مذاکره با امریکا !؟

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بسم رب الحسین .. .

برهان خلف! اگر مشکل سر انرژی هسته ای باشد! آنگاه :D

ببینید اگر واقعا مشکل امریکا سر داشتن انرژی هسته ای و اینکه احتمال ساخت بمب هسته ای باشه! پس چرا پاکستان ، کره ، هند و .. .که بمب اتم دارن رو مثل ایران براش هزینه مخالف نمیکنه؟!

پس چرا اصلا خودش داره!؟ اسرائیل کودک کش داره!؟

مشکل اونا اگر سر انرژی هسته ای بود اون زمان که اول انقلاب بود چرا دشمنی ها بود؟! مگه اونروز انرژی هسته ای بوده؟

پ.ن : هر روز امریکا بر شمال پاکستان حمله نظامی داره و تست مکینه ، اما اونا سکوت کردن!! چرا ؟ چون حکومت حقیقی اسلامی نیستند! و دستنشانده اند.

حکومت ما بر اساس و مبنی آیه قرآن لاتظلمون و لا تظلمون عمل میکنه ، مقابله با ظلم.

در پست های بعد اثبات میکنم که این دشمنی یعنی ما در راه درستیم. از قرآن!

با ما همراه باشید

سرباز مولا

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
ممنون بحث خوب و منطقی و خوبی شروع شده :
دوستی فرمودند شرایط کشور خیلی بحرانیه
دوستی فرمودند امریکا خواهان نابودی ماست
دوستی فرمودند مشکل امریکا بر سر اندیشه اسلامی با ماست
دوستی فرمودند امریکا میخواد ما را برده خودش کنه

ولی دوستان عزیز توانایی در کنترل شرایط و به کرسی نشوندن حرف و در عین حال پیشرفت و رفاه مردم از ملزومات اداره یک کشوره ...
و از اون طرف همه کشورها دوست دارند سر به تن رقیبشون نباشه ...مثلا مطمئن باشید نقشه های امریکا برای نابودی چین خیلی بیشتر از نابودی ماست ...ولی ظاهرا در کنار هم دارند کار را به پیش میبرند...
مهم اینه در این رقابتها مردم و ارمانهای هرکشور کمترین زیان را ببینند ..

و مطلب اخر اینکه به قول یکه از سایتها خبری """استقبال سرد و تعجب برانگیز روسیه از مذاکرات ژنو- که با صداهای مثبتی که از پایتخت کشورهای غربی شنیده میشود در تضادی فاحش قرار دارد- این امکان را مطرح میکند که روسیه از دورنمای گرم شدن روابط دو طرفه، که میتواند به همان اندازه به معنای از دست رفتن نفوذ روسیه در ایران باشد، خشنود نیست.""""
انشالله هر چه میشه باعث پیروزی جناح حق و اسلام بشه

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
ممنون بحث خوب و منطقی و خوبی شروع شده :
دوستی فرمودند شرایط کشور خیلی بحرانیه
دوستی فرمودند امریکا خواهان نابودی ماست
دوستی فرمودند مشکل امریکا بر سر اندیشه اسلامی با ماست
دوستی فرمودند امریکا میخواد ما را برده خودش کنه

ولی دوستان عزیز توانایی در کنترل شرایط و به کرسی نشوندن حرف و در عین حال پیشرفت و رفاه مردم از ملزومات اداره یک کشوره ...
و از اون طرف همه کشورها دوست دارند سر به تن رقیبشون نباشه ...مثلا مطمئن باشید نقشه های امریکا برای نابودی چین خیلی بیشتر از نابودی ماست ...ولی ظاهرا در کنار هم دارند کار را به پیش میبرند...
مهم اینه در این رقابتها مردم و ارمانهای هرکشور کمترین زیان را ببینند ..

و مطلب اخر اینکه به قول یکه از سایتها خبری """استقبال سرد و تعجب برانگیز روسیه از مذاکرات ژنو- که با صداهای مثبتی که از پایتخت کشورهای غربی شنیده میشود در تضادی فاحش قرار دارد- این امکان را مطرح میکند که روسیه از دورنمای گرم شدن روابط دو طرفه، که میتواند به همان اندازه به معنای از دست رفتن نفوذ روسیه در ایران باشد، خشنود نیست.""""
انشالله هر چه میشه باعث پیروزی جناح حق و اسلام بشه

بسم رب الحسین .. .
چین خیلی فرق داره ، در قضیه لبنان ، غزه ، عراق ، افغانستان ، سوریه ، چین کجای کار بود؟! کجا مخالفت علنی اعلام کرد؟ (بجز این آخر بعد از واکنش روسیه یه حرکتی کرد فقط) ، کجا گفت اسرائیل اینجور و آنجور؟! تفاوت ایران خیلی بیشتره.

