لطفاََ همه ی کاربران عزیز شرکت کنند!!!

abshar

کاربر با تجربه
"کاربر *ویژه*"
مطلب زیر رو از سایت اندیشه ی سیاسی انتخاب کردم در خصوص مورد آخر // راهکارهای مقابله با جنگ نرم

مقابله با جنگ نرم از دیدگاه رهبر معظم انقلاب

یقینا نیل به اهدافی که می توان به تعبیر رهبری عزیز انقلاب، برای افسران جوان (دانشجویان) این میدان در نظر گرفت، بدون برنامه ریزی دقیق و مدبرانه ممکن نیست که در اینجا به برخی اشاره می شود و به نظر می رسد که دانشگاه ها نیز در این عرصه باید مرتبا در حال رصد کردن اوضاع فرهنگی بوده و در راستای بهبود برخی شاخص های این مقوله حساس،گام های بلندی بردارند.

1: تشکیل اتاق فکر

رهبر انقلاب در دیدار با دانشجویان طراحی نوع مبارزه را به خود دانشجویان واگذار کردند. ایشان فرمودند:« اينى كه چه كار بايد بكنيد، چه جورى بايد عمل كنيد، چه جورى بايد تبيين كنيد، اينها چيزهائى نيست كه من بيايم فهرست كنم، بگويم آقا اين عمل را انجام بدهيد، اين عمل را انجام ندهيد؛ اينها كارهائى است كه خود شماها بايد در مجامع اصلى‏تان، فكرى‏تان، در اتاقهاى فكرتان بنشينيد، راهكارها را پيدا كنيد»
لذاست که بررسی نوع مواجهه مطلوب با توجه به شرایط خاص هر دانشگاه می بایست از جانب فعالین آن دانشگاه هر چه سریع تر صورت پذیرد.

2: پرهیز از بسته شدن فضا

رهبر انقلاب در عین اینکه بر ضرورت مقابله با جنگ نرم تاکید دارند،درباره بحث کرسی های آزاد اندیشی
فرموده ان« د:نباید از اظهار نظر هیچ گاه بیمناک بود.این کرسی های آزاد اندیشی که ما گفتیم،در دانشگاه ها باید تحقق پیدا کند و باید تشکیل بشود»
به نظر می بایست از فضای تقابلی احراز کرد و محیط آکادمیک دانشگاه را حتی الامکان به دور از جنجال و هیجانات کاذب وارد موضوع بررسی مسائل روز کشور کرد.

3:کلان نگری در طراحی راهکارها

باید در نظر گرفت که تفوق مقطعی صرف، مد نظر نیست. می بایست اهداف مواجهه، هم ارز همدیگر و با نگاهی کلان نگر دیده شود. مثلا اگر صرفا مغلوب کردن حریف هدف قرار بگیرد و حفظ آرامش محیط دانشگاه لحاظ نشود، باید پذیرفت که راه به بیراهه سپره شده است.

4: ضرورت مخاطب شناسی

به نظر، مخاطب اصلی طرح ریزی های افسران مقابله با جنگ نرم، نه سردمداران جریان مقابل که افکار عمومی دانشجویی است. افکار عمومی ای که تحت القائات غلط ممکن است قضاوت های نادرستی در خصوص مسائل کشور داشته باشد و این قضاوت با تبیین درست مسائل به راحتی قابل تغییر است. نباید در برنامه ریزی مخاطب را به اشتباه چند فرد خاص یا یک تشکل خاص قرار داد.

امیدوارم مفید واقع بشه .

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
همه چیزو گفتید...

همونطور که فدایی گفت، اول باید از خودمون شروع کنیم. به نظرم چادر خودش یه سلاحه

رفتار فرد چادری، مذهبی، فرقی نداره زن و مرد سلاحه...

من محجبه هایی دیدم که محجبه نیستن،،، نه تنها تاثیر مثبتی ندارن بلکه تاثیر مخربی روی دید مردم دارن.

