★★اخبـار ورزشی از باشگـاه رئـال مادریـد★★

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

www.askquran.ir_gallery_images_5405_1_b_141.gif

سلام به تمامی دوستان خوب انجمن منجی دوازدهم:53:

از امروز تمامی خبرهای مربوط به باشگاه رئال مادرید دراین تاپیک گذاشته می شود.

وممنون ازدوست خوبمون "میترا" خانوم که این پیشنهاد را دادند:53::53:

پیروز وسرافراز باشید:53:

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : اخبار ورزشی از باشگاه رئال مادرید

[h=1]رونالدو: بارسلونا تيم شگفتانگيزي است[/h]
[h=2] ستاره پرتغالي رئال مادريد، بارسلونا را تيم شگفتانگيزي دانست و بر اين باور است که آنها بايد بيشترين استفاده را از بازي خانگي مقابل کاتالانها ببرند.[/h]
00940916.jpg

کريستيانو رونالدو بر اين باور است که رئال مادريد ميتواند در ال کلاسيکو روز چهارشنبه در نيمه نهايي رقابتهاي کوپادلري بيشترين استفاده را از بازي خانگي مقابل بارسلونا ببرد.

به گزارش فارس، سفيدپوشان يکشنبه شب ختافه را با نتيجه 4 بر صفر شکست دادند و رونالدو با هتتريک در اين ديدار سيصدمين گل باشگاهي خود را به ثمر رساند و رونالدو بر اين باور است که بازي چهارشنبه شب فرصت خوبي براي پيروزي در دور رفت مقابل آبياناريها است.

وي در اينباره اظهار داشت: ما در خانه و ورزشگاه خانگي خود بازي ميکنيم که فرصت خوبي براي ما است تا بهترين استفاده را از اين موقعيت ببريم.

کريستيانو رونالدو ادامه داد: بازي واقعا مهم و مشکلي است. مقابل يکي از قويترين تيمهاي دنيا به ميدان ميرويم.

وي خاطرنشان کرد: چند بازيکن کليدي را در اختيار نداريم؛ بازيکناني که براي ما مهم هستند؛ اما دليلي براي خوب بازي نکردن نيست. بايد بازي خوبي ارائه دهيم زيرا بارسا تيم شگفتانگيزي است.

ستاره پرتغالي مادريد همچنين با اشاره به عملکرد تيم در نيمه اول ديدار با ختافه تأييد کرد که سفيدپوشان بايد بهتر عمل کنند و افزود: در ابتداي بازي کمي خوابآلود بوديم زيرا معمولا در چنين ساعتي بازي نميکنيم. در نيمه اول کمي کند بوديم و به خوبي بازي نکرديم.

رونالدو همچنين ادامه داد: نصيحتهاي مورينيو به ما کمک کرد تا در نيمه دوم بازي خوبي ارائه دهيم. 4گل زديم و اين براي تيم مهم است که براي اين ديدار آماده باشيم.

وي با 3 گلي که در اين بازي به ثمر رساند، نوزدهمين هتتريک خود را براي رئال مادريد انجام داد تا تنها دياستفانو و تلمو زارا با 22 هتتريک بالاتر از او قرار داشته باشند.

کاپيتان پرتغال تصريح کرد: از اينکه 300 گل در رده باشگاهي زدهام خوشحالم؛ اما کار من اين است که به گلزني ادامه دهم و تمام تلاشم را براي موفقيت باشگاه انجام خواهم داد.

وي افزود: ميخواهم رکورد خودم را بشکنم و گلهاي بيشتري بزنم تا آمار بهتري نسبت به فصل پيش به ثبت برسانم. هميشه تلاش ميکنم بهترين حالت خودم را به نمايش بگذارم.
منبع:ورزش3

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]راموس: کريستيانو بازيکن واقعا بزرگي است[/h]
[h=2] مدافع رئال مادريد ستاره پرتغالي تيم را بازيکن بسيار بزرگي توصيف کرد.[/h]
00941774.jpg

سرخيو راموس که کاپيتاني رئال مادريد را در غياب ايکر کاسياس در ديدار با ختافه بر عهده داشت، در پايان بازي اظهار داشت: در نيمه دوم هماهنگي و فرصتهاي بيشتري داشتيم که باعث شد گلهاي بيشتري به ثمر برسانيم. در نيمه اول تحرک کمتري داشتيم اما باز هم تيم برتر ميدان بوديم.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: کريستيانو يک بار ديگر نشان داد که واقعا بازيکن بزرگي است و همان کسي است که باشگاه به وجودش نياز دارد. تيم احساس خوبي دارد و در مسير صحيحي قرار گرفتهايم. همچنين کمي خوش شانس و باانگيزه بوديم.

