اگه کسی ازتون پرسید اهل کـــــــجا هستید؟؟؟؟ بگیـــــــــد من اهل فضـــــــا هستم

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
جو و آب( حیات سوار بر یک شهاب سنگ به زمین اومده
حیات روی کره ی زمین انقد زود آغاز شده که به نظر میرسه از یه جایی خیلی دور سوار بر چیزی به زمین آورده شده! نظریه های مختلفی هست اما مهمترین نظریه که من و دوستان دانشمندم روشون تاکید داریم
اینه که: یک ستاره ی دنباله دار حامل گونه های مختلف و زنده ی جانوران به طرف زمین اومدن-
فقط یه جرقه کافیه که با برخورد ستاره به زمین این جرقه ی خوشایند اتفاق میفته و نیاکان فضایی ما همگی به مکانهای مختلف زمین منتقل میشن... هزاران میلیون سال قبل عناصر سازنده ی حیات از ستاره ها
به طرف زمین حرکت کردن ،پس اگه کسی ازتون پرسید
اهل کـــــــجا هستید؟؟؟؟ بگیـــــــــد من اهل فضـــــــا هستم

images

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
سلام دوست عزیز این قسمتش داستان بود ؟

nazanin

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
ممنون
و چه زيبا حضرت علي عليه السلام در نهج البلاغه از پيدايش زمين صحبت بميان آورده است
:53:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

زینب

کاربر حرفه ای
"بازنشسته"
جو و آب( حیات سوار بر یک شهاب سنگ به زمین اومده
حیات روی کره ی زمین انقد زود آغاز شده که به نظر میرسه از یه جایی خیلی دور سوار بر چیزی به زمین آورده شده! نظریه های مختلفی هست اما مهمترین نظریه که من و دوستان دانشمندم روشون تاکید داریم
اینه که
: یک ستاره ی دنباله دار حامل گونه های مختلف و زنده ی جانوران به طرف زمین اومدن-
فقط یه جرقه کافیه که با برخورد ستاره به زمین این جرقه ی خوشایند اتفاق میفته و نیاکان فضایی ما همگی به مکانهای مختلف زمین منتقل میشن... هزاران میلیون سال قبل عناصر سازنده ی حیات از ستاره ها
به طرف زمین حرکت کردن ،پس اگه کسی ازتون پرسید
اهل کـــــــجا هستید؟؟؟؟ بگیـــــــــد من اهل فضـــــــا هستم

images

اینو کدوم دانشمند گفته؟؟؟؟؟؟؟؟
حیات بعد از شکل گیری زمین بوده .

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اینو کدوم دانشمند گفته؟؟؟؟؟؟؟؟
حیات بعد از شکل گیری زمین بوده .
سلام زینب جونم الان این جمله ی دومت(حیات بعد از شکل گیری زمین بوده) سوالیه یا اخباری؟؟؟؟ الان از من سوال نمودی عایا؟؟؟یا خودت جواب خودتو دادی؟؟؟من واقعا نمیدونم!!!:43:
اینا رو همون دانشمنده گفته...راستش اینا رو از مستندای تلوزیون خودمون نوشتم...چندین سال پیش نوشتمشون...:D
خب منم میگم حیات بعد از شکل گیری زمین بوده دیگه!!! زمین وقتی به اذن خدا ساخته شد اول روش هیچی نبود به جز مواد مذاب آتشین! و هیچ موجودی هم روش نبود!!!
که خدا آب و حیات اولیه ی زندگی مث باکتریهای خیلی فسقلی رو فرستاد و بعد خود خدا جاندارای مختلف درست کرد و فرستاد رو زمین ما! ولی گونه های اول حیات گیاهان و جونوارای میکروسکوپی بودن!

بالا