در عوض خیلیا هستن که با حجابشون و رفتارشون باعث میشن، خیلی از بی حجابا جذبشون بشن و کم کم تاثیر بگیرن

شیخ رجبعلی

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
با سلام و تشکر از همه دوستان

جنگ نرم محدوده وسیعی از نیازهای اجتماعی و فردی افراد جامعه را تحت پوشش خودش داره و اگر ما بپزیریم که قراره یک جامعه ای باشیم که توان تولید فرهنگ( در هر زمینه ) را داشته باشیم ( که الان در بسیاری از مواقع جامعه مصرف کننده هستیم) باید برای رسیدن به چنین هدفی پایه های قوی را برای شروع حرکت در نظر داشته باشیم

به طور مثال جامعه ای که هنوز در نیازهای اولیه خودش غوطه ور باشه ( کار ، مسکن ، ...) مطمئنا نخواهد توانست فکری به حال فرهنگ از دست رفته خودش بکنه

یک بحث معروف در مورد نیازهای انسان بحث هرم مازلو هستش به شکل زیره :

s3.picofile.com_file_7824892682_migna_ir_858m28201049_3maslow_human_needs1.gif
به نظر بنده مشکل اساسی جامعه ما اینه که ما هنوز در انتهای هرم بالا هستیم و مردمی که به قول معروف غم نان دارند دیگه هیچ چیزی براشون اهمیت پیدا نمیکنه

در واقع مسئولین اگر به دنبال مواجه با جنگ نرم و نفوذ نرم در بین جامعه هستند ابتدا باید رضایت جامعه را فراهم کنند مشکلات اشتغال ، مسکن ، بیمه و .... هزاران درد بی درمان جامعه را تامین کنند

تا جامعه با فراغ بال بتونه برای رسیدن به مراحل شکوفایی فرهنگی تلاش کنه که نهایتا به جامعه ای مولد فرهنگ تبدیل بشه

با این سبک و سیاق به نظر با چهار تا وبسایت به هیچ وجه نمیشه به موج جنگ نرم مقابله کرد و در واقع یکجور خود فریبی بیشتر نخواهد بود

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
با سلام و تشکر از همه دوستان

جنگ نرم محدوده وسیعی از نیازهای اجتماعی و فردی افراد جامعه را تحت پوشش خودش داره و اگر ما بپزیریم که قراره یک جامعه ای باشیم که توان تولید فرهنگ( در هر زمینه ) را داشته باشیم ( که الان در بسیاری از مواقع جامعه مصرف کننده هستیم) باید برای رسیدن به چنین هدفی پایه های قوی را برای شروع حرکت در نظر داشته باشیم

به طور مثال جامعه ای که هنوز در نیازهای اولیه خودش غوطه ور باشه ( کار ، مسکن ، ...) مطمئنا نخواهد توانست فکری به حال فرهنگ از دست رفته خودش بکنه

یک بحث معروف در مورد نیازهای انسان بحث هرم مازلو هستش به شکل زیره :

s3.picofile.com_file_7824892682_migna_ir_858m28201049_3maslow_human_needs1.gif
به نظر بنده مشکل اساسی جامعه ما اینه که ما هنوز در انتهای هرم بالا هستیم و مردمی که به قول معروف غم نان دارند دیگه هیچ چیزی براشون اهمیت پیدا نمیکنه

در واقع مسئولین اگر به دنبال مواجه با جنگ نرم و نفوذ نرم در بین جامعه هستند ابتدا باید رضایت جامعه را فراهم کنند مشکلات اشتغال ، مسکن ، بیمه و .... هزاران درد بی درمان جامعه را تامین کنند

تا جامعه با فراغ بال بتونه برای رسیدن به مراحل شکوفایی فرهنگی تلاش کنه که نهایتا به جامعه ای مولد فرهنگ تبدیل بشه

با این سبک و سیاق به نظر با چهار تا وبسایت به هیچ وجه نمیشه به موج جنگ نرم مقابله کرد و در واقع یکجور خود فریبی بیشتر نخواهد بود

