()() الگوهای روزانه از قرآن کریم ()()

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با سلام به دوستان خوبم در انجمن منجی دوازدهم .
در این تاپیک زیبا هر روز آیه ای نورانی از قرآن کریم را قرار میدهیم
و هر کدام از ما یک کلمه یا یک مبحث از آن را برای امروز خود انتخاب میکنیم
که سرلوحه ی خود تا پایان آن روز قرار دهیم . این گونه هر روز تابلویی ترسیم شده
از قرآن کریم بر سر در دلهامان حک میکنیم .آیه ی شریفه ی انتخابی امروز:

اللَّهُ لَطيفٌ بِعِبادِهِ يَرْزُقُ مَنْ يَشاءُ وَ هُوَ الْقَوِيُّ الْعَزيزُ
(19 سوره شوری)

خداوند به همه خصوصیات بندگانش آگاه است و اراده اش را درباره آنان به سهولت تحقق می بخشد; هر که را بخواهد روزی می دهد و هیچ کس نمی تواند مانع او شود ، چرا که او نیرومند و شکست ناپذیر است .

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
من برای امروز خودم اعتماد به لطیف بودن خداوند رو سر لوحه قرار میدم
چرا که به همه ی احوالم آگاهه با اعتماد بیشتر و ایمان بیشتر به پیش میرم در راه خودم
لطفا دوستان هم اگه مطلبی رو در نظر گرفتند که مفید میدونن حتما بنویسند تا استفاده کنیم .

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
صبغة الله و من احسن من الله صبغه و نحن له عابدون....

رنگ خداست! و چه رنگی بهتر از رنگ خداست؟ و ما پرستندگان اوییم

سوره مبارکه بقره آیه 138

امروز سعی میکنم رنگ الهی بگیرم....و ظاهر و باطنم الهی باشه چراکه هیچ رنگی بالاتر از زیباتر از رنگ خداست نیست......

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
امروز هم آیه ی شریفه ای را انتخاب میکنیم و آن را الگوی خود قرار میدهیم حتی اگر فقط

بتوانیم یک کلمه را سرلوحه قرار دهیم روزمان گلستان میشود.:53:

يُريدُ اللَّهُ لِيُبَيِّنَ لَکُمْ وَ يَهْدِيَکُمْ سُنَنَ الَّذينَ مِنْ قَبْلِکُمْ وَ يَتُوبَ عَلَيْکُمْ وَ اللَّهُ عَليمٌ حَکيمٌ(سوره مبارکه ی نسا آیه ی26)

خدا می خواهد برای شما توضیح دهد ، و راه [ و رسمِ ] کسانی را که پیش از شما بوده اند به شما بنمایاند ، و بر شما ببخشاید ، و خدا دانای حکیم است.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با سلام آیه ی شریفه انتخابی امروز

وَهُوَ الَّذِي أَرْسَلَ الرِّيَاحَ بُشْرًا بَيْنَ يَدَيْ رَحْمَتِهِ وَأَنزَلْنَا مِنَ السَّمَاءِ مَاءً طَهُورًا(آیه 48سوره مبارکه فرقان)

و او كسي است كه بادها را بشارتگراني پيش از رحمتش فرستاد و از آسمان آبي پاك كننده نازل كرديم.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
سلام دوستان خوبم.
این آیه ی شریفه یه درس ونکته ی بزرگ به من یاد میده
که جا داره نه فقط امروز بلکه همیشه ی عمر بر سردر قلبم باشه
خداوند قبل از رحمتش با نسیم رحمت بهمون خبر میده مبادا عطرش به مشاممون نرسه.:67:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با سلام آیه ی شریفه ی انتخابی امروز :

فَلَا يَحْزُنكَ قَوْلُهُمْ إِنَّا نَعْلَمُ مَا يُسِرُّونَ وَمَا يُعْلِنُونَ
﴿آیه ی 76سوره ی مبارکه ی یاسین ﴾

پس گفتار آنان تو را غمگين نگرداند كه ما آنچه را پنهان و آنچه را آشكار مى‏ كنند مى ‏دانيم.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
نکته ی زیبایی که برای امروزم الگو قرار میدم و تابلوی سر در قلبم میکنم اینه که وقتی قدم در راهی میذارم

نباید حرف دیگران منو ناراحت یا ناامید کنه بلکه عشق به هدف مقدسم باید منو به سوی قله امیدوار کنه و لطف خداوند.

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با سلام آیه ی شریفه ی انتخابی امروز:

وَأَلَّفَ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ لَوْ أَنفَقْتَ مَا فِي الأَرْضِ جَمِيعًا مَّا أَلَّفَتْ بَيْنَ قُلُوبِهِمْ وَلَكِنَّ اللّهَ أَلَّفَ بَيْنَهُمْ إِنَّهُ عَزِيزٌ حَكِيمٌ(آیه 63سوره ی مبارکه انفال)

و ميان دلهايشان الفت انداخت كه اگر آنچه در روى زمين است همه را خرج مى‏كردى نمى‏توانستى ميان دلهايشان الفت برقرار كنى ولى خدا بود كه ميان آنان الفت انداخت چرا كه او تواناى حكيم است.

بالا