در جبهه ی جنگ بر جهان تاختیم...در جبهه ی نرم قافیه را باختیم...خیلی بده خداییش!!

رفیق امام زمان (عج)

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
2d26d579e6976467867943e44ad07e65-425

سلام دوستان عزیزم...بعد یه مدتی که نبودم دوباره خداروشکر اومدم و دلم واسه همتون تنگ شده بود...خیلی از دوستان خوبم به یادم بودن و حتی اسمم رو هم بین اوناییکه
توی انجمن نبودن آوردن مرسی داداش مهدی از اون تاپیک قشنگت خیلی
لطف کردی...فهمیدم که نبودنم باعث فراموش شدنم نشده خداروشکر...تا وقتیکه آدمای خوبی در کنارم هستن من احساس تنهایی نخواهم کرد و امیدوارم بتونم جبران کنم.
چرا تو جبهه ی جنگ بر جهان تاختیم ولی تو جبهه ی نرم خیلی قشنگ باختیم؟؟؟
ینی چی؟چرا اینطوری شدیم؟؟؟در حق شهدای عزیزمون(همت جونم-مهدی زین الدین-علی تجلایی-حسین خرازی-حجت الله عزیزم- آوینی و حمید و مهدی باکری و...)
واقعا اچهاف شده...منکه شرمندتونم عزیزای دلم...کاش هیچوقت این اتفاقا نمیفتاد
منظورم جنگ نرمه...بیچاره جوونامون الان یه وضعی شده که بعضیاشون میرن دنبال گناه و یا کاراتی گناه...تفریشونم حتی با گناه شده...پسر و دختر نامحرم با هم
میرن بیرون و وقتی میان خونه میگن امروز چقد خوش گذشت!! با این کارامون
داریم دل حضرت زهرا و پسرش امام زمان رو خون میکنیم...حضرت زهرا میگه " مهدی من یار نداره// خوب میدونین مسلمونا// از همتون ناراحتم:((
ببین چه کردیم با دل حضرت زهرا؟! خوبه یکم به کارامون فک کنیما بد نمیشه!!
چرا همش دنبال عکس و فیلمای مستهجلیم؟؟؟(میدونم مستهجنه خودم اینطوری میگم )البته خداروشکر من ندارم و نگا نمیکنم...کلی دارم میگم...دیدین بعضیا واسه
موبایلشون رمز میذارن؟ خب لابد یه چی دارن که نمیخوان بقیه ببینن...
چرا دین و ایمونمونو به یه عکس کثیف میفروشیم آخه؟؟؟که چی بشه؟ خیلی دلت میخواد بفرما برو عروسی کن...از پولش نترس. خدا کسیو که به خاطر پول
عروسی نکنه لعنت میکنه...که البته اینجا همین حاج آقاهای عزیزمونن که باید
دست به کار بشن و راه رو واسه عروسی دختر پسرا باز کنن...مثلا دولت 15 ملیون حالا نه؟ 10 ملیون بده به اینا که با هم عروسی کنن...10 پسر
10 دختر...حداقل اینجوری پسر دخترا رغبت میکنن که واسه عروسی قدم بردارن
درسته؟؟؟تازه الان که به هر نفر 5 ملیون میدن خیلیاشون تازه نمیتونن این 5 ملیونو بگیرن...ینی متاسفانه بانکهای نامرد این پولو یا اصلا نمیدن یام دادنو انقد طولش
میدن که همه بی خیالش میشن...تازه واسه قصدشم باید بگن مثلا هر ماه 100 تومن بده یام 50 تومن تا
کل این 10 تومنو پس بدن به بانکا=d>
حالا از من گفتن بود...اگه اینجوری بشه خیلی خوبه...حالا یه پیشنهاد دیگم دارم ولی الان باید برم شام انشالا بعدا میام میگم...
اینجوری جوونامونم طرف گناه یا چیزای حروم نمیرن..
حاج آقاها؟ روحانیا گوش به زنگ باشید...به خدا اگه دولت این کارو بکنه هم خدا هم امام زمان هم حضرت زهرا هم
همه ی اماما و امام حسین ازتون راضی میشه...
و دیگه کسی دنبال دوست دختر بودن و اینا نمیره و همه عروسی میکنن کاملا حلال.

بالا