش تعیین شده من برکنار شوم، این پیشنهاد را رد کردم.
وی خاطرنشان کرد: بعد از باخت باریج اسانس بود که یک پیامک با موضوع اعتراض تماشاگران یزدی و احتمال برکناری سرمربی پیشگامان برایم ارسال شد این پیامک از طرف سایتی ارسال شد که تا آن شب نمی‎دانستم چنین سایتی در یزد فعالیت دارد. در هر حال بعد از آن بود که فهمیدم دستهایی در کار است، به همین دلیل اعلام کردم قراردادم به عنوان سرمربی است یا با این عنوان میمانم و کارم را ادامه میدهم یا اینکه مرا اخراج کنید.
سرمربی برکنار شده پیشگامان کویر یزد ادامه داد: در همین راستا روز گذشته و نیم ساعت قبل از شروع تمرینات حکم اخراج من را به من اعلام کردند.

وی با یادآوری اینکه هفت سال هدایت پیشگامان کویر یزد را برعهده داشته است، اظهار داشت: در این هفت سال قراردادم سفید امضا شده است. 6 سال به اهدافمان رسیدیم امسال هم میخواستیم ششم باشیم اما پنج هفته دوم بودیم، هشت هفته هم صدرنشین. الان هم از رده ششم به هفتم آمدیم اما چهار بازی دیگر در پیش است.
میرحسینی خاطرنشان کرد: سایپا، میزان خراسان و شهرداری ارومیه شرایطی مانند پیشگامان دارند. درست است که نتیجه دور رفت و برگشت ما قابل قیاس با هم نبود اما ما دور از حریفان نیستیم. امید دارم که این تیم به پلیآف خواهد رسید زیرا یک مجموعه صادقانه زحمت کشیدند. باید از پیشگامان حمایت شود و اجازه نداد حاشیه به این تیم رخنه کند.

وی با تاکید بر اینکه پیشگامان تیمی است که 6500 تماشاگر دارد و 5 هزار بیننده تلویزیونی در یزد دارد، تاکید کرد: جابهجایی سرمربی سنگین نیست. بعد از اخراج به بازیکنانم توصیه کردم که با ایمان کارتان را دنبال کنید تا بتوانید جزو پلیآف شوید، در غیر این صورت نتیجه نخواهید دید.
سرمربی برکنار شده پیشگامان کویر یزد صحبتهایش را اینگونه پایان داد: برای بازیکنانم این روایت را هم تعریف کردم که جمعی برای بارش باران از صبح تا غروب دعا کردند اما وقتی دیدند دعاهایشان اجابت نشد دست به گله و شکوه زدند. در این میان عارفی به آنها گفت شما برای باران دعا کردید در حالیکه در میانتان فقط یک نفر به اجابت دعا ایمان داشت و به همین دلیل چتر با خود آورده بود.

دیدو

بالا