من می گویم حجاب محدودیت است

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
ممنون
درسته باید همه نظر بدن
اینا نظر شخصی خودم بود
کسی که از اول چادری بوده شاید نظرش با منی که خودم چادرو انتخاب کردم فرق کنه
نظر کسی که از روی اجبار و برای پیشبرد اهدافش چادر میپوشه با کسی که برای رضای خدا چادر میپوشه فرق کنه
من و الناز جان و کسایی که مثل ما خودشون چادری شدن ی چیزایی رو درک میکنن که درکش برای بقیه سخته
نظرات متفاوته و من مشتاقانه منتظر جواب بقیه هستم
کاملا باهات موافقم آرام جونم:1: من هرگز فک نمیکردم یه روز چادری بشم اما دیدم که خدا چقد دوس داره منو چادری ببینه پس منم به اذن خودشو کمک شهید همت گفتم چشم و چادر گذاشتم و راضی هم هستم...اجرت با حضرت زینب و حضرت زهرا...
البته اینم بگم که حجاب فقط چادر نیس، یکی هم میتونه مانتو بپوشه ولی تو چشم نباشه و حجابشو با همون مانتو حفظ کنه و شالشو جوری بذاره که موهاش بیرون نباشه...اما خب چادر کاملتره و یه چیز دیگست...آدم عشق میکنه وقتی الگوش حضرت زینب و حضرت زهرا هستن...بله اوناییکه حجابشون دیگه بیش از حد ناقصه ماها رو مسخره میکنن اما اصلا حرفاشون واسم مهم نیس!!! مثلا به آدم لقب امل میدادن...چند سال پیش که مدرسه میرفتم از زیر مقنه هد میزاشتم بعد بعضیا بهم میگفتن امله که موهاشو گذاشته تو!!! اما من لب شیر آبخوری وایساده بودم و توی دلم خندیدم و گفتم اینا از حسودیشون اینجوری میگن! چون خدا منو اینجوری بیشتر دوس داره اینا حسودی میکنن!خلاصه گذشت و گذشت اما الان دیگه کسی با تیپ چادریا کاری نداره...و تا وقتیکه این موضوع جا بیفته واسه مردم پیر من و امثال من در میاد اما بالاخره میفهمن که کار ما درسته نه اونا خخخخ:D

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
واقعا درست میگین یک روزی خدا بهشون میگه ((فینبئکم بما کنتم تعلمون)). در ضمن حجاب درست رو هم توضیح میدم. فقط یک چند تا نظر دیگه:bye1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
واقعا درست میگین یک روزی خدا بهشون میگه ((فینبئکم بما کنتم تعلمون)). در ضمن حجاب درست رو هم توضیح میدم. فقط یک چند تا نظر دیگه:bye1:
باشه فقط زودتر بگین دیگه! مردیم از انتظار!!! معنی این آیه هه چیه؟؟؟:D

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
او شما را به انچه کرده اید اگاه می سازد.

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
آخرشم جوابو ندادینااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...قرار بود توضیح بدین ناسلامتی!:-w

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
نگران نباشین هنوز یکم دیگه باید صبر کنید بعد توضیح میدم منتظرم ببینم دیگه نظری نیست:bye1:

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
:53:باشه پس فردا رم مهلت بدین واسه جواب دادن چون چند نفری هستن که میدونم علاقه دارن به این تاپیک جواب بدن:53:

زهرا

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
بستگی داره محدودیت رو چطور معنی کنیم و برای چه کسی...
حجاب محدودیته برای نگاه های هیز... برای دل های بیمار...و این محدودیت برای من مصونیت میاره...

به نظر من میشه محدودیت رو یه طور قشنگ هم معنی کرد چیزی شبیه حدودالله .... خدا برای من این حدود رو تعیین کرده ... من دوستش دارم این حدود رو ...
این حد و مرزها برای من و کارهای متناسب شان من دست و پا گیر هم نیستن ... اتفاقا با این حدود خیلی هم خانمترم...این محدودیت بند و زندان برای من نیست...درونش ازادیه...
من عاشق این محدودیتم...

مائده سادات

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
بستگی داره محدودیت رو چطور معنی کنیم و برای چه کسی...
حجاب محدودیته برای نگاه های هیز... برای دل های بیمار...و این محدودیت برای من مصونیت میاره...

به نظر من میشه محدودیت رو یه طور قشنگ هم معنی کرد چیزی شبیه حدودالله .... خدا برای من این حدود رو تعیین کرده ... من دوستش دارم این حدود رو ...
این حد و مرزها برای من و کارهای متناسب شان من دست و پا گیر هم نیستن ... اتفاقا با این حدود خیلی هم خانمترم...این محدودیت بند و زندان برای من نیست...درونش ازادیه...
من عاشق این محدودیتم...
:53:
دقیقا باهات هم عقیده ام آبجی زهرا جان....من عاشق این محدودیتم

بالا