♥¸¸.•*¨*•☻ دعاهای روز های ماه مبارک رمضان ♥¸¸.•*¨*•☻

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

بسم الله الرحمن الرحيم
دعاي روز اول ماه مبارك رمضان :
اللهم اجعل صيامي فيه صيام الصائمين و قيامي قيام القائمين و نبهني فيه عن نومه الغافلين وهب لي جرمي فيه يا اله العالمين واعف عني يا عافيا عن المجرمين

خدايا روزه مرا در اين روز مانند روزه داران حقيقي که مقبول توست قرار ده ، واقامه نمازم را مانند نمازگزاران واقعي مقرر فرما ، ومرا از خواب غافلان « از ياد تو » هوشيار وبيدار ساز وهم در اين روز جرم و گناهم را ببخش اي خداي عالميان واز زشتيهايم عفو فرما اي عفو کننده از گنهکاران .

:Star:

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ♥¸¸.•*¨*•☻ دعاهای روز های ماه مبارک رمضان ♥¸¸.•*¨*•☻

روز دوم :
اللهم قربني فيه الي مرضاتک و جنبني فيه من سخطک و نقماتک و وفقني فيه القرائه اياتک برحمتک يا ارحم الراحمين
خدايا مرا در اين روز به رضا و خشنوديت نزديک ساز و از خشم وغضبت دور ساز وبراي قرائت قرآنت موفق گردان به حق رحمتت اي مهربانترين مهربانان عالم .

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

روز سوم :
اللهم ارزقني فيه الذهن و التنبيه و باعدني فيه من السفاهه والتمويه واجعل لي نصيبا من کل خير تنزل فيه بجودک يا اجود الاجودين
خدايا در اين روز مرا هوش و بيداري در کار اطاعتت نصيب فرما واز سفاهت وجهالت وکارهاي باطل دور گردان واز هر چيزي واز هر چيزي که در اين روز نازل مي فرمايي مرا نصيب بخش به حق جود وکرمت اي بخشنده ترين بخشندگان .

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

روز چهارم ماه مبارک رمضان :
اللهم قوني فيه علي اقامه امرک و اذقني فيه حلاوه ذکرک و اوزعني فيه لاداء شکرک بکرمک و احفظني فيه بحفظک و سترک يا ابصر الناظرين
خدايا مرا در اين روز بر اقامه و انجام فرمانت قوت بخش وحلاوت وشيريني ذکرت را بمن بچشان وبراي اداي شکر خود به کرمت مهيا ساز و در اين روز به حفظ و پرده پوشي ات مرا از گناه محفوظ دار اي بصيرترين بينايان عالم .

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان :
اللهم اجعلني فيه من المستغفرين واجعلني فيه من عبادک الصالحين القانتين واجعلني فيه من اوليائک المقربين برافتک يا ارحم الراحمين
خدايا مرا در اين روز از توبه و استغفار کنندگان قرار ده و از بندگان صالح مطيع خود مقرر فرما و هم در اين روز مرا از دوستان مقرب درگاه خود قرار ده ، به حق لطف و رأفتت اي مهربانترين مهربانان عالم .

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

دعای روز ششم ماه مبارک رمضان :
اللهم لا تخذلني فيه لتعرض معصيتک و لا تضربني بسياط نقمتک وزحزحني فيه من موجبات سخطک وبمنک و اياديک يا منتهي رغبه الراغبين
خدايا مرا در اين روز به واسطه ارتکاب عصيانت خوار مساز وبه ضرب تازيانه قهرت کيفر مکن و از موجبات خشم و غضبت دور گردان ، به حق احسان ونعمتهاي بيشمار تو به خلق اي منتهاي آرزوي مشتاقان .

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

دعاى روز هفتم ماه مبارك رمضان

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ اعنّی فیهِ على صِیامِهِ وقیامِهِ وجَنّبنی فیهِ من هَفَواتِهِ وآثامِهِ وارْزُقْنی فیهِ ذِكْرَكَ بِدوامِهِ بتوفیقِكَ یا هادیَ المُضِلّین.
خدایا یارى كن مرا در این روز بر روزه گرفتن وعبـادت وبركنارم دار در آن از بیهودگى وگناهان وروزیم كن در آن یادت را براى همیشه به توفیق خودت اى راهنماى گمراهان

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

[h=3]دعاى روز هشتم ماه مبارك رمضان

[/h]بسم الله الرحمن الرحیم
اللهمّ ارْزُقنی فیهِ رحْمَةَ الأیتامِ وإطْعامِ الطّعامِ وإفْشاءِ السّلامِ وصُحْبَةِ الكِرامِ بِطَوْلِكَ یا ملجأ الآمِلین.
خدایا روزیم كن در آن ترحم بر یتیمان وطعام نمودن بر مردمان وافشاء سلام ومصاحبت كریمان به فضل خودت اى پناه آرزومندان.

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

[h=3]دعاى روز نهم ماه مبارك رمضان

االلهمّ اجْعَلْ لی فیهِ نصیباً من رَحْمَتِكَ الواسِعَةِ واهْدِنی فیهِ لِبراهِینِكَ السّاطِعَةِ وخُذْ بناصیتی الى مَرْضاتِكَ الجامِعَةِ بِمَحَبّتِكَ یا أمَلَ المُشْتاقین.
خدایا قرار بده برایم در آن بهره اى از رحمت فراوانـت وراهنمائیم كن در آن به برهان وراههاى درخشانت وبگیر عنانم به سوى رضایت همه جانبه ات بدوستى خود اى آرزوى مشتاقان.

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

[h=3]دعاى روز دهم ماه مبارك رمضان

االلهمّ اجْعلنی فیهِ من المُتوكّلین علیكَ واجْعلنی فیهِ من الفائِزینَ لَدَیْكَ واجْعلنی فیهِ من المُقَرّبینَ الیكَ بإحْسانِكَ یاغایَةَ الطّالِبین.
خدایا قرار بده مرا در این روز از متوكلان بدرگاهت ومقرر كن در آن از كامروایان حضرتت ومقرر فرما در آن از مقربان درگاهت به احسانت اى نهایت همت جویندگان.

بالا