مدافع حرم! آری یا خیر؟

مدافع حرم! آری یا خیر؟

• بنظرم تا ظهور باید صبر کرد یا جنگ مرزی

رای: 0 0.0%
  • نه ، فقط مدافع حرم نیستن

• اصلا نمی تونم درکشون کنم

• مجموع رای دهندگان
    6
  • نظرسنجی بسته .

قبیله منتظر

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
یا الله

سلام ،

این روزها باب تازه ای برای شهادت و جهادگری احساس می کنیم ، با تفاوت های بسیار ...

قدیما یه درصدی که میخواستن برن جنگ ، از سر جو مردمی بود که تشویق و حمایتشون می کردن اما الان
انفرادی ، بی سر و صدا ، داوطلبانه

بعضی ها میگن رفتنشون از سر مشکلات زندگی ، ناکامی ها ، فقر یا بیکاریه اما اگه یه لحظه خودشونو جای اون شخص بذارن می فهمن که جان چقدر عزیزه و آدم هرچقدر مشکل دنیوی داشته باشه بازم حاضر نیست به این علت ، خودشو به جانبازی یا مرگ بسپاره.

بعضی ها میگن این ها اصلا شهید نیستن ... اینا همش بازیه حکومته.
کاری به حرف این بعضی ها ندارم، البته باید تو ذات خودمونو نگاه کنیم که چند درصد به جملات بالا معتقدیم.

من میگم دفاعشون مقدسه چون ته تهه همه اهدافشون به امنیت و حیات اسلام ختم میشه. و منم دوست دارم این راه رو برم، سوال اصلی اینجاست که اگه بریم واسمون بهتره یا اگه بمونیم؟ تو موندنه ما ، چه خیریت بیشتری هست؟ این سوالیه که دارم همش از خودم می پرسم.

uupload.ir_files_5am0_ya_zrinab_sa_shiagraphic_pri.jpg

چی باعث شده که شهدای مدافع انقدر مظلوم بمونن؟ عیب کارمون کجاست؟ از باورمونه یا از کم کاریمون؟
پشت خط چیکار می تونیم واسشون بکنیم؟
میتونیم یه رسانه مستقل واسشون باشیم؟
چقدر می تونیم مردم خودمون و دنیا رو نسبت به این وضعیت آگاه کنیم که ما مدافعیم نه مهاجم.

---

از پیشنهادات و همکاری هاتون استقبال می کنم.

1- آره ، دفاعش مقدسه و شهید محسوب میشه*

2- بنظرم تا ظهور باید صبر کرد یا جنگ مرزی

3- نه ، فقط مدافع حرم نیستن

4- اصلا نمی تونم درکشون کنم

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
چی باعث شده که شهدای مدافع انقدر مظلوم بمونن؟ عیب کارمون کجاست؟ از باورمونه یا از کم کاریمون؟

ممنون از این مطلب عالی
خوشا به سعادتشون که جان در راه دفاع از ائمه میدن

در مورد مهجوریت این مسایل بیشتر برمیگرده به اینکه فضای داخلی ما از نظرهای مختلف ( اقتصادی ، اجتماعی ، فرهنگی و .... ) خیلی غبار آلود شده و مردم به واقع نمیتونند واقعیتها را روشن ببینند .
مثلا بحثهایی مثل اقتصاد که رابطه مستقیم با زندگی و دین مردم داره ( از گرانی و تورم و اختلاس و بی مدیریتی و... ) که باعث میشه مردم به همه چیز بدبین بشن
یا مثلا فرهنگی که هم کم کاری شده و هم بر ضد این امور داره کار میشه

الله اعلم

بالا