آروم باش باهات حرف ها دارم...آروم باش

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : آروم باش باهات حرف ها دارم...آروم باش

هنوز هم وقتی باران می آید...

تنم را به قطرات باران می سپارم...

می گویند باران رساناست...

شاید دستهای من را هم به دستهای تو برساند.
...

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

کاش باران بگیرد ...

کاش باران بگیرد و شیشه بخار کند

و من همه ی دلتنگیهایم را رویش "ها" کنم

و با گوشه ی آستینم همه را یکباره پاک کنم ...
و خلاص...

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

داشتن ات....
مثــلِ نم نمِ باران ، جاده ی شمال ،
مثلِ مستیِ بعــد از اولین پیک هایِ شــراب
مثلِ خوابِ بعـــدازظهر ...
مثل بوسه هایِ تند تند و یواشکی...
مثلِ آهنگ های قدیمی ...
مثلِ دیالوگ های فیلمِ شب یلدا ...
و مثلِ برگشتن آدمی که سالها منتظرش بودی...
آی می چسبــد...
آی می چسبد...

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]این عصرهای بارانی ِ بهاری ،
[/FONT]
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]
[/FONT]
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]عجـیب بـوی نـفس هـای تـو را می دهـد …!
[/FONT]
[/FONT]

[/FONT]
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]گـوئـی … تـو اتـفاق می افـتی؛ و مـن دچـار می شـوم …[/FONT][/FONT]
[/FONT]
[/FONT]

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot] تـمام ” مــن” دارد “تـــو” می شـود … بـاور مـی کنـی؟[/FONT][/FONT][FONT=&quot][/FONT]

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]باران که میبارد..[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]حتی به خواسته ی چتر هم جواب منفی میدهم.[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]میخواهم تنهایی ام را[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]به رخ این هوای دو نفره بکشم.[/FONT][/FONT]

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]مردانه حسادت میکنم ...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]دلم آغوش پر آرامشی را می خواهد که زیر باران گرمم کند...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]دلم میخواهد کسی باشد خوب باشد...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]مهربان باشد ...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]بس باشد ...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]همه ی این بودن هایش فقط برای مـــــــــن باشد...[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]فقط مـــــــــــن... بـــــ ـــ ــا ـشــــ ـــ ــــ ـــد![/FONT][/FONT]

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]حکایت بارانی بی امان است[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot] [/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]این گونه که من[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]دوستت می دارم [/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]شوریده وار و پریشان باریدن / بر خزه ها و خیزاب ها /ب ه بی راهه و راه ها تاختن[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]بی تاب و بی قرار/ دریایی جستن[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]و به سنگچین باغ بسته دری سر نهادن/ و تو را به یاد آوردن[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]چون خونی در دل / که همواره/ فراموش می شود [/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]حکایت بارانی بی قرار است[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]این گونه که من[/FONT][FONT=&quot][/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]دوستت می دارم ...[/FONT][/FONT]

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]دلم باران می خواهد... فقط باران..با یک بغض به اندازه تمام دلتنگی هایم..
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]بعد تو هم بنشینی کنار من و هردو باهم..قطره های باران را بشماریم.. یک دو ... سه و بعد
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]اصلا یادمان برود که همه اینها خیال است.. ... تو باران من همه اینها خیال است ....؟[/FONT][/FONT]

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]چقدر این دوست داشتن های بی دلیل…خوب است! مثل همین باران بی سوال که هی می بارد…

که هی آرام و شمرده شمرده می بارد...![/FONT]
[/FONT]

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: زهرا

TarannoM e BaraN

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]باور دارم باران اشک آسمان است آسمان تحمل بغض را ندارد برای سبک شدن می بارد برای[/FONT][/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot] همین باران را دوست دارم من هم می بارم تا شوری اشکهایم در شیرینی باران گم شود و چه
[/FONT]
[/FONT]
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=&quot]زیباست سبک شدن ...[/FONT][/FONT]

بالا