هر چند مطالب تا حدودی صحیحه ولی مشکلاتی هم داره
ممکنه اوضاع مملکت ما زیاد رو به راه نباشه { به خاطر فساد و تحریم ها وجنگ ....}
ولی نباید فراموش کنیم مملکت با وجود مسیری که برای تعیین سرنوشتش انتخاب کرد { انقلاب سال 1357} باز هم رو به رشد و پیشرفت داشته با وجود فشار ها
جنگ نرم رو از حیطه های مختلف می شه بررسی کرد یک حیطه هم حیطه فرهنگی و یک حیطه اقتصادی
این مربوط به همین بخشه ها که الان عرض می کنم
شما مثلا در نظر بگیرید الان در لبنان هیچ گونه تولیدات داخلی وجود نداره اما ما در ایران با وجود همه فشار ها
با وجود این که ما خودمون رو از شرق و غرب بریدم ولی امروز هنوز ایستادیم و تولید داریم
اون تولیدات خوب یک نمونه گوشی { البته نه مثلا در حد اپل یا سامسونگ :| }
اما مثلا شما برو از هر کی بپرس اگر در مورد جی ال ایکس صحبت بکنی می گن اشغال :|
این می شه همون جنگ نرم مثلا هنوز هم شایعه هست جی ال ایکس رو از پسامند مواد می سازند
این می شه جنگ نرم می یان ذهنیت افراد رو نسبت به تولیدات خودی خراب می کنند در نتیجه طرف می ره گوش اشغال چینی می گیره ولی جی ال ایکس نه
من حتی هاوی هم که جنس خوب به حساب می یاد با وجود چینی بودنش رو قبول ندارم
رسما داغونه و جی ال ایکس بهتره هر چند در گوشی هایی که من داشتم یک ضعف هایی داشت ولی بهتر بود
اما این ضعف ها نباید جبران بشه نباید سرمایه ایجاد بشه{ با فروش گوشی ها و همین موجب ارتقا گوشی ها می شه}
وقتی ما با خرید گوشی غیر ایرانی سرمایه ایرانی ها رو نابود می کنیم
چطور ممکنه توقع پیشرفت داشته باشیم
البته این تنها یک نمونه بود ما باید برای ایجاد سرمایه برای تولید کنندگان موجب ارتقای محصولاتشون بشیم نه موجب سقوط
نتیجه ان که اگر شما سعی کنید ذهنیت مردم رو نسبت به تولیدات داخلی عوض کنید { مقابله با جنگ نرم} جلو فلج شدن اقتصاد و نابودی سرمایه و کار ایرانی رو گرفتی
که همین قدمی برای کمک به اقتصاد مملکت
و همون رفاهی که ازش صحبت کردید
ما نمی تونیم از تولیدات خارجی مصرف کنیم و از پیشرفت کشورمون صحبت کنیم
در این زمینه حالا نمی دونم فقط در مشهد بوده یا نه
ولی تو سطح شهر تبلیغات زیادی برای خرید تولیدات داخلی شده بود
این خودش یک جور مقابله با جنگ نرمه

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
اقا من در این زمینه مطلب خواهم گذاشت
فقط باید فرصتش پیش بیاد
بحث خوب و مفیدی می شه اگر دوستان کمک کنند
هم اطلاعات ما میزانش می ره بالا
هم بقیه بچه ها
به هر حال تبادل نظر مفید

آخرین ویرایش:

