رابطه دختر و پسر در فضای مجازی

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
سلام دوستان
می خوام بدون پرده یه سری حرفایی بزنم، خودمم از این قاعده مستثنا نیستم
تو فضای مجازی ما واقعا نمیدونیم کی دختره و کی پسره.

تو فضای مجازی تا چه حد این رابطه مجاز هست؟
آیا گفتن و شوخی کردن تو جایی مثل چت باکس این انجمن اشکال نداره؟
((این انجمن رو فقط مثال نوعی ذکر کردم الان منو به توپ نبندید که اینجا همه پاکن و...:Big Grin:))

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلامی دوباره،خب این خط آخر که گفتین که حقیقته:1:
اما من میگم تا جایی که دو طرف ینی پسر و دختر به گناه کشیده نشن و قصد لذت بردن از حرفای همدیگه نباشه، و حرفا عادیی و عمومی باشه در اینصورت اشکالی نداره چت کردن با نامحرم!
درمورد حرف زدن و شوخی کردن هم بزرگان این بحث باید جواب بدن!من نمیدونم !!!چقد من رکم آخه؟؟؟خخخخ
درباره ی اینکه آدم نمیدونه کی پسره یا دختر!خب بعضیا خالی بند تشریف دارن و خودشونو جای اونیکه نیستن جا میزنن!
به اینجور آدما میگیم آدمی که یه ریگی توی کفشش داره!!!که باید مواظب باشیم باهاش درباره ی چی حرف میزنیم،اونیکه آدم باشه و خالی بند و خبیث نباشه هرگز خودشو جای جنس مخالف جا نمیزنه،مث من خخخخ و خیلی از بچه های خوب این انجمن سالم:oops::oops::oops:
علی آقا؟؟؟باید یه پپسی به بنده بددین،چون خیلی تعریف کردم خخخخخ:Big Grin::Big Grin::Big Grin:

Mehrban

دوست خوب همه
"منجی دوازدهمی"
به نظر من برمیگرده به خود طرف که تشخیص بده با چ کسی داره حرف میزنه.تو فضای مجازی هم باید صحبت کردن جوری باشه که از مرز رد نشه.حالا میخواد دختر باشه میخواد پسر پاشه.کلا تو یه جمع مجازی رعایت جوانب اصل مهمیه

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
بزارید رک بگم
مثلا همین چت باکس انجمن که گاهی زیادی شوخی داخلش میشه آیا مشکلی ایجاد نمیکنه؟
مثلا من نوعی میام یه سری حرفا میزنم دخترا میخندن؟ یا سربه سر یکی میزارم و...
آیا اینا گناه هست؟ و اینکه اصلا امام زمان (عج) از این کار راضی هستن؟

armin57ghazal

کاربر فعال
"منجی دوازدهمی"
من نظر شخصیم رو میگم...
این چت باکس گاهی واقعا دخترا و پسرا دارن براحتی باهم شوخی هایی میکنن
نمیگم این شوخی ها اشکال داره یا نه.... قضاوت با خودتونه
اما بجای این شوخی ها بهتر نیست تبادل نظر و بحث و ... باشه تا کلکل و سربه سر گذاشتن و ....
امام زمان نظرشون درباره این ها چیه؟

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
من نظر شخصیم رو میگم...
این چت باکس گاهی واقعا دخترا و پسرا دارن براحتی باهم شوخی هایی میکنن
نمیگم این شوخی ها اشکال داره یا نه.... قضاوت با خودتونه
اما بجای این شوخی ها بهتر نیست تبادل نظر و بحث و ... باشه تا کلکل و سربه سر گذاشتن و ....
امام زمان نظرشون درباره این ها چیه؟
سلام،اینو دیگه کارشناسای انجمن باید جواب بدن...خب آقا مجید،اگه قرار باشه همین شوخیای بی قصد و قرض هم نباشه که دیگه یهو نیایم نت بهتره که!!!والا !!! به نظر من اگه حرف زدن پسر و دختر باععث ایجاد محبت بین اون دو نفر بشه این گناهه،اما توی چت باکس قصد فقط شاد کردن بچه هاست،نه همه،بلکه اوناییکه جنبه دارن...من خودم 2 سال و نیمه اینجام، و هرگز از بچه های انجمن و به خصوص پسرای انجمن چیز بدی ندیدم،مثلا داداش علی خودمون که مدیر اینجام هست یا داداش مفرد و منتظر و اینا ،وداداش مهدی ق که خیلی وقته ازشون خبری ندارم،اینا واقعا پسرای خوبی هستن،بالاخره اگه طرف شیشه خورده داشته باشه از همون چند جمله ی دومش آدم میفهمه!!!!
یکی از یه حاج آقایی پرسیده بود حکم چت کردن با نامحرم چیه؟؟؟تا کجا مجازه؟؟؟اونم گففت تا وقتی که اون دو نفر از حرفای هم لذت نبرن و هیچ کلمه ی محبت آمیزی بینشون زده نشه...و حرفای عادی بزنن این اشکالی نداره...

