—¤÷(`[¤ انتقاد و پیشنهاد در مورد بخش زبان انگــلیسی ¤]`)÷¤—

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام به مدیر خوش ذوقمون باران عزیز :53:

من یه پیشنهاد داشتم البته میدونم ممکنه جواب بدی شرکت کننده کمه طبق معمول:">
ولی پیشهاد داشتم اگه میشه هر از چند گاهی مسابقه ای باشه که دوستان درباره ی موضوع خاصی
جملاتی هر چند کوتاه به انگلیسی همراه با ترجمه متنشون بذارن و گاهی هم شما چند تا جمله بنویسین
مناسب ترین ترجمه ها انتخاب بشه ...
یعنی امیدوارم که شرکت بشه :X_X::p

سلام ناجی گلم >:d< . مرسی که اومدی .

راستش دلیل زدن این تاپیک هم همین هستش متاسفانه دوستان از مطالب زبان خیلی کم استقبال میکنن...

فراخوان مسابقه زده شده
http://forum.zaman-aj.ir/showthread.php?t=15867

پیشنهاد خیلی خوبی در مورد مسابقه ترجمه دادی >:d< به روی چشم مسابقه ترجمه هم ایجاد میکنم البته امیدوارم دو نفر شرکت کنن :p

آبجی جان من اون تاپیک لغاتت رو دیدم خیلی خوب بود معلومه خیلیم زحمت کشیدی
فقط امروزه بیشتر طرف راه حل هایی میرن برای آموزش زبان که حالت تمرینی باشه که یه جورایی نو و سرگرم کننده هم باشه

بله درسته یکی از این راه حل ها هم ایجاد مسابقه هستش اگه شما راه حل دیگه ایی داری بگو که ما هم انجامش بدیم >:d<

چون حالت سرگرمی الان بیشتر به صورت نرم افزار تو سی دی ها آورده شده

ali04

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
سلام ناجی گلم >:d< . مرسی که اومدی .

راستش دلیل زدن این تاپیک هم همین هستش متاسفانه دوستان از مطالب زبان خیلی کم استقبال میکنن...

فراخوان مسابقه زده شده
http://forum.zaman-aj.ir/showthread.php?t=15867

پیشنهاد خیلی خوبی در مورد مسابقه ترجمه دادی >:d< به روی چشم مسابقه ترجمه هم ایجاد میکنم البته امیدوارم دو نفر شرکت کنن :p

بله درسته یکی از این راه حل ها هم ایجاد مسابقه هستش اگه شما راه حل دیگه ایی داری بگو که ما هم انجامش بدیم >:d<

چون حالت سرگرمی الان بیشتر به صورت نرم افزار تو سی دی ها آورده شده

یه سری بازی های فلش هست اگه پیدا کردم برات میفرستم

*ALI*

خودمونی
"منجی دوازدهمی"
سلام.خسته نباشید آبجی.
منو وارد مسائل خارجی نکنین
من نمره زبانم همیشه بوووووووووووووووق بود

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام بر مدیر خوب بخش زبان انگلیسی
تشکر ویژه از شما بابت حضور مرتب و خستگی ناپذیر:53:

خدایش پشتکارتون خوبه و خدا رو شکر بازدید هم از تاپیکهای بخش زبان خوب انجام میشه...که نشون دهنده همت شما در ارسالهاتونه.

انتقادم :
  • خیلی از مباحث مهدوی هست که میشد به زبان انگلیسی ترجمه بشه و در همین بخش زبان گذاشته بشه.مثلا پست کوتاهی که در مورد غیبت امام عصر(عج) یا بخشی از زندکی نامه حضرت و ....در همین بخش زبان گذاشته بشه...درسته تاپیکهایی با این عناوین در بخش مهدویت هست که به زبانهای دیگه هست ولی انتقاد من اینه که پستهایی باشه شما خودتون ترجمه کنید و در بخش خودتون قرار بدین...
  • در بخش زبان جملات و و ضربالمثلهایی رو زحمت کشیدین و گذاشتین که بعضا بازدید خوبی هم دارند.ولی در انجمن منجی و در بخش زبان تاپیکی با عنوان کلمات قصار امیرالمومنین که ترجمه شده به زبان انگلیسی باشه یافت نمیشه....
پیشنهادم
  • خب انجمن منجی نشون داده در وقتایی از سال کابرا بیشتر میان و حضور دارن و در وقتهایی از ماهها یا هفته کابرا کمتر حضور دارند ..بعضی از مطالبی که نیا به حضور کاربرا و شرکت در مسابقات هست رو به مدیریت اعلام کنین تتا در ایمیل هفتگی برای بخش زبان تبلیغ کنند و در ایمیل برا همه کاربرا ارسال کنند
  • برا مسابقات شما زحمت رو میکشین ولی تا اسم مسابقه میاد اونم بخش زبان برا امثال من که آشنایی کمی با زبان داریم مسابقه رو هم دوراز خودمون میدونیم که بتونیم شرکت کنیم..برای نحوه اجرا مسابقه نظر سنجی بزارین..
  • بعضی از درسهایی که تو کتابای آموزشی زبان هست همراه با صوت هست و میشه از سایتهاشون صوت اون درسها رو گرفت و در انجمن قرار داد فک کنم اگر اینم گذاشته بشه تو آموزش اثر داره.
  • تفاوتهایی که بین زبانهای انگلیسی و آلمانی و آمریکایی هست رو هم اگه مطرح بشه .....خوبه
  • واخرین پیشنهادم اینه که انتقادهایی که شده رو در غالب پیشنهاد اگه براتون مقدوره عملی کنید و در صورت نیاز از مدیران مربوطه بخشهای مذهبی کمک بگیرین.