ناجی دلها

معاون مدیریت
پرسنل مدیریت
"معاونت مدیران"
با سلام و تشکر از دوستان و نظراتشون تا اینجای بحث
مطمئنا مشارکت شما دوستان و تبادل نظرات و حتی بحث کردنتون با هم موجب بالا رفتن اطلاعات همگی ما میشه
پس تقاضامندم هر نظری دارید بیان کنید. نظرات بیشتر نشون دهنده ی دغدغه های ما و علاقه به حل شدنش هست ...
به نظر من جنگ نرم در همه ی ثانیه های زندگیمون وارد شده و جنگی علیه ما شروع شده که عین وسوسه ی شیطون مرتب داره زنگ میخوره همه جا
هدف هم ناامید کردن ما و کمک کردن خودمون برا نابودی خودمونه ..حالا در هر مسیری بشه
بعضی مسائل نمودش خیلی پررنگ تره و بعضی جاها هم کم رنگ خودشو نشون میده و مقابله نشه اونم گریبانمون رو میگییره
البته نموداری که جناب شیخ رجبعلی گفتن منکرش نیستیم ولی قبول کنید این مشکلات هم از اهداف جنگ نرمه
اونا میخوان که ما تو پله های اولی گیرکنیم تا نتونیم به بالاتر برسیم و متاسفانه خودی ها و مردم هم تو این فشارها بی تقصیر نیستن
واقعا بی تقصیر نیستند ...حالا هم مسئولین و هم مردم کم کاری میکنند ...به ضرر خودمون داره تموم میشه و دودش چشم خودمون رو میگیره
متاسفانه بعضی افراد اونقدر متعصب هستند که جرات نداری حرف شامپوی ایرانی بزنی اونوقته که زمین و زمان رو بهم بریزن
طرف پول نداره زندگیشو بچرخونه ولی حاضره چندماه یه بار شامپوی خارجی بخره که شش برابر بهترین شامپوی داخلیه قیمتش ...
آیا این تاسف نداره؟؟؟ افراد زیرخط فقر هم آخه؟؟؟
پس کی باید همت کنه؟؟؟ جنگ نرم این تفکراتیه که مثل موریانه داره ذهن مردم رو میخوره و البته خیلی از مسئولین گناهکار و کاهل

hasan

داره دوست میشه
"منجی دوازدهمی"
با سلام و عرض تبریک میلاد کریمه اهل بیت :S (31): و تبریک روز دختر
بحث خیلی جالب و مفید است . از نظرات خوب دوستان استفاده کردم خیلی خوب توضیح فرمودید
بنظرم تاریخچه جنگ نرم به دوران قدیم برمی گردد به زمان پیامبران گذشته دشمنانت با شایعه و دروغ و تهمت و ساحر معرفی کردن انبیا سعی در تخریب داشتند برای از بین بردن افکار خوب بر جامعه و جایگزینی افکار پلید . معروف را منکر و منکر را معرف جلوه دهند و این رویه امروز هم اعمال می شود و ولی ابزار کار عوض شده امروزه وسایل ارتباط جمعی زیاد شده اند و دست رسی به انها اسان شده . بنظرم ما که از منسوبین به مکتب مقدس هستیم باید خیلی فعال و با تمام قوا در تبین و دفاع از حق و حقیقت در مجامع مجازی و غیر مجازی وارد عمل شویم . دشمن با تمام قوا و بسیج امکانات به مقابله با دین پرداخته ولی ما متاسفانه در خواب غفلت بسر می بریم . امر به معروف و نهی از منکر را در دستور کار خو قرار دهیم .

آسمان

کاربر فعال
"کاربر *ویژه*"
با سلام و تشکر از دوستان و نظراتشون تا اینجای بحث
مطمئنا مشارکت شما دوستان و تبادل نظرات و حتی بحث کردنتون با هم موجب بالا رفتن اطلاعات همگی ما میشه
پس تقاضامندم هر نظری دارید بیان کنید. نظرات بیشتر نشون دهنده ی دغدغه های ما و علاقه به حل شدنش هست ...
به نظر من جنگ نرم در همه ی ثانیه های زندگیمون وارد شده و جنگی علیه ما شروع شده که عین وسوسه ی شیطون مرتب داره زنگ میخوره همه جا
هدف هم ناامید کردن ما و کمک کردن خودمون برا نابودی خودمونه ..حالا در هر مسیری بشه
بعضی مسائل نمودش خیلی پررنگ تره و بعضی جاها هم کم رنگ خودشو نشون میده و مقابله نشه اونم گریبانمون رو میگییره
البته نموداری که جناب شیخ رجبعلی گفتن منکرش نیستیم ولی قبول کنید این مشکلات هم از اهداف جنگ نرمه
اونا میخوان که ما تو پله های اولی گیرکنیم تا نتونیم به بالاتر برسیم و متاسفانه خودی ها و مردم هم تو این فشارها بی تقصیر نیستن
واقعا بی تقصیر نیستند ...حالا هم مسئولین و هم مردم کم کاری میکنند ...به ضرر خودمون داره تموم میشه و دودش چشم خودمون رو میگیره
متاسفانه بعضی افراد اونقدر متعصب هستند که جرات نداری حرف شامپوی ایرانی بزنی اونوقته که زمین و زمان رو بهم بریزن
طرف پول نداره زندگیشو بچرخونه ولی حاضره چندماه یه بار شامپوی خارجی بخره که شش برابر بهترین شامپوی داخلیه قیمتش ...
آیا این تاسف نداره؟؟؟ افراد زیرخط فقر هم آخه؟؟؟
پس کی باید همت کنه؟؟؟ جنگ نرم این تفکراتیه که مثل موریانه داره ذهن مردم رو میخوره و البته خیلی از مسئولین گناهکار و کاهل