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
خب سلام سلامممم:Stick Out Tongue:
خوبید همگی دیگ ؟ :p

خب باید بگم نظر من با شماا کلا متفاوته
شمایی که میگی چت باکس اینجوریه و نباید دختر پسر زیاد چت کنن و ...
میگی باید بحث کنن اگه بحث محورش انجمن باشه میشه بحث مذهبی و آدمی مثل من ک علاقه ایی نداره به اینجور بحثا خسته میشه و دیگه نمیاد پس نباید فقط خودتونو در نظر بگیرید:cool:

این که میگی معلوم نیست کی دختر کی پسر ! چه فرقی داره ؟؟ من قصد توهین به اعتقادای شما دوستای گلمو ندارمااا
اما به نظر من فرقی نداره پسر و دخترش چ فرقی داره حرفی که میزنی به پسره یا دختره ؟؟ مهم اینه آدم و پشت این سیتم احساسی هستش
به نظرم این مهم تره
:rolleyes:

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام
خدا قوت
ممنون از بحث خوبتون
انجمن منجی دوازدهم از سال 91 ک شروع به فعالیت کرد ،بحثهای مفصل و طولانی در رابطه با چت و گفتگوها داشتیم/
بنده قصد ندارم بگم خوبه یا بده.....چون اهمیت این مسائل روشنتر از خورشیده...ولی میخوام آماری رو عرض کنم.
سال 91 انجمن با چت باکس پر طرفدار و فعالی روبرو بود که محبور شدیم برای چت باکس مدیرانی قرار بدیم و به طور کلی همه اعضا میومدن چت باکس و ساعتها بحث حرف و گفت و گو بود.
گه گاه هم به مشاجره و دعوا منجر میشد و اخراج کاربران.....
تا اونجا ک مدیرانی داشتیم بخاطر چت باکس رفتن و دیگه نیومدن و یا کاربرانی داشتیم بخاطر حرفهایی ک تو چت باکس گفته میشد کل انجمن رو زیر سوال میبردند.ولی نباید فراموش بشه بهترین دوران انجمن و صدق و صفای دوستان و همدلیهمون ایام هم بود. و حقا بحثهای نابی هم صورت میگرفت.
یادمه همون موقه ها یکی از کاربرانی ک تو انجمنها زیاد بود و تجربه داشت میگفت چت باکس مضره انجمنه چرا ک این بحثها باید بیاد تو تاپیک تا انجمن پر بار بشه..بنده اونموقه کلام اون کاربر عزیز رو قبول نداشتم ولی حقیقتا حرفشون خیلی ناب بود.
چت باکس انجمن با اخراج دختران پسرانی همراه بوده...که بعضا جنسیتشون هم خلاف اظهار نظرشون بود....و صابون بن شدن از چت باکس به تن بعضی میخورد با اینکه اصلا باب میل ما نبود خداییش.
ولی خب بهر حال ما میگیم امکاناته بزاریم استفاده بشه..هر چند اگر بحث بشه خوبه و تو تاپیک هم بشه بهتره.
از اونجایی ک مدیران چت باکس کارشون مشکل بود کم کم دلسرد میشدن و یا بچه ها حرفشون رو گوش نمیدادن برا همین بنده گان خدا دلسرد شدند.
زمانی برا ین انجمن گذشت ک عده ای پیشنهاد چت روم هم دادند و با تجربه ای که از بعضی کاربران بود و وقتی ک از دوستان و مدیران میگرفت، با پیشنهاد مخالت شد که البته این مخالفت به بعضی دوستان خوش نیومد و با رها کردن مسئولت و انجمن کارها از حرکت رو به رشد با کندی مواجه شد.

دوستان بزرگوار خستتون نکنم.الآن محتویات چت باکس هر روزه توسط ادمین ذخیره میشه ک در ارسالها هم نمایش داده میشه..که البته همین ذخیره شدنش و دیدن کاربران شاید تاثیر در بعضی مسائل داشته باشه.
اینایی ک گفتم هیچ ربطی به بحث نداشت نه؟؟؟
شایدم داشت
موضوع دختر و پسر و صحبت و چت از مراجع تقلید سوال شده و تو انجمن هم چند بار گذاشته شده.

بالا