لطفا پاسخ دهید:ارتباط با مادر شوهر ، چگونه؟

!Erf@n!

کاربر با تجربه
"بازنشسته"
پاسخ : لطفا پاسخ دهید:ارتباط با مادر شوهر ، چگونه؟

سلام.

وایییییییییی منو نترسونید از مادر شوهر

آخه من هنوز اول راهم:(

آبجی مریم مباااااااااااااااارک باشهههههههههههههه<:-p

من نظریه ای دارم اینکه معمولا اکثر مادرشوهر ها حسادت میکنن......اینکه پسری رو عمری روش زحمت کشیدن و همینطور دادن دست یه دختری بعد اون پسر کم تر به مادرش توجه کنه...چون عاشق و شیفته دختره شده..........واسه همین مادرشوهر حسادت میکنه.........

اینطور نیست؟؟؟؟؟ نظرتون چیه؟

مسافر

کاربر ویژه
"بازنشسته"

آبجی مریم مباااااااااااااااارک باشهههههههههههههه<:-p

من نظریه ای دارم اینکه معمولا اکثر مادرشوهر ها حسادت میکنن......اینکه پسری رو عمری روش زحمت کشیدن و همینطور دادن دست یه دختری بعد اون پسر کم تر به مادرش توجه کنه...چون عاشق و شیفته دختره شده..........واسه همین مادرشوهر حسادت میکنه.........

اینطور نیست؟؟؟؟؟ نظرتون چیه؟

ممنونم برادر عرفان

منم معتقدم بیشتر مشکلات از حسادت ایجاد میشه

مادر شوهر فکر میکنه عروس میخواد پسرش رو واسه همیشه ازش بگیره

ضحا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

​مسافر عزيزم حسادت نيست بهتره بگيم نگرانيه​
اگر همون اول بتوني اعتمادشون رو جلب كني كه با اومدن شما روابط مادر و پسر نه تنها سرد نميشه بلكه شما باعث گرمتر شدنش ميشي ومادر همسرتون اين مهم رو احساس كنه
باور كنيد مسئله حل ميشه و روابط رنگ بهتري ميگيره
زني بعد از 19 سال سقط هاي پياپي خداوند به اون پسري داد كه روي اين پسر خيلي حساس بود همه نگران ازدواج اون بودن و مي گفتن مادر نمي زاره اونها راحت زندگي كنن چون روي پسر حساسه
2سال قبل اين پسر ازدواج كرد ولي با تعجب ديديم كه دختر جاي پسر رو در زندگي مادر گرفت و تمام محبتها معطوف به اون شد وقتي با تعجب پرسيديم مريم كنار اومدن با اين خانم براي همه سخت بود تو چه كار كردي كه اينقدر تغيير كرد؟
گفت: چون عاشق همسرم بودم و ميدونستم اون روي زحمات مادرش حساسه براي اينكه از دستش ندم به مادرش محبت كردم و از اون نخواستم بين من و مادر بمونه و اطمينان دادم قصدم سرد كردن رابطه اونها نيست
بعد از مدت كوتاهي مادر شوهرم به من اعتماد كرد و الان اصلا كاري به ما نداره جز محبت
همسرم هم با آرامش به كارش ميرسه و خودم هم جايگاه محكمي پيدا كردم
بي دليل نيست پيامبر ما ميفرمايند :جهاد زن خوب همسرداريست
عزيزم همسرداري تنها محبت به همسر نيست خيلي چيزهاست و يكي از آنها ايجاد آرامش براي همسر و احترام به خانواده اوست
خوش به سعادت مردي كه همسر و خانواده اش با هم رابطه صميمانه اي داشته باشند

پرستو

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"

ببخشید بحث یکم خاله زنکیه(بخونید اجتماعیه) با عرض ارادت خدمت نویسنده تاپیک!:53::53::53:
من خودم عروسم، عروسها ناخواسته تحت تاثیر قصه های عروس و مادر شوهر اکثرا با دید بدی وارد خونه و خونواده همسر می شن! جوری که اگه مادرشوهر بگه عسل تو زهر می شنوی....تقصیری هم نداریم ها! تو ذاتمونه در ما نهادینه شده از کودکی...:p مثلا اگه مادرشوهر یه حرفی بزنه درباره همسرداری یا ایرادی بگیره شاید منظور نداشته باشه اما ما به منظور می گیریم... قضیه حسادت هم یکم صادقه...حسادت تو ذات خانوماس قضیه ساره همسر حضرت ابراهیم که فراموش نشده؟!....
تقصیر پسرا هم هست چون وقتی زن می گیرن همون نیم بند محبت و یاد و هم از مادرشون نمی کنن اینه که مادرشوهر فک می کنه همه اینا زیر سر عروس نابکاره!!!:p:-w

نورا

کاربر ویژه
"کاربر *ویژه*"

ممنون از پست های زیبای دوستان گلم

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
به نظر من مادر شوهر هیچ فرقی با مادر خود آدم نداره اون هم جگر گوششو با خون دل بزرگ کرده ودر اختیار ما گذاشته ماباید به همون اندازه که به مادرمون احترام میذاریم به مادر شوهر هم احترامم بذاریم حتی بیشتر چون مادر بیشتر ما رو درک میکنه ودر مقابل یه رفتاربد مابه دل نمیگیره اما مادر شوهر هر رفتار بدی داشته باشیم ممکنه بهش بر بخوره وبرداشت دیگه ای داشته باشه پس باید به هر دو احترام بذاریم ویه دلیل که از قدیم میگفتن اینجوری یعنی رابطه مادر شوهر با عروس خوب نیست اینه که مادر شوهر چون حس میکنه محبتی که پسرش به اون میکرده الان کمتر شده واون باید به همسرش هم محبت کنه واین محبت نسبت به اون کم میشه این حس درش بوجود میاد که یه انتقام جویی از عروسش بکنه

*مریم*

کاربر ویژه
"بازنشسته"
همه فرشتن فراموش نکنید

بالا