10 دلیل برای ازدواج با دختران چادری واقعی

راز

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
رفیق جان ولی متنت را زیادی سفید و سیاه قطب بندی کردی که من موافق نیستم. خانومهای مانتویی را خیلی دیگه بد گفتی ! دیگه اینقدم ناانصافی نکن ، چادری ها فرشته ومانتویی ها دیو ؟ ! خیلی از مواردی که گفتی به تربیت ، خانواده و شخصیت فرد مربوطه نه به انتخابش در مورد حفظ حجابش .به نظر من چادر وقتی با رعایت تمام حدودش توسط یه خانوم انتخاب میشه برترین حجاب است که حتما ایشالا از خوبی سایر خلقیات فرد هم تاثیر گرفته ولی نه اینکه کسانی که چادر نمی پوشن دارای اخلاقیات نیستن.
آرزو میکنم با نظر فاطمه زهرا سلام الله ما هم جزو خانومها با عصمت با عفت با حیا وبا حجاب جامعه باشیم وپیش آقا امام زمان سر افکنده نباشیم.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
رفیق جان ولی متنت را زیادی سفید و سیاه قطب بندی کردی که من موافق نیستم. خانومهای مانتویی را خیلی دیگه بد گفتی ! دیگه اینقدم ناانصافی نکن ، چادری ها فرشته ومانتویی ها دیو ؟ ! خیلی از مواردی که گفتی به تربیت ، خانواده و شخصیت فرد مربوطه نه به انتخابش در مورد حفظ حجابش .به نظر من چادر وقتی با رعایت تمام حدودش توسط یه خانوم انتخاب میشه برترین حجاب است که حتما ایشالا از خوبی سایر خلقیات فرد هم تاثیر گرفته ولی نه اینکه کسانی که چادر نمی پوشن دارای اخلاقیات نیستن.
آرزو میکنم با نظر فاطمه زهرا سلام الله ما هم جزو خانومها با عصمت با عفت با حیا وبا حجاب جامعه باشیم وپیش آقا امام زمان سر افکنده نباشیم.
سلام راز جونم، عزیزم اینکه متن من نیس! گفتم که یکی دیگه این متن طولانی رو تو اون یکی سایتمون گذاشته و منم فقط زحمت کپی کردنش رو کشیدم...در ضمن من به عنوان کسی که عاشق حضرت زهرا و حضرت زینبم باید از چادر دفاع کنم،و هرگز از این عقیده دست بر نخواهم داشت چون متناسب با اون چیزیه که خدا دوس داره...پس هرکاری میکنم تا خدا و اهل بیتم ازم راضی بشن:1:

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
UOTE="armin57ghazal, post: 151091, member: 2898"]سنگین یعنی باوقار[/QUOTE]
نه خب میدونم اونوقت چرا فقط کلاس؟

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
UOTE="armin57ghazal, post: 151091, member: 2898"]سنگین یعنی باوقار
نه خب میدونم اونوقت چرا فقط کلاس؟[/QUOTE]
منظورم فقط توی دانشگاه بود که گفتم کلاس
مثلا درباره غیر دانشجوها هم باز دخترای چادری محله و همسایه و... هست

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
من هم با توجه به تجربه خودم فکر میکنم آقایون هم از خانم های سنگین و موقر و محجبه بیشتر خوششون میاد.

تا جایی هم که توی دوست و آشناها دیدم محجبه ها ازدواج خیلی موفقی داشتند.

حتی یکی از دوستهای دانشگاهم که محجبه نیست، میگفت یه شب توی مهمونی چادر پوشیدم و یه آقایی درخواست ازدواج دادن بهشون.

به کنایه هم به من گفت چادریا موقعیتای ازدواج بیشتری براشون هست!:Smile:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"

به کنایه هم به من گفت چادریا موقعیتای ازدواج بیشتری براشون هست!:Smile:

بله آسمان با کنایه هم حرف درستی گفته و تایید کرده
کاش میگفت دخترای باحیا موقعیت ازدواج بیشتری دارن و دخترای فاقد حیا موقعیت های دوست یابی بیشتر...
متاسفانه بارها و بارها شنیدم دقیقا از خود خانمهایی که حیا و حجاب درستی ندارن و بهترین شغلها و تحصیلات رو دارن که فقط پیشنهاد دوستی رو از طرف آقایون همکار خودشون دارن اونم بعد مدتی به هم میریزه ...

بالا