مجریان صدا سیما و حضور پر رنگ در فیس بوک +؟

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام عزیزم، من پیگرد قانونیشو نمیدونم! اما لازمه بگم که برا عماد طالب زاده دو سه تا پیج فیک درست شده بود ولی کسی پیگردش نکرد بلکه ما خودمون چون عماد گفته بود میرفتیم و اون پیج فیکه رو ریپورت میکردیم که فیس درشو ببنده!!:D

رسیدگی شد؟

تو پلاس که من قبلنا میرفتم ، بیش از 50 تا صفحه فیک واسه وحید یامین پور دیدم:D

کسی هم رسیدگی نمیکرد

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
رسیدگی شد؟

تو پلاس که من قبلنا میرفتم ، بیش از 50 تا صفحه فیک واسه وحید یامین پور دیدم:D

کسی هم رسیدگی نمیکرد

توی پلاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پلاس کدوم سایته؟؟؟؟؟تا حالا ندیدمش! یامین پور کیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟خوانندست؟

yarbakht

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
توی پلاس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پلاس کدوم سایته؟؟؟؟؟تا حالا ندیدمش! یامین پور کیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟خوانندست؟

خواهر اگه شما ذغال شیر میکنین من خودم ذغال تولید میکنم:D

اون تسبیح من کو ؟

کی گفت پلاس

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

خواهر اگه شما ذغال شیر میکنین من خودم ذغال تولید میکنم:D

اون تسبیح من کو ؟

کی گفت پلاس

پس اون ذغال که میریزن توی قطارو شما تولید کردی؟؟؟؟؟؟؟؟بابا ما راضی به زحمت نبودیم برادر!!خخخخخخ
من چیزای قشنگ تولید میکنم نه ذغال خخخخخخخخخخخ
چه ربطی به تسبیح داره؟؟؟من خودم آخر تسبیحم

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
سلاممممممممممممم با داداش لاهوت و آرکا کاملا موافقممممممم:Dبه قول لاهوت من خودم چون عضو فیس بوک هستم و چند ساله که تو فیس بوک فعالیت نیمه مفید دارم میدونم که خیلی از پیجهایی که مثلا به اسم فلان بازیگر هستش واقعا واسه اون شخص نیست! مثلا چند وقت پیش که بدجوری دنبال پیج فیس بوک حاج آقا سرلک عزیز میگشتم، توی فیس بوک سرچ کردم و
دیدم که یه پیج هم به اسم ایشون اومد! کلی واسشون پیام گذاشتم تا اینکه بالاخره یه شب دیدم که جوابمو دادن!
من پرسیده بودم که این پیج واقعیتونه استاد؟و بعدش یه کسی از پیج ایشون لطف کرد و جوابمو داد و گفت که خود حاج آقا سرلک فیس بوک نمیان و اینجا رم ما برا طرفدارای ایشون ساختیم!
یا مثلا فرزاد حسنی که خیلی وقت پیشا رفتم که پیداش کنم اما دیدم که پیج واقعی خودش نیست! یا عماد طالب زاده که به اسمش چندتا پیج فیک ساخته بودن! اما
آخرش خود عماد اومد و پیج واقعی خودشو معرفی کرد و گفت بقیه فیک هستن!اما خیلیاشم واسه خود بازیگرا و مجریا هستن! مثلا عبدالله روا از مجریا-نیما شاهرخ شاهی و شاهرخ استخری و علی صادقی و شهاب حسینی از بازیگرا و امیرمحمد زند که واقعا مهربونه و جواب آدمو میده شاهرخ و نیما هم که خیلی خوبن مخصوصا نیما که همیشه جوابم روئ داده:1:
و در ضمن چه اشکالی داره که بازیگرا و آدمای معروف ایرانم توی فیس بوک باشن؟؟؟؟؟؟؟کی گفته عیب داره؟؟؟؟؟
خود آقای ظریف هم تو فیس هستن!سید جواد هاشمی همینطور! و.........به نظر من اینکه چه جوری استفاده کنیم مهمه نه اینکه بیایم واسه ملت مرز تعیین کنیم که نباید برید فیس چون ما فک میکنیم حرومه!!!
و این فیلتری هم که ایرانیا واسه فیس گذاشتن خیلی مسخره و بی معنیه! که چی بشه؟؟؟فقط باعث میشه بچه ها بیشتر کنجکاو بشن و آدمایی مث ماها پول به فیلترشیکن های مختلف بدیم!
یکی اگه ذاتش بد باشه و کلا دنبال چرت و پرت باشه هم میتونه بره فیس هم وی چت هم کلا سایتای دیگه!
اگه نیت بد باشه حتی امکان داره تو سایتی که به اسم امام زمانه هم گناه انجام بشه!پس انقد اشکالای بیهوده نگیریم لطفا! ول کنین این چیزا رو...به زندگی خودتون برسین بابا!=))

اگه میشه الناز خانم یکم فیس بوک به ما هم نشون بده راستی این پیچ چیه همون پیچ و مهره خودمون هست :D

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اگه میشه الناز خانم یکم فیس بوک به ما هم نشون بده راستی این پیچ چیه همون پیچ و مهره خودمون هست :D
سلام داداش! چه جوری فیس بوک بهت نشون بدم عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه فیلتر شیکن بگیر دبرو که رفتیم...بعدشم بفرما فیس بوک که ملت منتظر استقبال از شما هستن خخخخخخخ=))نه بابا پیچ و مهره چیه؟؟؟منظورم پیجه ینی صفحه ی شخصی...راستی عیدتون مبارک:D

لاهوت

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
عید شما هم مبارک آغا
ممنون خیلی خوب توضیح دادای یاد گرفتم
:D

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
عید شما هم مبارک آغا
ممنون خیلی خوب توضیح دادای یاد گرفتم
:D
خدا رو شاکریم که هر چند پیام یکبار یکی حرف عمیق میزنه و منو به فکر وادار میکنه:D وای حرف عمیق!!!
خب خداروشکر که یاد گرفتی...بازم سوال داشتی بیا پیش خودم خخخخخخخخ=))
سعی میکنم همینقدر خوب برات توضیح بدهم عاگا=))

بالا