" فامیل مامان یا بابا؟؟؟ "

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
وقتی نوزادی متولد میشه با تولد خودش دنیایی از شادی رو وارد خونه میکنه
همه ی فامیل خوشحال میشن و دوست دارند که باهاش ارتباط برقرار کنند.
متاسفانه خیلی از خانواده ها فراموش می کنند که کودک به ارتباط با همه ی فامیل احتیاج
داره.یک فرد از بستگان پدری و مادری خودش جدا نیست. همزمان با دو طرف در ارتباط
قرار میگیره. ولی خوب عده ای دوست دارند که کودک یک طرف فامیل رو بیشتر دوست داشته باشه.بسیار دیده میشه که از کشش کودک به طرف یکی از خانواده ها خانواده ی
مقابل دچار استرس میشه.
همون وقت پرسشها شروع میشه.چراها؟ چرا بیشتر متمایل به خانواده ی اونا شده؟؟؟
بی خبر ازاینکه کودک همه رو دوست داره. و این چراها باعث ایجاد شکاف و مشکلات بعد میشه ...حالا نظر شما دوستان در این باره چیه؟؟؟ راه حل های منطقی با این موضوع از نظر خودتون چیه؟ یا تجربیاتی که دراین باره داشتین ؟؟؟لطفا سعی کنید مطالب رو
از نظر خودتون بگید هر چند کوتاه باشه!!!!

*SAMIRA*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : " فامیل مامان یا بابا؟؟؟ "

یادمه وقتی بچه بودم
هر دو طرف یعنی هم پدری و هم مادری سعی داشتن بگن که این بچه طرف ما رو بیشتر دوس داره
منم مجبور بودم وقتی ازم میپرسن بگم آره شما رو بیشتر دوس دارم
یه جاهایی هم یادم میاد که این بهم تلقین میشد
که طرف پدریم میگفتن تو ما رو بیشتر دوس داری
منم واقعا فک میکردم لابد اینجوریه دیگه که اینا میگن
تا الانم که به این سن رسیدم حرف اونا روم تاثیر داشته

به نظر من از یه بچه هیچوقت نباید این سوالو بپرسی
چون مجبور به انتخاب میشه

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

ناجي جون دست رو دلم نذار كه خونه
آبجي اگر ريا نباشه من از كوچولويي هام از بس نازو باهوش و با ادب..............هر چي فكر كني بودم مرتب سرم دعوا بود
خاله ميگفت به من رفته دايي مي گفت شكل منه عمه ميگفت باهوشيش مثل عمه اشه .........................................خلاصه اين جرو بحث ها ادامه داشت
كه هيچي هنوزم ادامه داره:">
البته اين موضوع ربطي به بحث ما نداشت خواستم كمي برات كلاس بذارم بدوني كه منم بلللللللللللله=))شوخي كردم

ولي راستشو بخواي منم از بچگي از اين فاميل مامان فاميل بابا بازي ها خوشم نمي اومد
بايد مرتب فيلم بازي كني كه كدوم رو بيشتر دوست داري
و باعث ميشه بچه ها از كودكي با ريا آشنا بشن
يادبگيرند براي بدست اوردن دل عزيزانشون دروغ بگن

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

​ناجي جون دست رو دلم نذار كه خونه​
آبجي اگر ريا نباشه من از كوچولويي هام از بس نازو باهوش و با ادب..............هر چي فكر كني بودم مرتب سرم دعوا بود
خاله ميگفت به من رفته دايي مي گفت شكل منه عمه ميگفت باهوشيش مثل عمه اشه .........................................خلاصه اين جرو بحث ها ادامه داشت
كه هيچي هنوزم ادامه داره:">
البته اين موضوع ربطي به بحث ما نداشت خواستم كمي برات كلاس بذارم بدوني كه منم بلللللللللللله=))شوخي كردم

ولي راستشو بخواي منم از بچگي از اين فاميل مامان فاميل بابا بازي ها خوشم نمي اومد
بايد مرتب فيلم بازي كني كه كدوم رو بيشتر دوست داري
و باعث ميشه بچه ها از كودكي با ريا آشنا بشن
يادبگيرند براي بدست اوردن دل عزيزانشون دروغ بگن

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

حالا اگه یه طرف رو بیشتر دوس داشته باشه چی گیر اون طرف میاد ؟؟؟ /:)
به نظر من باید طوری تربیت کنن که بچه با هر دو طرف رابطه ی خوبی پیدا کنه و هر طرف رو بشناسه :67:

MeLoDy

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

abji naju hichi malooom nist

mitra*

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"

من صددرصد میگم فامیل مامان.فامیل بابارو خیلی دوست دارم یه هفته نبینمشون دق میکنم ولی کلا فامیل بابا بعضیاشون شر وفساد هستن.من 4تا عمه دارم 3تاشون هرشب باید بهشون زنگ بزنم اما یدونشون وااااااااااااااای خدا نصیب نکنه!!!!وگرنه برامن فرق نداره من عزیز درودونم تو دو طرف

بالا