مدافع رئال مادريد خاطرنشان کرد: در ديدار بعدي به مصاف بارسا خواهيم رفت و حسرت ميخورم که در اين بازي حضور ندارم. بايد خونسردي خود را حفظ کنيم زيرا بازي رفت و برگشت است و آنها تيم بزرگي هستند. فکر مي کنم مسابقه بسيار خوبي شود.

راموس در خصوص حضور ديگو لوپز در تيم اضافه کرد: اين خريد مثبتي براي تيم ما بود. او دروازهبان خوبي است و باشگاه را ميشناسد.

منبع:ورزش 3

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]کارانکا:معاينه قوزکپاي رونالدو براي احتياط بود[/h]
[h=2] دستيار سرمربي پرتغالي رئال مادريد اعلام کرد که درخواست از پزشکان براي معاينه قوزک پاي رونالدو براي پيشگيري از مصدوميت بود.[/h]
00940033.jpg

آيتور کارانکا نگرانيها در خصوص آسيب ديدگي کريستيانو رونالدو را در جريان پيروزي 4 بر صفر تيمش مقابل ختافه رد کرد و گفت: از پزشکان خواسته شد قوزک پاي رونالدو را معاينه کنند تا از آسيبديدگي احتمالي جلوگيري شود.

رونالدو در ديدار با ختافه پس از گل راموس با به ثمر رساندن 3 گل در دقايق 62، 65 و 72 هتتريک کرد.

کارانکا در اين باره اظهار داشت: ما رونالدو را از بازي بيرون نکشيديم و فقط از پزشکان خواستيم براي احتياط او را معاينه کنند. همه عملکرد او را در اين بازي ديدند. فقط کافي است به گلهايي که کريس زده توجه کنيد.

کارانکا همچنين در خصوص وضعيت کاکا در تيم گفت: تا 31 ژانويه بايد بهترين گزينه براي کاکا و رئال مادريد را بررسي کنيم. اگر در پايان او در باشگاه ماندني شود، بخشي از تيم خواهد بود و بايد نشان دهد ارزش قرار گرفتن در ترکيب 18 نفره را دارد.

وي ادامه داد: بازار نقل و انتقالات همچنان باز است و باشگاهها پيشنهادهاي خود را مطرح ميکنند.

منبع:ورزش3

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]رئاليها حمايت خود را از کاسياس نشان دادند[/h]
[h=2] بازيکنان رئال مادريد پيش از پيروزي 4 بر صفر مقابل ختافه با پوشيدن پيراهنهايي حمايت خود را از کاپيتان مصدومشان اعلام کردند.[/h]
00943940.jpg

به گزارش فارس، بازيکنان رئال مادريد پيش از بازي با ختافه حمايت خود را از ايکر کاسياس، کاپيتان مصدوم تيمشان نشان دادند.

کاپيتان رئال مادريد به دليل شکستگي انگشت دستش در ديدار چهارشنبه گذشته مقابل والنسيا به مدت 12 هفته از ميادين دور خواهد بود.

صفحه رسمي رئال مادريد در توئيتر صبح امروز منتشر کرد که بازيکنان پيراهنهايي را در حمايت از دروازهبان رئال مادريد بر تن خواهند کرد.

همتيميهاي کاسياس پيراهنهايي را بر تن کرده بودند که جمله «آنيمو ايکر» به معناي «زود خوب شو ايکر» روي آن نوشته شده بود.

ديگو لوپز پس از مصدوميت دروازهبان اول سفيدپوشان از سويا به رئال ملحق شد و در ديدار با ختافه روي نيمکت نشست.

