تی شرت شهدا بر تن دختر بی حجاب + تصاویر

• نویسنده موضوع ARKA
  • تاریخ شروع

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اشتباه نکنید قضیه شهدا با قضیه ورزش بازیکن مورد علاقه خیلی فرق میکنه دوست داشتن شهید ریشه تو اعتقاد داره ولی دوست داشتن لباس ورزشی ریشه تو علایق شخصی داره:bye1:
نه به نظر منکه فرقی نمیکنه! من خودم تا یکی دوسال پیش اصلا شهیدا رو نمیشناختم و علاقه ای هم بهشون نداشتم اما خداروشکر به اذن خداجونم و خواست شهید همت عزیزم یه شبه بدجوری عاششششششششق شهید همت عزیزم شدم و تا ابد هم این عشق من ادامه خواهد داشت!!!چه ربطی به اعتقاد داره؟؟؟آدم ممکنه از یه مداح هم خیلی خوشش بیاد ولی اصلا طرف نوحه و عزا و اینا نباشه!!!:D

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
نه به نظر منکه فرقی نمیکنه! من خودم تا یکی دوسال پیش اصلا شهیدا رو نمیشناختم و علاقه ای هم بهشون نداشتم اما خداروشکر به اذن خداجونم و خواست شهید همت عزیزم یه شبه بدجوری عاششششششششق شهید همت عزیزم شدم و تا ابد هم این عشق من ادامه خواهد داشت!!!چه ربطی به اعتقاد داره؟؟؟آدم ممکنه از یه مداح هم خیلی خوشش بیاد ولی اصلا طرف نوحه و عزا و اینا نباشه!!!:D

خودتونم دارین میگین یک شبه عاشق شهدا شدید خوب این یعنی تو اعتقادتون نبوده ولی به خواست شهدا وارد افکار و اعتقاداتون شده. خوب خودتونم میگین طرفش نمیره فرق علاقه و عقیده هم تو همینه طرف دوستش داره چون تو علایقش وارد شده ولی به مجلسش نمیره چون تو عقیدش وارد نشده:bye1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
خودتونم دارین میگین یک شبه عاشق شهدا شدید خوب این یعنی تو اعتقادتون نبوده ولی به خواست شهدا وارد افکار و اعتقاداتون شده. خوب خودتونم میگین طرفش نمیره فرق علاقه و عقیده هم تو همینه طرف دوستش داره چون تو علایقش وارد شده ولی به مجلسش نمیره چون تو عقیدش وارد نشده:bye1:
خو الان این چه ربطی داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟/:):43:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
تاپیک جالبی هست. اما نباید تعصبی با این قضیه برخورد کرد.... این عکسهای کسانی هستن که برای دین و میهن جنگیدن. شما فکر کنید مثلا شهید همت نمیدونست در مملکت مثلا کسانی لائیک و کافر و بی دین زندگی میکنن؟ آیا نگرششون این بود که چون مثلا چندتا کافر در کشور زندگی میکنن نباید از مملکت دفاع کرد؟ اگه بخوایم بگیم اون عزیزان فقط برای دفاع از دین رفتند جبهه این اشتباه هست. شهدا در راستای حفظ دین برای حفظ خاک میهن جان خودشون رو بخشیدند. دین و میهن دو عنصر مکمل هم هستن....... و هموطنان خارج از کشور هم با این دید به قضیه نگاه میکنن.البته به غیر از منافقین کوردل.....اون مسیحی که ایرانی هست مثلا خارج از کشور زندگی میکنه به امثال شهید همت و چمران افتخار میکنه......ما هم شهدای مسیحی و یهودی و زرتشتی و اهل سنت زیادی داریم که بخاطر دفاع از کشور در 8 سال دفاع مقدس شهید شدند که بهشون افتخار میکنیم.....حالا چون طرف مسیحی بود آدم بدی بوده؟ خیر....همه شهدا اعم از شیعه و سنی و مسیحی و یهودی که برای دفاع از کشور به شهادت رسیدند برای ما عزیز و باعث افتخار هستن......و چه خوبه که تعصب دینی رو کنار بذاریم و با بصیرت و فکری باز به قضیه نگاه کنیم........
بنابراین افرادی در خارج از کشور که مسیحی- ایرانی هستن برای شهدای کشور احترام قائل میشن رو نباید بگیم شهید و شهادت رو نمیفهمن خب شهید حتما این نیست که پیش بند یا زهرا(س) ببنده و چفیه دور گردنش و حتما تیر به قلبش بخوره.....هر کس برای مملکتش و دینش تلاش میکنه و کشته میشه شهید هست.... درسته اجرش متفاوته اما نباید با تعصب به قضیه نگاه کنیم...

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

بیشتر در مورد عکس ها تحقیق کنید ببینید کین و چه دین و مذهب و باوری دارند و چی شده سمت شهدای ما جذب شدن و چرا عکسشون رو به عنوان هانر قهرمان انداختن بعد بیایم بگیم بیحجاب!!!

ماها که ادعای شیعه بودن و ایرانی بودن داریم چقدر به خونبهای شهدامون عمل کردیم؟! چقد عکسشون رو به جای قهرمان زدیم؟! چقدر ازشون الگو گرفتیم؟!

حالا که یه نفر غیر مسلمان هندو بلند شده و از عقاید این شهیدهای ما خوشش اومده و الگو کردش میگیم بی حجاب؟! اصلا مگه اون هندو حجاب جز باور هاشه؟!

نه تنها توهین نیست ، بلکه کمال احترام و نکوداشت است.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام خوشبختانه تاپیک داره به نتیجه ی خوبی میرسه
یه نکته ای رو یادمه تو مناطق کربلای جنوب یکی از دوستام گفتن هیچ وقت یادم نمیره
یکی از جانبازان بزرگواری که استاد دانشگاه بودن داشتن صحبت میکردن و از اون موقع ها خاطراتشون رو برا چند نفرمون میگفتن
بعد بغض کردن گفتن من لیاقت نداشتم با همسنگرام راهی ملکوت بشم
دوست من در جوابشون گفتن :
استاد ببینین خدا چقد ما ها رو دوست داشته که عده ای از شما رو با این عشق نگه داشته در کنارمون
این حرف دوستم همیشه تو ذهنمه و موندگاره برام
هیچ وقت دقت کردیم که شهدا به این فکر نبودند که فراموش بشن یا نشن اونا برای آرمان و عقیده رفتن
این عقیده تو هر دلی که به هر علتی علاقه مند بشه بهشون قابل ستایشه

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
بسم رب الحسین .. .

واقعا برای این تیتر متاسفم!!

بر تن یک دخر بیحجاب!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

اینجا اصلا ایران نیست ، معلوم هم نیست این اشخاص اصلا مسلمان باشن ، یعنی چی بی حجاب!!! بیشتر از این عکس تحقیق کنید ببینید ته و توش چیه! تلخند

تیتر کپی شده از منبع اصلیه

بعد بنظرم این دختر چه مسلمون باشه چه نباشه تو دین ما بهش بی حجاب میگن.

شما میگین تحیقیق کنید ته و توش در بیاریم تلخند.خب شما اگ اطلاعاتی دارین چرا در اختیار ما نمیگذارین؟؟؟

بالا