دینتان را چطور انتخاب کردید؟

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
پاسخ : دینتان را چطور انتخاب کردید؟

به نام خدا

خب درسته که دین آبا اجدادی ماست ولی باید توجه داشت ببینیم اگر من الان پدرم بیاد یهودی بشه منم دنبالش میرم یهودی بشم؟؟؟؟؟

اگه دنبال پدرم رفتم و یهودی شدم فقط به دلیل اینکه او رفته یهودی شده همه حرفهایی که در مورد مشرکان هست در مورد منم صدق میکنه

اما در مورد انتخاب دین باید توجه داشت که دین اسلام ستونهایی داره و دیواره هایی که ستونها اصل دین بر اون بنا شده و اون ستونها نباید

تقلیدی باشه،نیاید من بگم که چون بابام میگه منم میگم،یا چون قلان عالم میگه منم میگم.برای اینکه یک مسلمان اسلام رو قبول کنه لازمه ستونهای

دینشو که همون اصول دینش باشه خودش یقین کنه و خودش به اصول حقه دین معتقد بشه و در این معتقد شدن باید از هر راهی تلاش کنه تا

به حق برسه..اصول دین ما مشخصه که در اون تقلید اه نداره

حا لا سوااااااااااال؟؟؟؟؟؟؟؟اصول دین چند تاس؟آفرین 5تاست 1-توحید(خداشناسی)2-عدل(خدا عادل است و ظلم نمیکند)3-نبوت(خداوند برای هدایت

بشر 124هزار پیامبر فرستاد اولینش آدم و آخرینش خاتم)4- امامت( بعد از آخرین پیامبر امامنی وجود دارند که هدایت بدست آنهاست)5معاد(بازگشت همه اعمال

در روز قیامت)
خب در اینگونه مسایل تقلید راه نداره

ولی در مورد دیواره ها که همون فروع دین باشه میشه تقلید کرد البته از خبره این کار که فکر نمیکنم حوصلشو داشته باشین و ارتباط هم داشته باشه.....

امــــــــــــــــــــــــــــــــــــــا..........الان بیاییم منو شما حساب کنیم ببینیم اگر همین الان بگن کدوم دینو انتخاب میکنی کدومو انتخاب میکنیم؟؟؟الانم میشه فهمید برحقیم یا نه

پس نگران نباشید

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

با تشکر بسیار از آقا جواد عزیز که زمینه خوبی رو فراهم کردن تا بنده نیز نظرم رو اعلام!

بنده در جواب انتخاب دین و چگونگی این کار به زودی تایپیکی رو ایجاد میکنم تا همه ابهامات دوستان ان شالله از بین بره!

منتظر باشید:53:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"

با تشکر بسیار از آقا جواد عزیز که زمینه خوبی رو فراهم کردن تا بنده نیز نظرم رو اعلام!

بنده در جواب انتخاب دین و چگونگی این کار به زودی تایپیکی رو ایجاد میکنم تا همه ابهامات دوستان ان شالله از بین بره!

منتظر باشید:53:

سلام

همینجا هم بگین خوبه

ما که نام کاربریمون منتظر هست فعلا منتظر شما هم میمونیم انشاء الله از منتظران واقعی آقا هم به حساب بیاییم....

بالا