از عزیز زهرا چه خبر؟!!!

ایرانی اسلامی

کاربر حرفه ای
"کاربر *ویژه*"
بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب الزمان علیه السلام
السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

از عزیز زهرا چه خبر؟
از آن سفر کرده تنها چه خبر؟
از او که عمری است تاوان غفلت و بی توجهی ما را پس می دهد ؟

امشب داشتم فکر می کردم با خودم توی این فضای مجازی که یکدفعه یادم افتاد امشب شب جمعس ....

شبی که میگن نامه عملمون به دست آقا می رسه و بررسی میشه توسط خود آقا. با خودم الان فکر می کنم که وقتی نامه منو می بینه چهره حضرت چطور میشه ؟ خب البته جای سوال نداره . میدونم ... اما بعد از اینکه یادم افتاد امشب شب جمعس , یک یادی از آقا کنیم . نمیدونم شما هم بی خبرید مثل من یا نه ؟!!! امیدوارم خبر داشته باشید از حضرت ... شاید یک نفر از شماهایی که این متن رو می خونید خبر داشته باشه یا شاید خودشون این هوایی نامه رو بخونن.

نمی دونم چرا هر چی سعی می کنم یاریت کنم نمیشه . می دونی اقا برای چی دارم حرفام رو تو این دنیای مجازی می نویسم ؟ شاید به این امید که یکی از خوبانت ببینه و دلش بشکنه, دعایی کنه . یا شایدم به این امید که خودت ببینی و برام دعا کنی...

اما مطمئنم این نوشته امشب, فقط خاص خودته ... غم تنهایی, هجران و عزای جد غریبت ... راستی آقا تسلیت میگم . سرت سلامت مولاجان

آقا سرت را به درد آوردم اما امشب داشتم به این مسئله فکر میکردم که چگونه است خاندان اهل البیت :S (31): هر یک در جایی سکنا گزیده اند ... یاد یک متن جالبی افتادم که میگفت وقتی مادر تو خونه ای نباشه بچه ها هر کدوم یک جایی هستن...

با خودم گفتم این جمله واقعا راسته ... ائمه هر کدوم یک جایی هستند و شما هم که الان نمی دونیم کجا هستین؟!!!

نمی دونم الان کجایی اما خوب می دونم که غریبی و داری برای گناهکارایی مثل من روسیاه دعا می کنی . امیدوارم یک روزی بتونم با یک کار خیلی خیلی ناقابل و کوچیک شادت کنم ...

خدایا! به حق حجتت مهدی موعود علیه السلام , خودت ظهورش رو برسون...

راز

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
آقای من !سرور ومولای من! میدونم عاشق سینه چاک و ادمهای پاک وخالص زیادی وجود دارن که وقتی صدات میزنن جوابشون را میدین
اینم میدونم که هرکسی باید به اندازه لیاقتش انتظار کرمتون را داشته باشه
قبول آقا ! قبول
من گناهکار ، من کمترین ،اصلا هراسمی و صفتی که شما بهم بدین قبول دارم
فقط یه بار ، فقط یه بار تازنده ام .................منو به هر اسمی که خودتون بهم میدین ................صدام کنین
دل گناهکارم عجیب دلنتگه

میدونم وقتی بیاین شاید شرمنده ترین مشتاقتون من باشم ولی هرلحظه برای فرجتون دعا میکنم
اللهم عجل لولیک الفرج

بالا