این ضریح عجــمی کاش بیاید به تنت***جای آن....

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
یا حسین

خوش به سعادت اونایی که مثل دیشب که شب زیارتی شما بود بعد از چهل و اندی تو.نستند در شب یارتی شما رو زیارت کنند

حسین جان امروز اولین جمعه ای است که این ضریح عجمی قبر منور شما رو در بر گرفته
در حالی که عاشقان شما دستانشان را گرداگرد شما و دست به حلقه پنجره های ضریح شما انداخته اند....

آقا جان ما از راه دور سلام میکنیم بر شماااااا حسین جان...

من اینقدر روسیاه درگاه خدا هستم که خودم را در آن نمیبینم که بتوانم بگویم امام زمان:من تشنه دیدارتو ام.................

حسین جان به خدا قسم نمیتونم...اما میدونم هم من و هم همه اونهایی که برای شما در ایام عزاداری شما شور و نجوایی دارند خیلی راحت ترند با شما...
خیلی راحت مسائل و مشکلات و در د هاشونت رو با شما میگن
حسین جان؟ بخدا دیگر از این همه انتظار خسته شدیم...هر چند روی دیدن امام رو هم ندارم اما ای کاش اگر من حجاب ظهور امام زمانم، بمیرم تا آن ذخیره الهی بیاد....

آخه اقا جون مشکلات زیاد شده بعضی از اونا رو تا میشنویم قلبمون با اونکه سیاه و ظلمانی شده به درد می آید...
حسن جان؟شما از خدا بخواه تا فـــرج نهمین فرزند شما برسونه

هر روز و هر ساعت خبری میرسه ..
یکبار خبر از توطئه دشمنان.....
یکبار عقب گرد یاران....
یکبار گلوله باران شیعیان...
یکبار خود فروشی بزرگسالان.....
........یکبار دروغ بودن منتظراااااااااااااااااااااااااااااان ............
:((
حسین جان ..اقا جان....شما ابرو دار در گاه الهی هستی..شما خون خدایی...مگه میشه شما بخوای و نشه............................ یاحسین..................

بابک

مدیر تالار قرآن
"بازنشسته"
ذوالجناح چه خبر؟

پــیل تن اســب چرا با رخ مــات آمده ای
شـاه را بــردی وتــنها زفــرات آمـــده ای
ای فــرس! قـافله سـالار تو کشــتند مگر؟
کـه تــو بــی قافــله وآتــش وآه آمــده ای
شه مارا مگر افکنده ای از پشت به خاک
عــذر جــویان زپــی عــفو گــناه آمــده ای
ما یــتیمان چــه کــنیم از الــم بی پــدری؟
بـدتر از بــی پدری ،دربدری،خون جگری

بابک

مدیر تالار قرآن
"بازنشسته"
agha%20%282%29.jpg

حاجیان جمع اند دور هم همه
پس کجا رفته حسـین فاطمه
حاجـیان رفتند یکـسر درمنا
پس چرا اورفته سوی کربـلا
او بجای موی سر ،سـر میدهد
قاسـم و عـباس و اکبر میدهد
سعی حـج او صفا باخنجر است
مروه اش قبر علـی اصغر است

razavi

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
لحظه رونمایی از ضریح مطهر آقا امام حسین(ع)

[APARAT]oAJMq[/APARAT]

دلتنگتم ای یار....:((

من دوری از حرم کشیده ام درک می کنم
این روزها ضریح قدیمی چه می کشد!

السلام علیک یا اباعبدالله الحسین(ع):53:

arezoo184

کاربر فعال سایت
"منجی دوازدهمی"
هر وخ هر جا کسی بهم گفته چه معنی داره که اینهمه خرج حرم امامانمون میکنن گفتم چرا باید حرمشون قشنگ باشه
ولی .....
ایا امام حسین راضی هست .....
که پدری ...مادری ...پول داروی بچه سرطانیشو نداره ......ولی تو کربلا دست شیعه ها ظریح جدید رو لمس میکنی و قدیمیه راهی موزه میشه
که دختری ........تن فروشی میکنه از فقر ....
که بچه ای .......بابای کارگرش از پشت بوم افتاده و و مادرش جوونش مجبوره بره کارگری خونه مردم ....و مردان سرزمین من .....
ایا راضی هست امام حسین .....؟؟؟
مگه همون امامی نیست که ساده زندگی کرد ساده ساده پس ؟؟؟؟