غيبت کاسياس به معناي اين است که تيم مجبور است به آدان يا لوپز در بازيهاي پيش رو (نيمهنهايي الکلاسيکو مقابل بارسا و يکهشتم نهايي ليگ قهرمانان مقابل منچستريونايتد) درون دروازه اعتماد کند.

منبع:ورزش 3

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

[h=1]راموس: مقابل بارسا بايد خونسرد باشيم[/h]
[h=2] راموس، مدافع جوان باشگاه رئال مادريد بعد از برد روز يکشنبه تيمش مقابل ختافه در صحبت هايي به مسائل مختلف هاي حال حاضر دنياي فوتبال پرداخت.[/h]
00941774.jpg

سرخيو راموس، مدافع جوان باشگاه رئال مادريد بعد از برد روز يکشنبه تيمش مقابل ختافه در صحبت هايي به مسائل مختلف هاي حال حاضر دنياي فوتبال پرداخت و در مورد عملکرد خوب رئال مادريد در هفته هاي اخير صحبت کرد.

دراينجا مي توانيد گزيده اي از صحبت هاي راموس را به نقل از آ.اس مطالعه کنيد:

*محروميت: من حالا بايد دوران محروميتم را کامل کنم و اينجا نيستم که هر آنچه که فکر مي کنم را به نمايش بگذارم. دوست دارم در زمين حرفم را بزنم ولي وقتي در زمين نيستم، شرايط برايم خيلي سخت مي گذرد.

*غايبان رئال در بازي اين هفته جام حذفي مقابل بارسلونا: تيم ما از بازيکناني تشکيل شده که رقابت خيلي خوب و دوستانه اي ميان ما حاکم است. شايد عجيب باشد که در يک بازي برخي از بازيکنان ما نباشند ولي نبايد اين ما را کلافه و ديوانه کند. بازيهاي نيمه نهايي جام حذفي، دو بازي هستند و بايد آرامشمان را حفظ کنيم و سعي کنيم که در بازي رفت گلي را دريافت نکنيم

*مدعي اصلي صعود: براي اعلام مدعي صعود، شماها هستيد.من نگران شرايط تيمم هستم، در يک بازي ال کلاسيکو مي تواند هر اتفاقي بيفتد.

*ديگو لوپس- آدان: در مورد آدان ما کسي نيستيم که بخواهيم نقش مهم و غيرمهم را تعيين کنيم. او بايد از فرصت هايي که دراختيارش قرار مي گيرد، بهره ببريم. در طول مدتي که همه با هم بوديم، ايکر محبت زيادي به آدان داشت و آدان هم همين طور..چرا که او يکي از بچه هاي تيم پايه اي ماست. به علاوه ديگو لوپس هم يکي از هم تيمي هاي ماست. بايد درها را به روي همه بازگذاشت

* هم پيماني در رختکن عليه مورينيو: اين يک دروغ بزرگ است. دقيقا همان طوري که رئيس باشگاهمان هم اين را گفت. ما با هم همکار هستيم ولي در رئال مادريد همه چيز خيلي سريع پيش مي رود و ما خيلي سريع ورق را برمي گردانيم.
ورزش 3

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

به گزارش خبرنگار مهر، رویارویی این دو تیم به قدری جذاب و دیدنی است که همه بازیهای فوتبال را در سراسر جهان تحت تاثیر قرار می دهد. رئال و بارسا در حالی از ساعت 23:30 به وقت تهران در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام حذفی اسپانیا به مصاف یکدیگر می روند که در لالیگا بارسایی ها با ایجاد شکافی 15 امتیازی رقابت را از رئالی ها برده اند و حالا کوپا دل ری تنها فرصت پیش روی آقای خاص برای بردن یک جام داخلی است.

پیروزی های پرگلی که دو تیم در دیدارهای اخیر کسب کردند نشان از اوج آمادگی آنها دارد. رئالی ها ابتدای هفته جاری با چهار گل ختافه را در هم کوبیدند و بارسا هم پنج گل به اوساسونای نگون بخت زد. نکته جالب این که دو بازیکن برتر فوتبال جهان در این دیدارها با درخشش خیره کننده خود از چند روز پیش برای یکدیگر خط و نشان کشیدند.

