★★اخبـار ورزشی از باشگـاه رئـال مادریـد★★

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
[h=1]راموس: بيل ميتواند يک خريد خوب باشد[/h]
[h=2] مدافع رئال مادريد معتقد است که هافبک تاتنهام ميتواند يکي از خريدهاي خوب تيمش براي فصل آينده باشد.[/h]
00029649.jpg

سرخيو راموس، گرت بيل را يکي از خريدهاي رئال مادريد اعلام کرد تا شايعات تمايل غولهاي اسپانيا به بازيکن تاتنهام داغتر شود.

به نقل از فارس، پس از اينکه تاتنهام نتوانست به ليگ قهرمانان سال آينده راه يابد، مسئله خروج بازيکن 23 ساله از وايت هارت لين مطرح شد.

با وجود اعلام اين بازيکن به تمايل به ماندن در تاتنهام، سرخيو راموس اظهار داشت: گرت بيل يکي از خريدهاي خوب رئال مادريد است. او فصلي استثنايي داشت و ميتواند براي هر تيمي در دنيا خطرساز باشد و همان تواناييهاي فوتبالي را دارد که ما در مادريد به دنبالش هستيم.

وي ادامه داد: مطمئنم که مادريد تنها تيمي نخواهد بود که علاقمند به جذب بيل است؛ اما او الگوي خوبي براي ما است.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
[h=1]اظهارات مختلف درباره خروج مورينيو از رئال[/h]
[h=2] با نزديک شدن به زمان خروج سرمربي پرتغالي رئال مادريد از اين تيم نگاهي داشتهايم به صحبتهاي دوستان و دشمنان آقاي خاص درباره او.[/h]
00944031.jpg

صحبتهايي رد و بدل ميشود؛ برخي از آنها عذرخواهي و برخي موضوعات بسيار داغتري را دربر دارند. به گزارش فارس، در اينجا نگاهي داريم به برخي از صحبتهاي افراد شاغل در لاليگا که درباره ژوزه مورينيو مطرح شده است:

فلورنتنيو پرس: بهترين مربي دنيا را با کارنامهاي درخشان در اختيار داريم و انتظار داريم با او با احترام رفتار شود.

کارانکا: تجربيات استثنايي با او داشتم و مردم هرگز او را نميشناسند.

کريستيانو رونالدو: هر مربي بزرگي بايد در ليگهاي مختلف افتخاراتي داشته باشد و مورينيو اين کار را انجام داده است.

ژابي آلونسو: چيزي در مورينيو است که شما را وادار ميکند به خاطر او بازي کنيد و بجنگيد.

اسين: مورينيو براي من مثل پدرم است.

ايکر کاسياس: روابط شخصي با مورينيو ندارم و فقط در مورد فوتبال با او حرف ميزنم.

مانولو پرسيادو: ديدن اينکه مورينيو چگونه کار ميکند و به ديگران انگيزه ميدهد؛ شما را به موفقيت هدايت ميکند. او «نامبر وان» است.

پپ گوارديولا: در اين اتاق کنفرانس، او رئيس است، او استاد است و نميخواهم حتي براي يک ثانيه با او رقابت کنم.

تيتو ويلانووا: اگر بخواهيم درباره داوري صحبت کنيم؛ پس بگذاريد درباره همه چيز بگوييم، نه تنها درباره چيزهايي که او ميخواهد.

دني آلوس: مورينيو يکي از بلندپروازترين مربيان دنياست و شما رسانهها بيشتر از ما دلتان براي او تنگ ميشود.

!!~Pouya~!!

کاربر ویژه
"بازنشسته"
[h=1]استقبال گرم ماتا از مورينيو در چلسي[/h]
[h=2] خوان ماتا، ستاره چلسي، از احتمال پيوستن ژوزه مورينيو به اين باشگاه با آغوش باز استقبال کرد.[/h]
00943511.jpg

باشگاه رئال به تازگي اعلام کرد که در پايان فصل با مورينيو قطع همکاري خواهد کرد و انتظار مي رود او به زودي به عنوان سرمربي جديد چلسي معرفي شود.

ماتا از اينکه مي تواند زير نظر آقاي خاص کار کند، خوشحال است و معتقد است که او يکي از بهترين مربيان دنياست.

به گزارش گل، او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" ژوزه يکي از بهترين هاست.او در هر کشوري کار کرد، به همه جام ها دست پيدا کرد؛ در پرتغال، ايتاليا، با چلسي در انگليس و در اسپانيا.

فکر مي کنم ما نمي دانيم دقيقا چه اتفاق رخ خواهد داد اما اگر او بيايد، از او استقبال خواهيم کرد. او يکي از بهترين هاست.

چلسي هميشه مي خواهد که تيم بزرگي داشته باشد و فکر مي کنم با آمدن او، همه ما بايد از داشتن او خوشحال باشيم."

آخرين فصل حضور مورينيو در رئال، پرحاشيه و بدون جام به پايان رسيد اما ماتا معتقد است که زير نظر مورينيو، چلسي مي تواند به افتخارات زيادي دست پيدا کند.

" نمي دانم در رئال چه اتفاقي رخ داد. بايد آنجا باشيد تا همه چيز را بفهميد. آنچه من مي دانم، اين است که رئال باشگاه بزرگي است و فشار زيادي روي آنهاست. فکر مي کنم نبايد کار در آنجا راحت باشد.

همه آنچه من مي توانم بگويم اين است که اگر او بيايد، ما تمام تلاش مان را خواهيم کرد تا به همه جام ها برسيم."

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
هوادران رئال مادرید خواستار بازگشت آنچلوتی شدند!!

به گزارش ورزش 11، هواداران رئال مادرید خواستار بازگشت کارلتو مربی محبوب رئال مادرید شدند تا اختلاف هواداران با پرز علنی تر شود.

پس از شکست سنگین رئال مادرید در دیدار ال کلاسیکو برابر بارسلونا، هواداران معترض رئال بازیکنان تیم خود را هو کردند و در فضای مجازی با به راه انداختن کمپینی خواستار بازگشت کارلو آنچلوتی شدند، آنها با هجوم به صفحه ی رسمی کارلو آنچلوتی از وی خواستند تا به رئال مادرید بازگردد.

کارلو انچلوتی در حالی از رئال مادرید جدا شد که به شدت مورد حمایت هواداران رئال مادرید و بازیکنان این تیم بود.

بالا