:gol: همه چی به خودمون بستگی داره.راستش من تمام وسایل برقی جهیزیمو ایرانی گرفتم. خداروشکر از همشونم راضیم.

اولش ترسیدم از تمسخر یه عده آدم... اما توکل بر خدا کردم. میدونی چقدر به صرفه تر بودم برام!!!!

مشکل اینجاس ما حتی توی رسانه خودمون تبلیغات کالای خارجی بیشتر داریم...

لباسای خارجی ، برندای معروف حداقل 5 برابر قیمتشونه. اما تبلیغاتشون زیاده.

من شنیدم حتی تازگیا یه عده جنس ایرانیو به اسم چینی میفروشن...:|

علاوه بر همه اینایی که شما و بقیه دوستان گفتن،

الان ماهواره شده یه تومور که داره نسل آینده رو آلوده میکنه

خانواده هایی که به راحتی به بچه هاشون اجازه میدن ساعتها بشینن پای فیلمایی که حتی برای یه بزرگسال هم خوب نیست

کارتونایی که دوبله میشه، و بچه هامون باهاش بزرگ میشن، خیلیاش مورد داره

چی شده که دیگه خیلی از فحشا حتی بد هم محسوب نمیشن؟؟؟؟ عادی شدن؟؟؟

چی شد که ماهواره برای خیلیا شده از نون شب واجبتر؟

چه چیزی توی ماهواره هست که توی تلویزیون اسلامی نیست؟

چرا سرعت برنامه ریزی و عمل دشمن توی جنگ نرم از ما بیشتره؟

آخرین ویرایش:

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
:gol: همه چی به خودمون بستگی داره.راستش من تمام وسایل برقی جهیزیمو ایرانی گرفتم. خداروشکر از همشونم راضیم.

اولش ترسیدم از تمسخر یه عده آدم... اما توکل بر خدا کردم. میدونی چقدر به صرفه تر بودم برام!!!!

مشکل اینجاس ما حتی توی رسانه خودمون تبلیغات کالای خارجی بیشتر داریم...

لباسای خارجی ، برندای معروف حداقل 5 برابر قیمتشونه. اما تبلیغاتشون زیاده.

من شنیدم حتی تازگیا یه عده جنس ایرانیو به اسم چینی میفروشن...:|

علاوه بر همه اینایی که شما و بقیه دوستان گفتن،

الان ماهواره شده یه تومور که داره نسل آینده رو آلوده میکنه

خانواده هایی که به راحتی به بچه هاشون اجازه میدن ساعتها بشینن پای فیلمایی که حتی برای یه بزرگسال هم خوب نیست