ابتدا کریس رونالدو در دربی کوچک شهر مادرید هت تریک کرد ولی مسی در پاسخ به او چهار گل به تیم پامپلونایی ها زد تا آمادگی اش را بار دیگر رخ مهاجم پرتغالی مادریدی ها بکشاند. بیشک چهارشنبه شب همه نگاهها به ساق های این دو اعجوبه فوتبال جهان است. دو مهاجمی که همواره در ال کلاسکوها خوش درخشیده اند و البته مسی با زدن 17 گل در 22 ال کلاسیکو از آمار بهتری برخوردار است.
بازیهای تهاجمی که این دو تیم در همه مسابقات به نمایش گذاشته اند به واقع جادوی واقعی فوتبال است. مادریدی ها در 7 بازی اخیر خود توانسته اند 20 گل به ثمر برسانند و این در شرایطی است که بارسا 25 بار در 7 بازی اخیر خود تور دروازه حریفان را به لرزه در آورده است.
با این حال هر دو تیم نسبت به آنچه که در بخش تهاجمی خود دارند در کارهای دفاعی چندان درخشان نیستند. مصدومیت نابهنگام کاسیاس و دوری سه ماهه او از میادین باعث شده تا او برای نخستین بار از سال 2002 غایب ال کلاسیکو باشد و دروازه رئال در این دیدار به یک معمای بزرگ تبدیل شود.

این که آقای خاص به دیه گو لوپز، دروازه بان سابق سه ویا میدان می دهد یا آدانی را درون دروازه قرار خواهد داد مشخص نیست. در طرف دیگر هم بر بارسایی ها در جام حذفی به پینتو میدان خواهند داد.
نخستین ال کلاسیکوی سال 2013 در شرایطی چهارشنبه شب برگزار می شود که 10 بازیکن منتخب سال فیفا در این دو تیم حضور دارند. تیتو ویلانووا سرمربی بارسایی ها به احتمال فراوان در این دیدار هم به توصیه پزشکان روی نیمکت نمی نشیند که این شانس بزرگی برای جوردی رورا، دستیار ویلانووا خواهد بود تا یک ال کلاسیکو را به عنوان سرمربی تجربه کند!

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

u.goal.com_231500_231525hp2.jpg
Getty Images

سایت گل- کریم بنزما بازیکن برگزیده مادریدی ها برای حضور در کنفرانس خبری قبل از مصاف این تیم با بارسلونا در دور رفت مرحله نیمه نهایی کوپا دل ری بود. بنزما در صحبت هایش اعلام کرد که بارسلونا مدعی پیروزی نیست و اعلام کرد که برای کهکشانی ها رونالدو بهترین بازیکن دنیاست
دراینجا می توانید متن صحبت های بنزما را به گزارش آ.اس مطالعه کنید:
بازی ال کلاسیکو: این بهترین بازی دنیاست چون میان دو تیم خیلی زیبا برگزار می شود و بازی هم بازی زیبایی خواهد بود. هواداران در این بازی مملو از هیجان می شوند و یک بازی تماشایی را شاهد خواهیم بود*رئال در نوکمپ بهتر از برنابئو است: این دو بازی، دو بازی متفاوت است.ما در خانه سعی می کنیم که خوب بازی کنیم ولی در خانه بارسلونا، نمی دانم ولی خیلی کمتر تن به شکست می دهیم
*استراتژی مدنظر داشتن دو بازی رفت و برگشت و مصدومان تیم: ما می خواهیم گل بزنیم و ببریم. در خانه بازی می کنیم و می دانیم که 2 بازی تا فینال داریم ولی بازی اول روز 4شنبه است و بهترین چیز برای ما برد دراین بازی است.​
*فاصله میان رئال و بارسا زیاد نیست: دقیقا همین طور است. سال به سال ما بهتر می شویم و تیم بهتر و برتر هستیم

