طراحی سایت فروش فایل

forouzan99

کاربر تازه وارد
"منجی دوازدهمی"
امروزه با گذشت زمان و رشد و پیشرفت در دنیای تکنولوژی قادر خواهید بود بسیاری از کارهای خود را به صورت دیجیتالی بر روی لپ یا تبلت انجام دهید. مثلا می توانید با لپ تاپ یا تبلت درس بخوانید، فیلم ببینید، آهنگ گوش کنید و هزاران کارهای دیگر. یکی دیگر از نکات و کارهای مهمی که می توانید از این ظرفیت استفاده کنید، تولید محتواهای مجازی می باشد.
با قرار دادن خبر ها و مقاله ها در طراحی سایت فروش فایل می توانید تاثیر خیلی خوبی را در موتورهای جستجو داشته باشید، کاربران و بازدید کنندگان از طریق موتورهای جستجو شما را پیدا خواهند کرد و فایل های شما را خریداری خواهند کرد و از این طریق می توانید کسب و کاری را برای خود راه اندازی کنید.
باگذشت زمان، ارتقاء تکنولوژی و گسترش اینترنت شما میتوانید خیلی از محصولات را به‌ صورت دیجیتالی روی لپ تاپ و یا رایانه خودتان مشاهده کنید. شما می‌ توانید با لپ تاپ و یا تبلت کتاب بخوانید، آهنگ گوش کنید، فیلم مشاهده کنید و هزاران امکان دیگر؛ ولی نکته‌ای مهم در اینجا وجود دارد.
شما می‌ توانید از این ظرفیت برای تولید محتوای مجازی استفاده کنید. در طراحی سایت فروش فایل خود می توانید خبرها و مقاله ها را نیز داشته باشید تا در موتور های جستجو اثر خیلی خوبی داشته باشید و کاربرها هم بتوانند وب سایت شما را از نتایج جستجو یافت کنند و هم فایل های شما را خریداری کنند. اگر فایل های با کیفیت داشته باشید قادر خواهید بود آن ها را به راحتی از طریق اینترنت به فروش برسانید.
فایل ها می توانند شامل گروهی از تصاویر، کتابهای الکترونیکی، پروژه های دانشجویی و … باشد که در طراحی سایت فروش فایل در اختیار همه کاربرهای اینترنت به قرار گرفته می شود و برای فروش نامحدود معرفی می گردد.


معمولا برخی از امکانات و ویژگی هایی که می توان در طراحی سایت فروش فایل به کار برد عبارتند از:
• قرار دادن بخش جستجو با سرعت بالای برای هر فایل در طراحی سایت فروش فایل
• قرار دادن بخش فهرست برای فایل ها و دسته بندی فایل ها بر اساس گروه و قیمت هر فایل و تارخ انتشار آن ها در طراحی سایت فروش فایل
• قرار دادن بخش عضویت با سرعت بالا برای کاربران در طراحی سایت فروش فایل
• قرار دادن بخشی برای ارائه لینک دانلود به هر کاربر برای محفوظ ماندن قابلیت فروش فقط برای یک خریدار در طراحی سایت فروش فایل
• قرار دادن بخشی برای اتصال به درگاه بانکی برای خرید های آنلاین
 
بالا