کارتونایی که دوبله میشه، و بچه هامون باهاش بزرگ میشن، خیلیاش مورد داره

چی شده که دیگه خیلی از فحشا حتی بد هم محسوب نمیشن؟؟؟؟ عادی شدن؟؟؟

چی شد که ماهواره برای خیلیا شده از نون شب واجبتر؟

چه چیزی توی ماهواره هست که توی تلویزیون اسلامی نیست؟

چرا سرعت برنامه ریزی و عمل دشمن توی جنگ نرم از ما بیشتره؟
نکات خوبی رو اشاره کردی
اما بهتر به نقاط قوت هم اشاره ای داشته باشیم و یک سیری نقاط ضعف بد
ماهواره خیلی روی بچه ها تاثیر داره و فیلم هایی که در ماهواره توسط شبکه جم و فارسی وان پخش می شه افتضاحه
کارتون ها هم با دوبله بدون حذف قسمت هایی خاص پخش می شن توسط شبکه های کارتون فارسی
که البته تا 10 سال پیش چنین شبکه های فارسی زبان کارتون نبوده یا حتی کمتر 5 سال پیش
و اما بچه ها با حدود سنی 6 تا 8 سال می شه گفت تقریبا می شینن کارتون نگاه می کنند که البته حرکت قشنگی که انجام شده ایجاد شبکه پویاست که شاید تقریبا این نیاز رو بر طرف کرده برای کارتون البته اگر خانواده ها کم لطفی می کنند باز خودشون مقصر اند چنین امکاناتی فراهم شده
همین یک نقطه قوته
یک مسیر برای مقابله با جنگ نرم
من تصور می کنم این شبکه های دیجیتال تنها برای مقابله با همین ماهواره است که البته چون قدمت کمتری داره
فکر نکنم هنوز کامل جا افتاده باشه مثالشم اینه شما از بالای یک ساختمون مرتفع به سقف ها نگاه کنید می ببینید اباد با دیش :| { به شخصه یک بار حدود 30 تا شمردم تا جایی که دید داشتم داخل محوطه کوچک }
اما می شه گفت کم کم دیجیتال ها جاگزین ماهواره بشن ان شا الله
یک حرکت موفقی که مثلا انجام شد طرح موفق جمع اوری ماهواره پایگاه شهید مظفری حوزه 153 عاشورا ناحیه کربلاست که صدا شبکه من و تو رو هم در اورد { اگر شد حتما عکس می گیرم متنشو می فرستم}
اما در کل اسیب های ماهواره تنها در زمینه فیلم و سریال خلاصه نمی شه
در این شکی نیست که این فیلم ها و سریال ها که در اون همجنسگرایی رواج داده باشه
فاتحه می خونه به هیکل خانواده ها به طوری که یک خواهر با شوهر خواهرش فرار می کنه
روابط نا مشروع جنسی رو عادی نشون می ده
در پوشش مردم تاثیر منفی می زاره { خیلی وقته گذاشته نمونه هم داریم }
و نکته مهم اینه که چشم و گوش بچه ها رو باز می کنه که بهتر وارد این بحث نشیم
شما حدیث مفصل بخوان از این مجمل

پینوشت : اما در رابطه با سوال اخرت باید بگم سرعت دشمن زیاد نیست ما دیر شروع کردیم
طول می کشه جبران بشه که الحمد الله بچه ها همه جا فعال اند
اما گاهی زور کمه :1:

هژبر ژیان

دوست خوب همه
"کاربر *ویژه*"
در رابطه با تاثیرات ماهواره که تنها در فیلم و سریال خلاصه نمی شه و فرا تر می ره
تا جایی که بچه مذهبی هامون رو هم فریب می ده
کم کم پیش می ریم
در زمینه تبلیغات هم ما هم از ماهواره صدمه فرهنگی می ببینیم و هم صدمه اقتصادی
اولا زمینه ی تبلیغات ای که فعلا شبکه های ماهواره روش می چرخن هم جنسیه
بخشید اما یا تبلیغات لباس زیره :| یا قرص ها تقویت قوای جنسی و یک سیری چیز های دیگه که وارد نمی شم
این ایراد فرهنگی می یاره بچه ای که این تبلیغات رو نگاه می کنه خب کم کم این چیزا براش عادی می شه
و تاثیرات بعد ان ادامه دارد
اما در زمینه اقتصادی مردم تبلیغات چنان فریبنده است { البته بود } که مردم رو می کشه به طرف خرید از ماهواره که
متاسفانه متاسفانه همین جنس ها رو می یان در یک مرکز خرید معتبری مثل الماس شرق مشهد می فروشن :|
این میشه فاتحه خوندن به اقتصاد مملکت و رسما همه هم اشغال اند
اما خوب تولید کننده های ما هم بیکار نشستن
همین تولید کفش تن تاک ، وسایل خانگی متنوع { که بر گرفته از تولیدات تبلیغ شده از ماهواره است } ، وسایل ورزشی و غیره
مسیری رو ایجاد کرده برای بر طرف کردن نیاز ها مردم { که باز به خودمون بستگی داره } امدن تولید کردن تا مردم به دنبال جنس ها اشغال نباشند
این می شه مقابله با جنگ نرم البته ما هم باید وراج باشیم و تو گوش اطرافیان بخونیم این حرفا رو تا برن بخرن :1:

اما شبکه های هستن مذهبی در ماهواره که اینجاست مذهبی ها فریب می خوردند !!!

سوال : شبکه های دینی مانند شبکه اهل بیت و فدک و ... به چه منظوری راه اندازی شده اند ؟

پاسخ :مدت هاست که غرب به این نتیجه رسیده که اگر بخواهد اسلام و به ویژه شیعه را به زانو در بیاورد باید از ظرفیتی که در درون خود مسلمانان و شیعیان وجود دارد استفاده کند. به جان هم انداختن شیعه و سنی یکی از اصلی ترین راه های ادامه حیات تمدن غربی است.
برخی از این شبکه های به ظاهر مستقیم یا غیر مستقیم ، بلند گوی کاخ سفید و تل اویو هستند نشانه اش هم این است که به نام اسلام و تشیع درست بر خلاف رویه اهل بیت :S (31): گفته اند حرکت می کنند
اهانت علنی به مقدسات اهل سنت مورد تایید هیچ مرجع تقلیدی نیست . اگر کسی نام مرجع تقلید را یدک می کشید و چنین حرفی زد ، بدانید که دانسته یا ندانسته سرباز صهیونیست است.

هیچ خدمتی برای امریکا و اسرائیل بهتر از این نیست که به نام اسلام، اسلام را از بین ببرد. و این سوال رو هرگز فراموش نکنید : ((چرا در زمانی که شبکه های رسمی دولت جمهوری اسلامی ایران تحریم شده و از ماهوراه حذف می شوند، بسیاری از این شبکه ها بدون هیچ محدودیتی به فعالیت خود ادامه می دهند .

{یاداشتی از حجت اسلام محسن عباسی برای نشریه صالحین شماره هفتم دی و بهمن سال 1393 }

این سوال و جواب رو شنیدید
فرقه ضاله شیرازی که می شه تقریبا گفت همین بحث توهینش حول و هوش یک سال پیش بر می گرده
اون موقع خیلی داغ بود و دعوا زیاد به خصوص در فضای مجازی که خودش جای بحث خیلی داره
در زمینه هم خودمون می تونیم بحث کنیم هم یک سرچ بفرمایید فراوان مطلب می یاد که نشانه از فعالیت گسترده خودی های خودمونه
که البته تاثیر هم داشته در نظر من
مثل اینه که لعن علنی در فضای مثل لاین که 1000 لعن بر عمر می نوشتن و می فرستادن می گفتن کپی کن دیگه کم شده تا جایی که من می ببینم
و خوبه که افراد در این زمینه به اگاهی نسبی رسیدن ...

پینوشت : شبکه های خبری که جدا مخرب هستند هم میشه بررسی کرد که کدوم جهت گیری داره و کدوم ظریف کاری :D
البته شبکه هایی که معنویت ها دروغین رو گسترش می دن و خیلی احمقانه هم هستند باز جای صحبت داره
البته شبکه فارسی زبان مسیحی هم یافت می شه که کارتون هم می زاره اون با توجه به گرایشات :|
باز خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل

بالا