*بهبود اوضاع اوزیل: اوزیل کیفیت فوتبالی زیادی دارد و از نظر فیزیکی هم در سطح بالایی است. این خبر خوبی است که او با ماست​
*مدعی برد: ازنظر ما، بارسلونا مدعی نیست. آنها تیم بزرگی هستند ولی ما هم آماده ایم.می دانیم که بازی خیلی سختی خواهیم داشت ولی امیدواریم که ببریم.​
*نیمکت ذخیره ها و رقابت با ایگواین: من همیشه می خواهم بیشتر بازی کنم. بازیکنی را نمی شناسم که نیمکت نشینی را دوست داشته باشد. همیشه می خواهم بیشتر و بیشتر بازی کنم ولی این تصمیم سرمربی است که من بازی کنم یا نه. اینکه ایگواین بهبود یافته خبر خوبی برای تیم و رقابت میان ماست. ما برای بازی کردن بیشتر، تلاش خواهم کرد و بازگشت او خبر خوبی برای همه است​
*مصدومان رئال:اگر آنها بودند که اوضاع بهتر می شد. نمی دانم که الان کارمان سخت تر است یا نه​
*دیگو لوپس: او دروازه بان خوبی است. حضور یا عدم حضور او در این بازی تصمیم سرمربی است

* واکنش ها میان بازیکنان رختکن و مورینیو: ما همه با هم متحد هستیم ومشکلی میان ما و سرمربیان وجود ندارد. نمی دانم که چه کسی گفته که بین ما اختلافاتی هست.​
*مارسلو: بازگشت برای او کمی سخت است؛ چرا که 3 ماه است که بازی نکرده ولی او آماده است و می تواند بیش از پیش بازی کند. خیلی خوب است که او در جمع ماست.

*کریستیانو و مسی: هردوی آنها بازیکنان بزرگی هستند ولی برای ما کریستیانو بهترین است و خیلی خوب است که او در رئال است. همین و بس​
*پینتو در دروازه رئال و مشکلات تدافعی بارسا: ماهمیشه مقابل بارسلونا میدانیم که برد کار سختی است ولی ما تیم بزرگی هستیم و برای برددر این بازی زحمت زیادی خواهیم کشید.​

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"

به گزارش وبگردی به نقل از ایسنا، دور رفت از مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا فردا شب با دیدار رئال مادرید و بارسلونا آغاز می شود. رئال مادرید فردا شب در حالی میزبان بارسلونا است که کاپیتان خود ایکر کاسیاس را در این دیدار در اختیار ندارد، اتفاقی که بزرگترین نگرانی هواداران رئال مادرید در بازی فردا شب خواهد بود. ایکر کاسیاس برای اولین بار از سال 2002 در یک ال کلاسیکو غایب خواهد بود. باید دید دیگو لوپز خرید جدید مادریدیها آن قدری در تمرین خوب کار کرده که از 732 سانتیمتر دروازهی رئال محافظت کند یا مورینیو آدانی که از نظر فنی بهتر از کاسیاس است را درون دروازه خواهد گذاشت.

نکته جالب و البته تکراری در بازی فرداشب بین رئال مادرید و بارسلونا، تقابل دوستاره آنها کریستیانو رونالدو و لیونل مسی است. دو ستاره ای که این روزها در اوج آمادگی خود قرار دارند. کریستیانو رونالدو در ژانویه تاکنون 10 گل برای رئال مادرید به ثمر رسانده است و لیونل مسی موفق شده است 9 بار برای آبی و اناری در این ماه گلزنی کند. این در حالی است که در ژانویه سال گذشته مسی 7 بار و رونالدو 6 بار برای تیم هایشان گلزنی کرده بودند. این دو ستاره اکنون در بهترین فرم خود قرار دارند و این می تواند نوید یک بازی پر هیجان را به فوتبال دوستان بدهد.

رونالدو در اوایل همین هفته برابر ختافه بیستمین هت تریک خود را برای رئال مادرید انجام داد و لیونل مسی نیز برابر اوساسونا چهار گل در یک دیدار به ثمر رساند و توانست به رکورد 202 گل در لیگا برسد و جوانترین بازیکنی لقب بگیرد که از مرز 200 گل عبور کرده است.
صف طویل هواداران رئال مادرید در روزهای گذشته نشان از شوق و شور زیاد مادریدی ها برای بازی با فردا دارد. رئال مادرید که فاصله زیادی با بارسلونا در صدر جدول لیگا دارد، نمی تواند به رسیدن به بارسلونا در لیگا امیدوار باشد، به همین خاطر مادریدی ها تمرکز زیادی روی قهرمانی در جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا در این فصل دارند. اولین مانع، قویترین آن است.

