جملات زیبا

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : جملات زیبا

*هر کس به دیگری زیانی برساند یا ضربه ای به کسی بزند، بیشترین زیان را خود از آن خواهد دید، چرا که هرکس در دادگاه عدل الهی در برابر اعمال ناروای خودش مسؤول است.به هر کاری که دست زدید، نیاز به خداوند و خدمت به مردم را در نظر داشته باشید، زیرا این شیوه ی زندگی معجزه آفرینان است.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

*درست کارترین مردم جهان بیشترین احترام را به سوی خود جلب شده می بینند، حتی اگر آماج بیشترین بدرفتاری ها و بی حرمتی ها قرار گیرند. تنها راه تغییر عادت ها، تکرار رفتارهای تازه است برای آغاز هر تحول در خود، ابتدا منبع تولید ترس و نفرت را در وجود خود شناسایی و ریشه کن کنید.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

*از مهم ترین کارهایی که به عنوان یک آدم بزرگ می توانید انجام دهید، این است که گه گاه به شادمانی دوران کودکی برگردید. اگر مختارید که بین حق به جانب بودن و مهربانی یکی را انتخاب کنید،مهربانی را انتخاب کنید.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

*انتخاب با توست، می توانی بگوئی: صبح به خیر خدا جان، یا بگوئی : خدا به خیر کنه، صبح شده.بگویید عشقم نثار کسی است که با دستپاچگی در جاده ها از من سبقت می گیرد. به کسی که در گوشه خیابان به حالت احتیاج افتاده است، کمی پول بیشتری می دهم. بین جر و بحث های مردم در یک سوپر مارکت می روم و سعی می کنم به آن محیط عشق ببرم. در قالب هزاران راه، هر روز، عبادت معنویم بخشش عشق است.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

*دروغ انفجاری مهلک است. در اعتماد به نفس تو و آینده ای که برای خود خواهی ساخت.با خود بگویید: الهی توفیقم ده که بیش از طلب هم دردی، هم دردی کنم. بیش از آن که مرا بفهمند، دیگران را درک کنم. پیش از آن که دوستم بدارند، دوست بدارم. زیرا در عطا کردن است که می ستانیم و در بخشیدن است که بخشیده می شویم، و در مردن است که حیات ابدی می یابیم.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"
صف اشتباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر کنیم،
احساس می کنیم
و وقتی که باید احساس کنیم، فکر می کنیم

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

زیباترین عکس ها در اتاق های تاریک ظاهر می شوند، پس
هر موقع در قسمتی تاریک از زندگی قرار گرفتی،
بدان که خدا می خواهد تصویری زیبا از تو بسازد.

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

« زنده بودن» حرکتی افقی است از گهواره تا گور
و «زندگی کردن» حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

به یاد ندارم نابینایی به من تنه زده باشد اما هر وقت تنم به نادانی خورد گفت: مگه کوری؟

~Bahar~

عکـــــاس آزمایشی
"کاربر *ویژه*"

در جست وجوی قلب زیبا باش نه صورت زیبا زیرا هر آنچه زیباست
همیشه خوب نمی ماند
امـا آنچه خوب است همیشه زیباست ...

بالا