هر کی بتونه یه راه حلی بده که مشکل این پسره حل بشه انشالا اجرشو روز قیامت ببینه، ناگفته نمونه که معش

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
لطفا راهنمایی بفرمایید!!!
یکی از دوستان که آقاپسره عاشق شد و بنا به دلایلی نتونست با عشقش عروسی کنه،و با شخص دیگه ای عروسی کرد!
اما الان گله میکنه که هنوز شخص اول توی ذهنش میاد و به اون فک میکنه،حالا هر کی راه حلی بلده بگه تا انشالا مشکل این برادرمونم حل بشه

sadat

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام و وقت بخیر
اول اینکه آیا این آقا پسر برای فرار از عشق اول تن به ازدواج دادند؟ واینکه آیا همسرشون رو دوست نداشتند به هنگام ازدواج؟
ثانیا آیا فراموش کرده بودند و دوباره خاطرات اون خانم براشون زنده شده؟
ثالثا آیا با اون خانم رابطه تلفنی ویا هرگونه ارتباط دیگری دارند؟

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
يك راه حل شيطاني :ميتواند دوباره به فرد مذكور ابراز علاقه نمايد و رابطه ي پنهاني داشته باشه : نتيجه از هم پاشيدگي زندگي زناشوئي و تباه كردن آيند ه ي خود چرا كه چه معلوم با اون فرد خوشبخت ميشد يا نه فرق صرف عشق و علاقه ي قبل از ازدواج نميتونه ضامن خوشبختي باشه چرا كه در اين دوران عيبهاي طرف ديده نمشوند و چه بسا بعد از ازدو.اج بر ملاء ميشود
يك راه حل عاقلانه:
در رابطه با اين سوال جواب واضح و روشنه كه شيطان داره هدايتش ميكنه به نابودي اين شخص و زندگي مشتركش وقتي تعهدي به زندگي با فرد ديگري داده ديگه بايد گذشته ي خود با توكل به خدا سعي در فراموش كردنش باشه و به زندگي فعلي خود برسه

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

به شخصه فکر میکنم هیچ کس اینجا مشاور امور مذهبی نباهش! اونم زمینه ی مهمی مثل ازدواج!!
پیشنهاد میکنم به یک مشاور مراجعه کنند و اون موقع میتونن همه چیزو هم به مشاور بگن! اینجا فقط یک بعد قضیه دیده میشه! هزار تا مسئله پشتش هست .. .

مشاور نه فضای سایبر!

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام دوستان راستش من این سوالایی که پرسیدینو جواباشو نمیدونم چون اون شخص نه فامیل منه نه از آشناهامه فقط یکی از دوستای دنیای مجازی بود که گفتیم تاپیکو بزنیم تا بلکه مشکلش حل بشه...
مرسی از همتون:53:

بالا