رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو نوجوانان ؛
معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی
مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو نوجوانان پسر، دقایقی پیش به پایان رسید.
به گزارش سایت رسمی فدراسیون تکواندو ؛
رقابتهاي انتخابي تيم ملي تكواندو در رده سنی نوجوانان (پسر)صبح امروز با حضور 79 هوگوپوش در خانه تكواندو برگزار شد كه در پايان نفرات راه يافته به ديدارهاي پاي فينال بدين شرح معرفي شد:
در وزن یک :
- حسین حیدری از زنجان ،سپهر ملکی از تهران
- محمد اصلانی از قزوین ،حمیدرضا عزیزی از البرز
در وزن دوم :
- رضا یعقوبی از گیلان ،سید عباس صادقی از مازندران
- هاذی تیران ولی پور از البرز ،سینا میرزایی از تهران
در وزن سوم :
- محمد خدابخشی از اصفهان ،سید شهاب حسینی از تهران
- فرشاد خورسندی از اصفهان ،محمد صدری از آذربایجان شرقی
در وزن چهارم :
- کامران امانلو از زنجان،فرزان عاشورزاده از مازندران
- جواد امیری از مازندران ،علی خالقی از تهران
در وزن پنجم :
- ابوالفضل یعقوبی از مازندران ،مهدی خمیس آبادی از تهران
- حسین بابا نژاد از گیلان ،کمیل دلپاک از آذربایجان غربی
در وزن ششم :
- پوریا افشار از البرز ،کوروش چگینی از تهران
- مهدی حق گو از البرز ،امیر حسین صداقت از تهران
در وزن هفتم :
- رامین حسینقلی زاده از البرز ،مجتبی یارمحمد پور از تهران
- رضا دهقانی از مازندران ،فردین سخاوت فر از قزوین
در وزن هشتم :
- ابوالفضل احمدی از تهران ،محمد باقر جزینی از تهران
در وزن نهم :
- سعید رجبی از آذربایجان شرقی ،سید حسین حسینی از مازندران
- امیر حسین بیات از زنجان ،سید وحید آشنا از بوشهر
در وزن دهم :
- آرش مختاری از فارس ،داود اکبری از لرستان
- حسین بشیری از مازندران ،محمد رضا اینالو از تهران
معرفی نفرات راه یافته به نیمه نهایی
به گزارش سایت رسمی فدراسیون تکواندو ؛
رقابتهاي انتخابي تيم ملي تكواندو در رده سنی نوجوانان (پسر)صبح امروز با حضور 79 هوگوپوش در خانه تكواندو برگزار شد كه در پايان نفرات راه يافته به ديدارهاي پاي فينال بدين شرح معرفي شد:
در وزن یک :
- حسین حیدری از زنجان ،سپهر ملکی از تهران
- محمد اصلانی از قزوین ،حمیدرضا عزیزی از البرز
در وزن دوم :
- رضا یعقوبی از گیلان ،سید عباس صادقی از مازندران
- هاذی تیران ولی پور از البرز ،سینا میرزایی از تهران
در وزن سوم :
- محمد خدابخشی از اصفهان ،سید شهاب حسینی از تهران
- فرشاد خورسندی از اصفهان ،محمد صدری از آذربایجان شرقی
در وزن چهارم :
- کامران امانلو از زنجان،فرزان عاشورزاده از مازندران
- جواد امیری از مازندران ،علی خالقی از تهران
در وزن پنجم :
- ابوالفضل یعقوبی از مازندران ،مهدی خمیس آبادی از تهران
- حسین بابا نژاد از گیلان ،کمیل دلپاک از آذربایجان غربی
در وزن ششم :
- پوریا افشار از البرز ،کوروش چگینی از تهران
- مهدی حق گو از البرز ،امیر حسین صداقت از تهران
در وزن هفتم :
- رامین حسینقلی زاده از البرز ،مجتبی یارمحمد پور از تهران
- رضا دهقانی از مازندران ،فردین سخاوت فر از قزوین
در وزن هشتم :
- ابوالفضل احمدی از تهران ،محمد باقر جزینی از تهران
در وزن نهم :
- سعید رجبی از آذربایجان شرقی ،سید حسین حسینی از مازندران
- امیر حسین بیات از زنجان ،سید وحید آشنا از بوشهر
در وزن دهم :
- آرش مختاری از فارس ،داود اکبری از لرستان
- حسین بشیری از مازندران ،محمد رضا اینالو از تهران