احمدی نژاد اینقدر از من تعریف کرد، پدر مرا در آورد !

• نویسنده موضوع BarOoN
  • تاریخ شروع

BarOoN

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
اسفندیار رحیم مشایی روز گذشته در همایشی انتخاباتی در جمع اساتید و دانشجویان یزدی در مورد رابطه با آمریکا گفت: «بحث مذاکره با آمریکا مسئله خاصی نیست، مذاکره چنانچه از موضع عزت باشد حتما
منفعت و پیروزی ما را در بر خواهد داشت ولی اگر در موضع ذلت باشیم با هر کشوری بخواهیم مذاکره کنیم جز ضرر و باخت نتیجه ای نخواهد داشت.»
به گزارش شبکه ایران، مشایی در ادامه افزود: «امروز معدل ثروت و سواد ایرانی های مقیم آمریکا از شهروندان آمریکایی بالاتر است و ما این ظرفیت را فعال کرده ایم. ولی یک نشریه ای که تنها
۱۰۰۰۰تیراژ دارد و پول چاپش را هم از دولت می گیرد این ارتباط مفید را نهی می کند و به ما اتهام می زند که ۸۸ میلیارد تومان هزینه همایش ایرانیان مقیم خارج کرده ایم و در صحن علنی مجلس گفتند در
هتل مشروب خورده ایم و در باشگاه رقصیده ایم! که حتی کمیسیون تحقیق و تفحص مجلس پس از پیگیری ها نتوانست هزینه ها و این اتهامات را اثبات کند و حتی خجالت کشید این گزارش را منتشر کند. هزینه
این همایش ۲میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان بود و ۱۸۰۰ نفر آمدند که همگی جزء سرمایه داران بزرگ و نخبگان علمی جهان بودند و استقبال خوبی از پیشنهادات ما کردند. یکی از این شرکت کنندگان
۳میلیارد و ۱۰۰میلیون تومان تجهیزات آزمایشگاهی به دانشگاه های کشورمان هدیه کرد که البته این مسائل مادی نتیجه کوچکی در کنار پیروزی های سیاسی و علمی ما در این همایش و ارتباط بود.»
براساس این گزارش یکی از شرکت کنندگان که تحت تاثیر سخنان مهندس مشایی قرار گرفته بود سخنرانی وی را قطع کرد و گفت: آقای مشایی اگر بخواهید انتقادی به دکتر احمدی نژاد بکنید چه می گویید؟
که مهندس مشایی در جواب ایشان گفت: «اگر بخواهم انتقاد کنم در میان این همه مزایایی که ایشان داشته اند سوء استفاده رسانه ای خواهد شد ولی یک انتقاد به خاطر شما می کنم؛ این آقای احمدی نژاد از
بس از من تعریف کرد پدر مرا درآورد!»

http://ie92.ir

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
آخی!!! چقدر اذیت شدن ایشون :43:
چرا آخه زیادی ازشون تعریف میکنن خب؟؟؟؟؟؟؟:))

بالا