اظهار تاسف مسی به ایرانی نماهای بی فرهنگ + تصاویر ویژه

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
یه عده ایرانی نمای بی فرهنگ، با هجوم به فیسبوک مسی، به او توهین کردند
مسی: من برای این مردم متاسفم زیرا اینگونه واژهها بسیار غیر دوستانه هستند

اکثر روزنامه های کشور تیتر یک یا یکی از تیترهای خود را به هجوم عده ای بی فرهنگ به صفحه شخصی مسی و توهین به وی اختصاص داده اند و جالب است برخی روزنامه ها این کار را نه تنها تقبیح نکرده اند بلکه به این اقدام اشتباه دامن نیز زده اند!
برخی روزنامه های دیگر نیز به انتقادات صریح کی روش و نیز اظهارات دایی درباره قرعه کشی جام جهانی پرداخته اند.
بعد از اتمام مراسم قرعه کشی جام جهانی 2014 و مشخص شدن رقیبان ایران، عدهای از ایرانیان در یک اقدام ناپسند به صفحه شخصی لیونل مسی ستاره تیم ملی آرژانتین در فیس بوک هجوم آورده و تعدادی از آنان با گستاخی و در اوج بیفرهنگی، حتی به او فحاشی کردند! نظراتی که تعداد آنها 40 هزار مورد تجاوز میکرد. ولی لیونل مسی این اقدام زشت را بیپاسخ نگذاشت و اینگونه جواب فحاشها را داد: «من برای این مردم متاسفم زیرا اینگونه واژهها بسیار غیر دوستانه هستند». . با همگروه شدن آرژانتین و ایران در جام جهانی فوتبال، از شب گذشته تاکنون بالغ بر 40 هزار کامنت که اغلب حاوی توهین و ناسزا به لیونل مسی است در صفحه شخصی وی در فیسبوک از طرف ایرانی ها نوشته شده است. . همین چند ماه پیش بود که جمع زیادی از کاربران ایرانی فیسبوک در خلال برگزاری لیگ جهانی والیبال با هجوم به صفحه شخصی ایوان زایتسف یکی از بازیکنان تیم ملی ایتالیا، این صفحه را پر از نظرات و کامنتهای خود کردند که اکثرا هم حاوی مطالب توهینآمیز و زننده بود. خانواده زایتسف هم از این توهینها بینصیب نمانده بودند و حجم بالای کامنتها به جایی رسید که این بازیکن گفت: “متاسفم که بزرگترین تفریح ایرانیان توهین به دیگران است!” حال بهترین بازیکن فوتبال جهان در چند سال اخیر نیز با این رفتار ناهنجار ایرانیان روبرو شده است.

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
متاسفانه جامعه ایرانی از مشکل عمیقی به نام معضلات فرهنگی رنج میبره که چه بخواهیم قبول کنیم یا نه ! هر روز داریم اطراف خودمون میبینیم که بعضا در جاهایی خودشو بوضوح نشون میده
از کوچه وخیابان تا فضای مجازی و پیامک و ...
از پشت چراغ قرمز بگیر تا ورزشگاهها و....
از مدرسه و دانشگاه تا اداره و محل وکار و...

فدایی رهبر

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
متاسفانه جامعه ایرانی از مشکل عمیقی به نام معضلات فرهنگی رنج میبره که چه بخواهیم قبول کنیم یا نه ! هر روز داریم اطراف خودمون میبینیم که بعضا در جاهایی خودشو بوضوح نشون میده
از کوچه وخیابان تا فضای مجازی و پیامک و ...
از پشت چراغ قرمز بگیر تا ورزشگاهها و....
از مدرسه و دانشگاه تا اداره و محل وکار و...

بسم رب المهدی
افراد بی فرهنگ در هر جامعه ای وجود دارد.
جامعه خالص و یک ددست نمی شود مگر در مدینه ی فاضله.
یعنی ظهور امام زمان(روحی فداه)
باید برای تحقق ظهور تلاش کنیم و زمینه سازی کنیم.
اللهم عجل لولیک الفرج

Mr Specific

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بنظرم بعضی ها اینجوری کردن من خودم بعضی هارو میشناسم رفتن و بهش سلام دادنو گفتن مثلا خیلی خوشحالیم که جلوی تیم ملیمون بازی خواهی کرد البته یکمی خنده داره ولی تفریحه دیگه:b-):ولی نمیدونم اینایی که رفتن و توهین کردن واقعا کیا هستن؟؟ایرانی هستن یا ایرانی نما؟؟من خودم متاسفم:68:

بالا