*♥*•*♥* امام زمان(عج) رو چقدر دوست داریم و حاضریم برا شادی دلشون چکار کنیم؟! *♥*•*♥*

• نویسنده موضوع 818
  • تاریخ شروع

818

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
26820.jpg

حضرت آیت الله بهجت(ره):
تا رابطه ما ولی امر امام زمان صلوات الله علیه قوی نشه،تا ارتباط نداشته باشیم
با نماینده های خدا ارتباط نداشته باشیم، کارمون درست نمیشه
امروز تا فردا، تا پس فردا
از خدا بخواهیم برساند صاحب کار را، با او باشیم
حالا اگر رسوند که رسوند، اگر نرسوند دور نریم ازش، از رضای او دور نریم
او می بیند او می داند
حرفهایی که ما به همدیگر میزنیم او جلوتر (عين الله النّاظرة و اُذُنُه الواعيه)

او جلوتر از ماها میشنود حرف همدیگر رو.

~(neda)~

کاربر فعال
"بازنشسته"
امام زمان[SUP](عج) [/SUP]دلش رو خوش من و شما بکنه؟!! خبر نداری امام زمان[SUP](عج) [/SUP]پیغام داده ، یکی از علماء روز 13 ماه رمضان 1383 تو جمکران خدمت آقا میرسه میگه دیدم : چشمان مهدی فاطمه[SUP](عج) [/SUP]کوچولو شده، زیر چشمان امام زمان[SUP](عج) [/SUP]کبود شده ، پرسیدم آقا چرا به این روزی افتادی؟!! فرمودند:(( از بس شیعه ها گناه میکنند و منو اذیّتم میکنند....من از دست شیعه هام به این روز افتادم..من از سنّی ها توقّع ندارم، من از زرتشتی ها یهودی ها و بهایی ها و مسیحی ها توقّع ندارم، من از بودایی ها و هندوها توقّع ندارم، من از بچه شیعه های خودم توقّع دارم ...

شماها که معتقدید یابن الحسن میگید،امام زمان[SUP](عج) [/SUP]تو کار هست، شما چرا گناه میکنید؟ شما چرا معصیت میکنید؟ ، شما چرا چشم هاتون آلوده شده ؟، شما چرا شکم هاتون پر از حروم شده ؟ ، شما چرا با غاصبی هاتون قلب مهدی رو میشکنید؟ ، شما چرا ربا خور و نزول خور شدید ؟ ، شما چرا اینقد آمار طلاقتون رفته بالا ؟ شما چرا آبروی امام زمان[SUP](عج) [/SUP]رو تو دنیا می برید؟))
امام زمان[SUP](عج) [/SUP]از دست من و تو دلش خونه ..از دست من تو دلش خونه.. نه از دست سنّی ها نه از دست یهودی های نه از دست بهایی ها اونا که مال امام زمان[SUP](عج) [/SUP]نیستند، اونا اصلا کاری با امام زمان ندارند ، امام زمان میگه:(( هی میگی یابن الحسن ، گناه میکنی،؟؟))
حضرت فرموده بود:(( مردم گناه میکنن، من باید شب تا صبح گریه کنم و بگم خدایا به خاطر من ببخشش، این گریه کن حسینه، این مشکی پوش حسینه، این برا مادر کتک خوردم گریه کرده، بخاطر گریه هاش خدایا ببخشش، من هی باید واسطه بشم عذاب نیاد سراغتون.)) مهدی[SUP](عج) [/SUP]برا ما گریه میکنه ، چرا ما برا مهدی[SUP](عج) [/SUP]گریه نکنیم ؟؟؟!!!

واقعا جانسوزه
این متن یه بخشی از سخنرانی حاج آقا دانشمنده
هر وقت میشنوم دلم آتیش میگیره
:((

*Man*

کاربر فعال
"بازنشسته"
یا صاحب الزمان (عج)

چشمان منتظرم سال هاست به راه دوخته شده تا بلکه
گرد و غباری که ذوالجناح به پا می کند را ببیند.

