عجب زنانی هستند!!!اشک پیامبر (ص)رو جاری کردند..بمیرم الهی...

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
در بحار الانوار روايتي داريم كه امير المؤمنين- عليه السلام- فرمود:

يك روز من و فاطمه زهرا-سلام الله عليها- برحبيب خدا محمد- صلي الله عليه و آله - وارد شديم و او را گريان ديديم،

فاطمه زهرا-سلام الله عليها- علت گريه پدر را پرسيد،

حضرت فرمود: در ليلة المعراج قسمتي از عذابهاي زنها را بهم نشان دادند. حضرت زهرا به پدر عرض كرد مگه راجع به عذاب زنها چه ديدي؟

خلاصه روايت شريفه آنكه حضرت فرمود: زني را ديدم كه به مويش آويزان كرده اند در حالي كه مغزش مي جوشد.

زني را ديدم به زبانش اويزان شده و در حلقش حميم جهنم ميريزند

و ديدم زني را كه به پستانش آويزان كرده اند.

ديدم زني را كه دست و پايش بسته و مارها دورش مي پيچند و ديدم زني را كه سرش به شكل خوك و بدنش به شكل الاغ است.

حضرت زهرا منقلب شد و عرض كرد كه مگه اين زنها چكار كرده اند كه چنين شده اند؟

حضرت فرمود: آن زني را كه به مويش اويزان كرده اند و مغزش مي جوشد، زني است كه مويش را به نامحرم نشان داده بود..

من (montazer)سوال دارم الان که اصلا دیگه خیلیاااااا........نظر شما چیه؟؟؟

ادامه روایت در پست بعد...

montazer

ناظر کل
پرسنل مدیریت
"ناظر کل"
پاسخ : عجب زنانی هستند!!!اشک پیامبر (ص)رو جاری کردند..بمیرم الهی...

حضرت فرمود: زني كه به به زبانش آويزان كرده بودند، ودر گلوي او از حميم جهنم مي ريختند، زني است كه به شوهرش جسارت كند.

حضرت فرمود: آن زني كه به پستانش آويزان كرده بودند، زني است كه بدون علت شوهرش را از هم بستري با او مانع شود.

حضرت فرمود: آن زني كه به به پاهايش آويزان بود، زني است كه بدون اجازه شوهرش از خانه بيرون رود.

حضرت فرمود: زني را ديدم كه گوشتهاي بدنش را با مقراض (قیچی)مي چيدند و مجبورش ميكردند كه بخوره، اين زني است كه براي مرد بيگانه آرايش كنه،

حضرت فرمود: آن زني كه دست و پايش را بهم بسته و اطرافش را مارها و عقرب هاي عالم برزخ احاطه كرده اند، زني است كه پاكي بدن و لباسش را مراعات نمي كنه

و غسل حيض و جنابت نمي كنه و نماز را سبك مي شماره.

حضرت فرمود: زني را ديدم كه صورتش به شكل خوك و بدنش به شكل الاغ است، زن نمامه است يعني كسي كه حرف كسي را پيش ديگري نقل بكنه و باعث فساد بشه .

حضرت فرمود: زني را ديدم كه سر تا پايش شكل سگ است و آتش از پايينش داخل و از حلقش خارج ميشه و اين زن آوازه خوان است.

حضرت فرمود: زني را ديدم كه كر و كور و گنگ بود و آن زني است كه بچه از زنا به دنيا بياره و به شوهرش نسبت بده.
منبع:
کتاب معراج شهيد دستغيب، ص 49.

دوستان عزیز به نظر شما هر بند از گفتار پیامبر (ص) جای بحث و انطباق بر زمان حاضر داره؟؟؟؟

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پاسخ : عجب زنانی هستند!!!اشک پیامبر (ص)رو جاری کردند..بمیرم الهی...

با تشکر از جناب منتظر......سـوالتون رو دوباره مطرح کنید....سـوال ناقص میباشد

(من سـوال دارم الان دیگه که اصلا خیلیااااااااااااااااا..........نظر شما چیه؟)

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
امان از بعضی زنا بخاطر این کاراشون امیدوارم هیچکس گرفتار اینجور زنا نشه:bye1: البته این خودش یک امتحانه از طرف خدا تا ببینه خدا چقدر طرف صبر میکنه:bye1:

بالا