نکته امیدوار کننده برای بارسلونا در بازی فردا شب، عملکرد خوب لیونل مسی برابر رئال مادرید بوده است. لیونل مسی در 22 بازی که برای بارسلونا در ال کلاسیکو انجام داده است موفق شده است 17 بار برای آبی و اناریها گلزنی کند. بهترین عملکرد مسی برای رئال مادرید به فصل 2007 بر می گردد که موفق شد برابر تیم فابیو کاپلو هتتریک کند. در سوی مقابل کریستیانو رونالدو در شش بازی اخیر دو تیم در ال کلاسیکو گلزنی کرده است و نشان داده است راه گل زدن به بارسلونا را به خوبی یاد گرفته است.

نکته مشابه در بازی فردا شب دو تیم وضعیت متزلزل دروازه بانی در هر دو تیم است. در نبود ایکر کاسیاس باید دید ژوزه مورینیو از دیه گو لوپز در خط دروازه استفاده می کند یاآدان. در سوی مقابل ویکتور والدس اعلام کرده است که قصد دارد از بارسلونا جدا شود. البته طبق توافق صورت گرفته تیتو قول بازیهای کوپا را به پینتو داده و احتمالا همانند استاد خود گواردیولا، دشواری بازی با رئال باعث نخواهد شد که توافق را زیر پا بگذارد، همچنان که گواردیولا در فینال کوپای دو سال پیش به پینتو بازی داد.
ال کلاسیکو فراسوی هر حاشیه و پیشینه و تاریخچهای، بدون تردید دیداری از جنس بهترین و فانتزیترین خواهد بود. حضور ده بازیکن از یازده بازیکن ممکن در تیم سال فیفا به تنهایی گواه این مساله است. سهم هر یک از دو تیم 5 بازیکن است.

دیدو

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : ★★اخبار ورزشی از باشگاه رئال مادرید★★

[h=1]شاهين: در رئال و ليورپول خوشحال نبودم[/h]
[h=2] نوري شاهين، هافبک دورتموند، اعلام کرد در باشگاه هاي رئال مادريد و ليورپول احساس رضايت نمي کرد و همين مسئله موجب کاهش سطح بازي اش شده بود.[/h]
00032753.jpg

اين ستاره ترک تبار در تابستان 2011 از دورتموند راهي رئال مادريد شد اما بعد از 18 ماه و يک نيم فصل قرضي در ليورپول، به وست فالن برگشت. او دليل اين بازگشت را لذت بردن دوباره از فوتبال عنوان کرد.

شاهين در گفتگو با خبرنگاران گفت:" من تنها وقتي مي توانم بهترين بازي ام را ارائه بدهم که خوشحال باشم. اين شرايط در رئال و ليورپول فراهم نبود. به همين دليل مي خواستم به دورتموند برگردم.

اميدوارم اين مسئله براي مدتي طولاني صادق باشد. مي دانم که کجا مي خواهم باشم و اکنون آنجا هستم."

علي رغم فصل نااميد کننده اي که در سانتياگو برنابئو داشت، شاهين دوره حضورش در رئال را يک ناکامي نمي داند و معتقد است اگر مصدوم نبود، مي توانست بازيکن مهمتري براي رئال باشد.

" من به اين مسئله خيلي فکر کردم؛ که انرژي خيلي زيادي از من گرفت. مي دانم که اگر مصدوم نبودم، شرايط مي توانست کاملا متفاوت باشد. اما اين سرنوشت من بود.

شايد به نظر برسد من ناکام بودم. اما من اين طور به قضايا نگاه نمي کنم. در طول دوران حضورم در رئال، من در مدتي کوتاهي، سه بار از ناحيه ليگامنت مصدوم شدم."

بالا