چشمان گناه کار من لایق دیدن روی چون ماه شما نیست، من به همان غبار هم راضی ام
سال هاست که ناله ی العجل بر زبانم جاری است، اما به گمانم دلم با شما نیست
به گمانم دل به دنیا بسته ام که نمی توانم یار واقعی شما باشم.
یا مولا مرا دریاب

تا قبل از اینکه با اینجا و آدم هاش آشنا بشم، شناختم خیلی کمتر بود.... شایدم هم داشتم اما بروز نمیدادم.
دیروز اتفاقی با یه نفر آشنا شدم، میگفتن چرا مردم با هم متحد نیستند؟ چرا یک دل و یک رنگ نیستن؟ چرا همدل نیستن؟
می گفتن چرا وقتی از یکی عیبی می بینم نمیریم به خودش بگیم؟ مگه اسلام هم همین رو نگفته؟

شاید من تا قبل از این انجمن، عشق رو به امام زمان بروز نمیدادم به خاطر این بود فکر می کردم بین مردم واقعی برام سخته....

دنیای مجازی یکی از خوبی هاش اینه که اگه آدم بخواد می تونه احساسات واقعی اش رو بروز بده... خود واقعی اش باشه، اصلا هم سخت نیست
یا بهتره بگم، خجالت نداره.....

کسی که میاد اینجا و موندگار میشه، یه تلنگر می خوره..... اتفاقی نیست، مطمئن باشین.

خوشحالم که اینجام و لاقل تو دنیای مجازی غرق نشدم
:53:

**اللهم عجل لولیک الفرج**

ARKA

مدیر انجمن صندلی داغ
"بازنشسته"
این همون کلیپی بود که من گوش دادم.مرسی ک متنشو گذاشتید:53:

امام زمان[SUP](عج) [/SUP]دلش رو خوش من و شما بکنه؟!! خبر نداری امام زمان[SUP](عج) [/SUP]پیغام داده ، یکی از علماء روز 13 ماه رمضان 1383 تو جمکران خدمت آقا میرسه میگه دیدم : چشمان مهدی فاطمه[SUP](عج) [/SUP]کوچولو شده، زیر چشمان امام زمان[SUP](عج) [/SUP]کبود شده ، پرسیدم آقا چرا به این روزی افتادی؟!! فرمودند:(( از بس شیعه ها گناه میکنند و منو اذیّتم میکنند....من از دست شیعه هام به این روز افتادم..من از سنّی ها توقّع ندارم، من از زرتشتی ها یهودی ها و بهایی ها و مسیحی ها توقّع ندارم، من از بودایی ها و هندوها توقّع ندارم، من از بچه شیعه های خودم توقّع دارم ...

شماها که معتقدید یابن الحسن میگید،امام زمان[SUP](عج) [/SUP]تو کار هست، شما چرا گناه میکنید؟ شما چرا معصیت میکنید؟ ، شما چرا چشم هاتون آلوده شده ؟، شما چرا شکم هاتون پر از حروم شده ؟ ، شما چرا با غاصبی هاتون قلب مهدی رو میشکنید؟ ، شما چرا ربا خور و نزول خور شدید ؟ ، شما چرا اینقد آمار طلاقتون رفته بالا ؟ شما چرا آبروی امام زمان[SUP](عج) [/SUP]رو تو دنیا می برید؟))
امام زمان[SUP](عج) [/SUP]از دست من و تو دلش خونه ..از دست من تو دلش خونه.. نه از دست سنّی ها نه از دست یهودی های نه از دست بهایی ها اونا که مال امام زمان[SUP](عج) [/SUP]نیستند، اونا اصلا کاری با امام زمان ندارند ، امام زمان میگه:(( هی میگی یابن الحسن ، گناه میکنی،؟؟))
حضرت فرموده بود:(( مردم گناه میکنن، من باید شب تا صبح گریه کنم و بگم خدایا به خاطر من ببخشش، این گریه کن حسینه، این مشکی پوش حسینه، این برا مادر کتک خوردم گریه کرده، بخاطر گریه هاش خدایا ببخشش، من هی باید واسطه بشم عذاب نیاد سراغتون.)) مهدی[SUP](عج) [/SUP]برا ما گریه میکنه ، چرا ما برا مهدی[SUP](عج) [/SUP]گریه نکنیم ؟؟؟!!!

واقعا جانسوزه
این متن یه بخشی از سخنرانی حاج آقا دانشمنده
هر وقت میشنوم دلم آتیش میگیره
:((

گمنام

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
سلام به همگی.

