هر کی میتونه لطفا راهنمایی کنه!!

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام دوستان
تا به حال براتون پیش اومده که گوشیتونو خاموش کنیدوبعد از اینکه روشنش کردید قفل گوشی شما عوض شده باشه؟وشما نتونید گوشی رو روشن کنید یعنی در واقع عوض شدن رمز !!!!!!!!!!!
چند شبه پیش گوشیمو که نوکیا n8خاموش کردم صبح که خواستم اونو روشن کنم قفل اون عوض شده بود وتا حالا نتونستم روشنش کنم.
آیا کسی هست که بتونه کمکم کنه؟
با تشکر:53:

kyana

کاربر ویژه
"بازنشسته"
اره مریم جون من یه باراینجوری شدگوشیم

دوروز اعصابموبهم ریخت دیگه نزدیک بود بکوبمش به دیوار:-w

بعدنمیدونم ازترسش بود یا دیگه نمیخواست بیشترازاین لج کنه یهو روز سوم درکمال ناامیدی باهمون رمز قبلی باز شد:1:

میخوای توهم یه چشمه بهش نشون بده شاید کارساز بود:p

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
سلام بعله همراه اوله

پس مجبورین سه مرتبه پین کدو اشتباه وارد کنید بعد از شما پوکی میخواد،(اگرتاحالا ازهردوش استفاده نکرده باشید) با استفاده از

پوکی گوشیتون رو روشن کنید بعد سریع برید قسمت تنظیمات و پین کد سیم کارتتون رو غیرفعال کنید تا،

دفعات بعد دیگه چنین اتفاقی نیفته ... پس تنها راهی که باقی می مونه ... اینکه باید پین کد خظتون رو غیرفعال کنید

موفق باشید:53:

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
پس مجبورین سه مرتبه پین کدو اشتباه وارد کنید بعد از شما پوکی میخواد،(اگرتاحالا ازهردوش استفاده نکرده باشید) با استفاده از

پوکی گوشیتون رو روشن کنید بعد سریع برید قسمت تنظیمات و پین کد سیم کارتتون رو غیرفعال کنید تا،

دفعات بعد دیگه چنین اتفاقی نیفته ... پس تنها راهی که باقی می مونه ... اینکه باید پین کد خظتون رو غیرفعال کنید

موفق باشید:53:
دست شما درد نکنه ولی من گوشیم قفلش عوض شده بود نه سیم کارت!!!!!!!!!!!!!!!!1

razavi

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
پولداریه دیگه
n8

خب یه گوشی فارسی بخرید :))
من که گوشیم تکنولوژیش خیلی پایینه در حد پاسخگویی ب ارباب رجوع

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"