فکر کنم دیگه وقتشه ؟ نیست ؟

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام به همه کابران و عرض خسته نباشید ... خیلی وقته منتظریم ؟ درست می گم ؟ خوب برادر و خواهرای گرامی! توی این روزای انتظار برای اقا چی کار کردیم؟
اما بعد ... خوب حالا با خودتون فکر کنید ؟ اگر همین الان اقا ظهور کنه ؟ همین الان مثلا انشاالله از تلویزیون بگن به اخباری که رسید گوش بدید : منجی موعود ظهور کرد ... همینه دیگه ؟ مگه غیر اینه که ظهور اقا ناگهانیه ؟ اگه اینجوری باشه به نظرتون چه کاری برای اقا انجام دادید ؟
تا حالا خداییش با خودمون فکر کردیم که اصلا امادگی داریم برای ظهور ؟ شما رو نمی دونم اما خودم ...؟؟!!!

بزارید اصل حرفم رو با این مطلب بگم : میگن معاویه وقتی که شنید حضرت علی علیه السلام به شهادت رسید گریه کرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ازش پرسیدن تو دیگه چرا گریه می کنی ؟ تو که باید شاد باشی ؟ گفت : شما نمی دونید کی از این دنیا رفت ...
یا عمر بن عبدالعزیز اگه اشتباه نکنم می گفت این مردم علی رو نمی شناسن گرنه دو تاشون هم به سمت ما نمی اومدن
حالا حرف اینه که غرب امام زمان (ع) رو به خوبی شناخته و داره فعالیت می کنه که ما رو به فراموشی از اقامون برسونه ... و افراد بسیاری رو هم با شبکه هاشون
گمراه می کنند ... مثلا توی یک شبکشون یک توطئه این بود که امام زمان(ع) رو با دجال ( نعوذ بالله ) یکی می دونستند
ادامه حرفم رو بعدا میگم
خیلی حرف دارم...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان(ع)
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

خوب در ادامه صحبت هام می خوام این مطلب رو هم یاداور بشم که هدف نهایی از این پست اینه که واقعا یک کاری برای اقا انجام بدیم
منظورم رو بهتر بگم : زمینه سازی برای ظهور رو نه تنها در این دنیای مجازی اماده کنیم بلکه در فضای واقعی

همونطور که گفتم توی یکی از شبکه هاشون امام زمان(ع) رو با دجال مقایسه می کنه و در نهایت نتیجه مورد نظر خودش رو می گیره
خوب به نظرتون به این چی میگن ؟ هجمه ... یک هجمه رسانه ای علیه امام زمان(ع) که فارغ از هجمه شمشیره به ظاهر اما زخمش از شمشیر هم دردناک تره ... و این نتیجه بی توجهی من محب نسبت به امام عصر علیه السلام است که غرب اینگونه وقیحانه تا اینجا پیش میره که منجی(ع) رو به دشمن منجی ( نعوذ بالله ) تشبیه می کنه و یک عده زیادی رو گمراه می کنه
یا میاد داعشی ها رو تشبیه می کنه به پرچم داران سیاه که از خراسان در هنگام قیام بلند می شن و در ادامش اون ها رو یارای امام زمان(ع) به حساب میاره و نتیجه گیری احمقانه خودش رو می گیره .
اما راه حل ؟!!!
در روز چند ساعت رو تو اینترنت هستیم ؟ توی چند تا سایت عضویم ؟ چند تا انجمن ؟ نمی دونم اما به قول استاد رائفی پور پر کنید این فضا رو از معرفی امام زمان(ع) و اهل البیت :S (31): ...
توی دانشگاه هستید ؟ شروع کنید به نیروگیری از طریق ارتباط مستقیم با دانشجویان
خیلی از دانشجویان هستند که نخبه اند توی این زمینه اما باید دنبالشون رفت ... با اساتید صحبت کنید و کلاس های فوق برنامه در زمینه های مهدویت بزارید ... کلیپ سازی کنید ... متن های پیرامون امام زمان(ع) و اهل البیت :S (31): خصوصا امام حسین علیه السلام رو به زبان های مختلف در اینترنت پخش کنید ... در خانواده اگر هستیم توی فامیل و اشنایان ببینیم چه فعالیتی می تونند برای امام زمان(ع) داشته باشند. یک نکته از این مطلب بگم : یکی از اثرات این که در خانواده مطرح بشه اینه که صله رحم دوباره احیا میشه چرا که داریم با خاندانمون از این طریق ارتباط برقرار می کنیم و این هم از برکات امام زمان(ع) است.
نکته کلیدی و پایانی در اخر صحبت ها در این جا اینه که خیلی هم مهم هست :
به هیچ کس نگاه نکنیم که ایا کاری می کنه یا نه خودمون باید فعالیت کنیم ... خودمون باید زمینه سازی کنیم تا بقیه هم بیان
به امید ظهور امام زمان(ع) صلوات ...
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بالا