&& خاطرات شهدا &&

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : زاهدان شب /خاطراتی از شهدا

ياادی از سردار شهید صادق مُزدَستان

فرمانده گردان صاحب الزمان
(عج) و تیپ دوم مکانیزه لشکر ۲۵ کربلا

www.daryadelaneshomal.com_uploads_news_images_shahid_20mozdasta290b6916676b4ad0af94447879b5e60.jpg

هر گاه دلم هوای بهشت می کرد از فراز خاکریز افق را می نگریستم.

بارالها اگر لایق بهشت هستم بجای بهشت کربلا را نصیبم کن تا تربت پاک حسین(ع) را در آغوش گیرم.

بی من اگر به کربلا رفتید از آن تربت پاک مشتی همراه بیاورید و بر گورم بپاشید شاید به حرمت این خاک خدا مرا بیامرزد

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"
پاسخ : زاهدان شب /خاطراتی از شهدا

220613560988431.gif

ايران روز «ملي كيفيت» دارد

ايران روز «آمار و برنامه ريزي» دارد.

ايران روز «صادرات» دارد.

ايران روز «دامپزشكي» دارد.

ايران روز «صنايع دستي» دارد.

ايران روز «طبيعت» دارد.

ايران بيش از «دويست و سي هزار شهيد» دارد.

لبنان «كمتر از ده هزار شهيد» دارد.*

لبنان روز «شهيد» دارد.

ايران روز «شهيد» ندارد.

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
خاطرات شهدا

R-N-120.jpg
دانشجوی مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت باشی و بروی زیر رگبار گلوله عجیب نیست؟ آدم باید خیلی کله شق باشد که همه چیز را ول کند و بزند به بیابان، میان بسیجی های خاکی. حاج احمد متوسلیان را گویم. فرمانده لشگر ۲۷ محمد رسول الله.

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پاسخ : خاطرات شهدا

شهر هویزه را به سهام خیام هم می شناسند، دختری که ۸ مهر ۵۹ با عراقی ها درگیر شد. سهام به عراقی هایی که موقع برداشتن آب مزاحمش شدند، گفت مگر شمر هستید که نمی گذارید آب برداریم؟ آن ها هم گلوله ای به پیشانیش زدند و شهیدش کردند. مردم خشمگین شدند، راه پیمایی کردند، به عراقی ها حمله کردند و شهر را آزاد کردند. هویزه از آن روز تا دی ماه ۵۹ آزاد بود و دی ماه دوباره اشغال شد.
www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_118.jpg

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

فرمانده بی سرِ لشکر25 درآخرین لحظه شهادت پشت بی سیم چه گفت

آخرین كلمه شهید كه پشت بی سیم می گفت این بود: حسین حسین شعار ماست... هیچگاه یادم نمی رود همین كه گفت: حسین حسین شعار ماست، شهادت افتخار و ناگهان تركش خمپاره حنجره مباركش را پاره كرد و سرشان را از بدن جدا نمود.

www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_115.jpg

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

در منطقه نوسود پاوه در سنگر جا نبود که جمشید بخوابد، وقتی برای نماز صبح از خواب بیدار شدم، از سنگر بیرون آمدم دیدم که جمشید بیرون سنگر خوابیده و از سرما به خود میلرزد، او را بیدار کردم، من را به خداوند قسم داد که تا زندهام، این موضوع را بازگو نکن.

www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_114.jpg

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

شهيدي كه در بوسني بنياد شهيد راه انداخت

واقعاً سراپا مطیع امام(ره) و مقام معظّم رهبري بود؛ آنچه را كه مي شنيد، سعي ميكرد به نوعي عمل كند و بر زمین نماند. بعضي ها دنبال اداي تكليف نيستند؛ به دنبال اين هستند كه باري به هر جهت، يك كاري كرده باشند. ولي ايشان به دنبال اين بود كه حتماً وظيفه اي را انجام بدهد و كاري را دنبال كند که تکلیفش است.

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

با چشمانی اشک آلود نشسته بود به تأدیب نفس. با تشر به خود می گفت: مهـــدی! خیال نکن کسی شده ای که این ها این قدر به تو اهمیت می دهند. تو هیـــچ نیستی، تو خــاک پــای بسیجیانی...
همین طور می گفت و آرام آرام می گریست...
www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_110.jpg

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

عقبه ای که حسن آقا از خودش به یادگار گذاشته با ایجاد یک فرماندهی مقتدر موشکی که همواره آن را به عنوان توان موشکی و بازوی ولایت از آن یاد می کرد این می تواند هر تهدیدی را بر علیه نظام اسلامی خنثی بکند و یک اطمینان و ایمنی را برای این کشور به عنوان یک فرصت فراهم نماید.

www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_109.jpg

mahdi gh

کاربر با تجربه
"بازنشسته"

دز میان گردانهای گوناگون حاضر در دفاع مقدس، شاید با جرات به توان گفت که تنها بچههای تخریبچی بودند که بیشتر از همه به شهادت نزدیک بودند. آنها هر لحظه باید خود را برای رفتن به عروج آماده میکردند.

www.aviny.com_Rahiyan_Noor_revaiat_eshgh_khatere_R_N_108.jpg

بالا