ضمن تشکر از جناب آقای خوناشام مهربون به خاطر این تایپک، در مورد اون هشت سوال، باید بگم که اگه ما تو زندگیمون مرتب این سوالات رو از خودمون بپرسیم و روی اون ها فکر کنیم، دچار خیلی انحرافات و مشکلات نمی شیم. گاهی فقط چند دقیقه تفکر روزانه می تونه ما رو از نابودی نجات بده، ریشه خیلی کج روی ها، عدم تفکر و تعقل هست، مثلا جواب سوال5 یا سوال8، خیلی می تونه برامون راه گشا باشه. این که
اگر حضرت(عج) رو دوست داریم پس چرا وضع زندگی و خلوت هامون اینه؟ شاید به این خاطره که هنوز حضور خدا و ائمه اطهار(ع) رو واقعا حس نمی کنیم و یه حرفایی روفقط به زبان میاریم اما در عمق وجودمون نفوذ نکرده، امام زمان(عج) مرد عمل می خواد، منتظر مخلص می خواد، نه کسی که فقط اسم مولا رو به زبون میاره و در خلوتش، وقتی پای گناه به میون میاد، همه چیز یادش میره...
باید اصل رو در زندگی پیدا کنیم و زندگیمون بر پایه همون اصل استوار باشه، نه اینکه عالم و آدم رو مقدم بر امام زمانمون بدونیم...
اگه چیزی به ذهنم رسید، بازم مزاحم میشم...

قبلا یه تاپیک داشتم، اگه مایل بودید، بخونید، بی ارتباط به موضوع نیست:

http://forum.zaman-aj.ir/showthread.php?t=10328

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
برای آقا...:53:
دلم برای کسی عجیب!!! دلتنگ است
کسی که نبودش برای من مرگ است
دلم زِ دوریِ رویش همیشه محزون است
اگر که نیاید دو چشم من خون است...

آسمان نوشت:

چی بگم که هر چی بگم زیاده گفتم... خیلی شرمنده ام...

شرمنده ام بیشتر از همه کسانی که زیسته اند و کسانی که خواهند زیست...

سلام آقای عزیزم...

نمیدونم باید از کجا بگم... حرفام زیاده. دلم گفت برای آقا بنویس. بهش نه نگفتم.

آقای عزیزم گل نرگسم با دل مینویسم نه با قلم... بی رنگ مینویسم تا فقط برای شما نوشته باشم...

دلم خیلی پره... اشک امونم نمیده... دلم براتون تنگه...

آقا من کجا بودم... روی اولین پله ی زندگی... فقط اسمتونو شنیده بودم...

تو تمام زندگیم فقط اسمتونو شنیده بودم... دستمو گرفتین... قفسِ دلم شکست... واسه اولین بار وجود عزیزتونو حس کردم...

چقدر واستون نامه نوشتم... چقدر... مگه همه نامه هامو با اشک که هدیه ی عشقه براتون ننوشتم... مگه نمیدونستین چقدر دوستتون دارم... آقا چاه عریضه با من آشناس...

آقا دلخورم... توی پرتگاه نا امید شدم... حس کردم رهام کردین. حس کردم فراموش شدم...

و از پرتگاه افتادم... نمیدونم چی شد اما وقتی فکرشو میکنم میبینم خودمم مقصرم...

گل نرگسم... بعد اون خیلی برگشتم. خیلی... هر چی تلاش کردم نشد که نشد...

حالا دوباره به لطف شما و عشق به شما روی پاهام وایسادم. به امید خدا میخوام بازم پروازو یاد بگیرم.

از صفر شروع کنم... آقا شفای قلب من فقط به دست شماست. آقا جون رهام نکنید. کمک کنید. بیشتر از تمام زندگیم به کمکتون نیاز دارم.

آقای عزیزم خیلی دوستتون دارم...

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
flowers-485.gif

لطف مهدوی

پرده برگیر که من یار توام

عاشقم ،عاشق دیدار توام

هر که بینم که خریدار تو است

من که خریدار خریدار توام

اللهم عجل لولیک الفرج

آقای عزیزم یه نفر خیلی بهت نیاز داره... کمکش کن... کاش میتونستم مرهم زخمش باشم

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
یه شعری توی وبلاگم گذاشتم که خیلی خیلی بهش علاقه دارم...بیت آخرش منو بدجوری یاد آقا میندازه...

گذاشتنش اینجا خالی از لطف نیست...

wqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif
wqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif
wqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif
wqvtb6gu4njz6tch5g7f.gif

مولا شنیدم لاله ها را دوست داری
آیینه های آشنا را دوست داری

با یاد قرآنی که بر نی خوانده می شد
صوت مناجات و دعا را دوست داری

مولا شنیدم نی حکایت کرد از تو
می گفت دل های رها را دوست داری

مولا شنیدم در مقام آسمان ها