ایران برای امریکا یعنی نابودی اسرائیل و سرمایه اصلی حمایت کننده های مالیش. یا بهتر بگم نابودی سگ نگهبانش (لینک فعلی امضام)

تو این تاپیک فقط قصد دارم مضرات مذاکرات رو از بیان امام خامنه ای مطرح کنم . تا مسوولین هر غلطی که میخوان بکنن سر رهبر خرابش نکنند.

بعد به علل دیگر هم خواهیم رسید.

پ.ن : با تشکر از حضور شما ، سربلند و موفق باشید.

سرباز مولا

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
البته دوست عزیز تمام مذاکرات زیر نظر مستقیم و دقیق رهبر عزیزمون انجام خواهد گرفت و هیچ نکته ای از دید ایشون خارج نیست و مطمئنا اصول کار درحیطه نظرات اقا انجام خواهد پذیرفت ...
در مورد چین هم این کمونیستها خون کشور ما را دارند مثل یک انگل میمکند به این خبر دقت کنید :
"""
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، پنج شنبه سومین روز سفر خود به چین را در حالی در شانگهای گذراند که در همین روزها نوبخت معاون رئیس جمهور، میزان دارایی های بلوکه شده ایران در چین را 22 میلیارد دلار اعلام کرد.
به گزارش «تابناک»، خبرگزاری ترند با مرور آمار تجارت سالانه ایران و چین و نیز اظهارات پیشین مقامات ایرانی، حجم احتمالی همه دارایی های بلوکه شده ایران در چین را تا 47 میلیارد دلار نیز دانسته است."""""

این مبلغ تقریبا معادل ساخت حداقل 4-5 پالایشگاه توی کشورمونه مطمئنا حالا بگذریم از اینکه خیلی از قیمت نفت صادراتی ما را با اجناس بنجل و اشغال پس میدند....

!WARNING!

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
البته دوست عزیز تمام مذاکرات زیر نظر مستقیم و دقیق رهبر عزیزمون انجام خواهد گرفت و هیچ نکته ای از دید ایشون خارج نیست و مطمئنا اصول کار درحیطه نظرات اقا انجام خواهد پذیرفت ...
در مورد چین هم این کمونیستها خون کشور ما را دارند مثل یک انگل میمکند به این خبر دقت کنید :
"""
علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، پنج شنبه سومین روز سفر خود به چین را در حالی در شانگهای گذراند که در همین روزها نوبخت معاون رئیس جمهور، میزان دارایی های بلوکه شده ایران در چین را 22 میلیارد دلار اعلام کرد.
به گزارش «تابناک»، خبرگزاری ترند با مرور آمار تجارت سالانه ایران و چین و نیز اظهارات پیشین مقامات ایرانی، حجم احتمالی همه دارایی های بلوکه شده ایران در چین را تا 47 میلیارد دلار نیز دانسته است."""""

این مبلغ تقریبا معادل ساخت حداقل 4-5 پالایشگاه توی کشورمونه مطمئنا حالا بگذریم از اینکه خیلی از قیمت نفت صادراتی ما را با اجناس بنجل و اشغال پس میدند....

بسم رب الحسین .. .
به مالک بگویید بازگردد ، مجبوریم ابوموسی را بفرستیم!!!

از این بگذریم من به شما اثبات میکنم نظر رهبری هرگز این نظری که دوستان خالی میبندن و به دروغ خاطره دو نفره تعریف میکنن نیست و نبوده و نخواهد بود.

در مورد چین! خوب چه ربطی داشت؟! من میگم دشمنی امریکا با ما صد برابر بیشتر رقابتش باش چینه! چراهاش رو هم گفتم.
موفق و سربلند باشید.

پ.ن : لطفا موضوع رو منحرف نکنید دوست عزیز ، در رابطه با مذاکرات از بیان امام خامنه ای منتظر نقطه نظرات و نقد های شما عزیز هستیم.
یا علی مدد

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
اقا من یه دلیل کلی می گم که دیگه با امریکا مذاکره کردن اصلا درست نیست. امام خمینی(ره) فرمودند:امریکا شیطان بزرگ است. خوب شیطان قصد گمراهی ادم رو داره. حالا امریکا که همون شیطونه و قصد گمراهی ما رو داره می تونیم باهاش مذاکره کنیم؟مسلما نه:bye1:

بالا