razavi

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
هر وخ هر جا کسی بهم گفته چه معنی داره که اینهمه خرج حرم امامانمون میکنن گفتم چرا باید حرمشون قشنگ باشه
ولی .....
ایا امام حسین راضی هست .....
که پدری ...مادری ...پول داروی بچه سرطانیشو نداره ......ولی تو کربلا دست شیعه ها ظریح جدید رو لمس میکنی و قدیمیه راهی موزه میشه
که دختری ........تن فروشی میکنه از فقر ....
که بچه ای .......بابای کارگرش از پشت بوم افتاده و و مادرش جوونش مجبوره بره کارگری خونه مردم ....و مردان سرزمین من .....
ایا راضی هست امام حسین .....؟؟؟
مگه همون امامی نیست که ساده زندگی کرد ساده ساده پس ؟؟؟؟

در پاسخ به شما همین بس!
که همان مومنان و عاشقانی که پول میدهند در راه ساخت ضریح جدید از مولایشان به خوبی اموخته اند راه و رسم یتیم نوازی،دستگیری از فقرا و....

این رسم عاشقیست ...:53:

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
قطعه ی گمشده ای از **پر پرواز** کم است ... یازده بار شمردیم و **یکی** باز کم است.

این همه **آب** که جاریست نه اقیانوس است ... عرق شرم زمین است که **سرباز** کم است

ادمیرال

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
با نظر آرزو خانم کاملا موافقم.در ضمن جهت اطلاع عجم یعنی گنگ و لال پس به خودمان توهین نکنیم.

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
هر وخ هر جا کسی بهم گفته چه معنی داره که اینهمه خرج حرم امامانمون میکنن گفتم چرا باید حرمشون قشنگ باشه ولی ..... ایا امام حسین راضی هست ..... که پدری ...مادری ...پول داروی بچه سرطانیشو نداره ......ولی تو کربلا دست شیعه ها ظریح جدید رو لمس میکنی و قدیمیه راهی موزه میشه که دختری ........تن فروشی میکنه از فقر .... که بچه ای .......بابای کارگرش از پشت بوم افتاده و و مادرش جوونش مجبوره بره کارگری خونه مردم ....و مردان سرزمین من ..... ایا راضی هست امام حسین .....؟؟؟ مگه همون امامی نیست که ساده زندگی کرد ساده ساده پس ؟؟؟؟

سلام بر شما
ببینین هر چیزی سر جای خودش بحث میشه
قطعا در مورد ضریح امام حسین (ع)اگه آقا راضی نبودند این کار انجام نمیشد......حداقل تاریخ اینو نشون داده.....

توصیه میکنم سرگذشت این جریان رو بخونین و همچنین فلسه این کا رو ...همینجوری هم نیست که ما بگیم ضریح راهی موزه میشه و مگه اون ضریح چش بود......

میشه سوال کنیم و بعد در مورد مسئله به اون مهمی صحبت کنیم......

اگه گوشه و کنار این مملکت یا هر جای دیگه ای فقیر وجود داره دلیل نمیشه کارهای مهمی مثل تعویض ضریح که با پشتوانه مراجع بزرگ ساخته شده و برای جهان تشیع مسئله مهمی قلمداد شده، انجـــام نشـــــه مردان سرزمین شما کار خلاف شرع مرتکب شدند؟؟؟؟؟؟؟

بهتر ه بدونین این ضریح خار چشم وهابیت شد....اگه بگید کدوم خار جوابش رو تو سایتاشون برید ببینید که چقدر تبلیغ علیه این جریان حرف زدند.

.چقدر گفتند اگه پول این ضریح خرج سیستان و بلوچستان و دیگر جاها میشد فلان میشد و بهمان میشد......

چشم ها رو باید شست جور دیگر باید دید...........

بالا