یا علی

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"

دوست عزیزم باران سلام
اززحماتت ممنونم خواهر
:1:

پیشنهادم اینه که چند تا موضوع کلی انتخاب بشه و اولویتش از دوستان از طریق نظر سنجی پرسیده بشه
بعد همون موضوع رو پیش برید و تا ی جاهای خوب که رسیدین با ی مسابقه از همون دوره ختمش کنین و موضوع بعدی رو دنبال کنین .

برای مثال :
1. احوال پرسی ها
2. هم صحبت شدن با یک فرد انگلیسی زبان
3. مکالمات ی سفر کوتاه
4. پرسیدن انواع آدرس ها و نشونی ها و تلفن ها
5. یادگرفتن ورزش ها ، غذاها ، مکان های تفریحی و کلا علاقه مندی ها

و ...

اگه بصورت ربزتر هم خواستین در خدمتم ..
هرچند شما خودتون صاحب فکر و ایده های نو و زیبایی هستین اما بهر حال خوشحال میشم کمکی ازم بر بیاد

:1::53:

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"

دوست عزیزم باران سلام
اززحماتت ممنونم خواهر
:1:

پیشنهادم اینه که چند تا موضوع کلی انتخاب بشه و اولویتش از دوستان از طریق نظر سنجی پرسیده بشه
بعد همون موضوع رو پیش برید و تا ی جاهای خوب که رسیدین با ی مسابقه از همون دوره ختمش کنین و موضوع بعدی رو دنبال کنین .

برای مثال :
1. احوال پرسی ها
2. هم صحبت شدن با یک فرد انگلیسی زبان
3. مکالمات ی سفر کوتاه
4. پرسیدن انواع آدرس ها و نشونی ها و تلفن ها
5. یادگرفتن ورزش ها ، غذاها ، مکان های تفریحی و کلا علاقه مندی ها

و ...

اگه بصورت ربزتر هم خواستین در خدمتم ..
هرچند شما خودتون صاحب فکر و ایده های نو و زیبایی هستین اما بهر حال خوشحال میشم کمکی ازم بر بیاد

:1::53:

خیلی ایده ی خوبی دادی :53:

من تک تک ایده های بچه ها رو سعی میکنم انجام بدمم ...

حتما واسه کمک مزاحمت میشم >:d<

BARAN

کاربر فعال
"بازنشسته"
سلام بر مدیر خوب بخش زبان انگلیسی
تشکر ویژه از شما بابت حضور مرتب و خستگی ناپذیر:53:

خدایش پشتکارتون خوبه و خدا رو شکر بازدید هم از تاپیکهای بخش زبان خوب انجام میشه...که نشون دهنده همت شما در ارسالهاتونه.

انتقادم :
  • خیلی از مباحث مهدوی هست که میشد به زبان انگلیسی ترجمه بشه و در همین بخش زبان گذاشته بشه.مثلا پست کوتاهی که در مورد غیبت امام عصر(عج) یا بخشی از زندکی نامه حضرت و ....در همین بخش زبان گذاشته بشه...درسته تاپیکهایی با این عناوین در بخش مهدویت هست که به زبانهای دیگه هست ولی انتقاد من اینه که پستهایی باشه شما خودتون ترجمه کنید و در بخش خودتون قرار بدین...
  • در بخش زبان جملات و و ضربالمثلهایی رو زحمت کشیدین و گذاشتین که بعضا بازدید خوبی هم دارند.ولی در انجمن منجی و در بخش زبان تاپیکی با عنوان کلمات قصار امیرالمومنین که ترجمه شده به زبان انگلیسی باشه یافت نمیشه....
پیشنهادم
  • خب انجمن منجی نشون داده در وقتایی از سال کابرا بیشتر میان و حضور دارن و در وقتهایی از ماهها یا هفته کابرا کمتر حضور دارند ..بعضی از مطالبی که نیا به حضور کاربرا و شرکت در مسابقات هست رو به مدیریت اعلام کنین تتا در ایمیل هفتگی برای بخش زبان تبلیغ کنند و در ایمیل برا همه کاربرا ارسال کنند
  • برا مسابقات شما زحمت رو میکشین ولی تا اسم مسابقه میاد اونم بخش زبان برا امثال من که آشنایی کمی با زبان داریم مسابقه رو هم دوراز خودمون میدونیم که بتونیم شرکت کنیم..برای نحوه اجرا مسابقه نظر سنجی بزارین..
  • بعضی از درسهایی که تو کتابای آموزشی زبان هست همراه با صوت هست و میشه از سایتهاشون صوت اون درسها رو گرفت و در انجمن قرار داد فک کنم اگر اینم گذاشته بشه تو آموزش اثر داره.
  • تفاوتهایی که بین زبانهای انگلیسی و آلمانی و آمریکایی هست رو هم اگه مطرح بشه .....خوبه
  • واخرین پیشنهادم اینه که انتقادهایی که شده رو در غالب پیشنهاد اگه براتون مقدوره عملی کنید و در صورت نیاز از مدیران مربوطه بخشهای مذهبی کمک بگیرین.

یا علی

تفاوت هایی که گفته بودبد رو گذاشتم ( تفاوت زبان انگلیسی با آلمانی و آمیکایی)

http://forum.zaman-aj.ir/showthread.php?t=17371&p=96483#post96483

بالا